Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....88
24.01.2018 22:28 Çarşamba Konu Puanı: 0

Vape

Mesajı Gönderen: Pprodigy:cLink:0323980

Blacklist´e de bir göz atın derim.

Ilk sezonu izledikten sonra araya baska diziler girince birakmistim. Guzel baslamisti ama sonrasi siradan gelmeye basladi tabi sonraki sezonlar nasil ilerledi bilmiyorum.

24.01.2018 22:29 Çarşamba #37

Isis

Ben epey bir izledim blacklisti.
James spader super olsa da bir sure sonra birakip sonra devam ederim demistim.
2.sezondan itibaren takip etmedim
Daha mi iyi oluyor?

25.01.2018 01:19 Perşembe #38

Vape

Manhunt : The Unabomber

Az once bitirdim.
8 bolumluk mini dizi. Gercek yasanmis bir hikaye. Theodore Kaczynski suan halen hayatta ve hapiste. Biraz Mindhunteri animsatiyor‚ dusundurucu bir dizi. Tavsiye ederim.

25.01.2018 11:59 Perşembe #39

Pprodigy

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323982

Ilk sezonu izledikten sonra araya baska diziler girince birakmistim. Guzel baslamisti ama sonrasi siradan gelmeye basladi tabi sonraki sezonlar nasil ilerledi bilmiyorum.

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0323983

Ben epey bir izledim blacklisti.
James spader super olsa da bir sure sonra birakip sonra devam ederim demistim.
2.sezondan itibaren takip etmedim
Daha mi iyi oluyor?

En çok keyif aldığım dizilerden biri.Arada illaki sıkıcı bölümler olmuyor değil.Ancak genel olarak tavsiye ederim.

İlginç gelişmeler oluyor...

25.01.2018 12:28 Perşembe #40

Deatus

sağda solda çok görmeye başlayınca ben de bakayım dedim black mirror´a.. kaliteli yapım. senaryosuna emek verilen her şey güzel olur zaten. oyuncu seçimleri de gayet iyi‚ hatta şu ikinci bölümdeki eleman bu sene oscar adaylığı kaptı.

-----

Cleopatra ve Caesar´ın konu olacağı yeni bir dizi geliyormuş.

önümüzdeki ay netflix´de Juventus´u anlatan bir mini dizi başlayacak. ayrıca bir de şunu gördüm;

NBC kanalı‚ Lost ve Resurrection karışımı olacak bir dizi için ilk bölümün onayını verdi. Dizinin konusu ise şöyle: Uzun zaman önce ortadan kaybolan bir uçak aniden ortaya çıkıyor‚ uçaktaki insanlar için zaman hiç geçmemiştir ancak geride kalanlar için yıllar geçmiş; dünya değişmiştir.

25.01.2018 14:43 Perşembe #41

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323986

sağda solda çok görmeye başlayınca ben de bakayım dedim black mirror´a.. kaliteli yapım. senaryosuna emek verilen her şey güzel olur zaten. oyuncu seçimleri de gayet iyi‚ hatta şu ikinci bölümdeki eleman bu sene oscar adaylığı kaptı.

-----

Cleopatra ve Caesar´ın konu olacağı yeni bir dizi geliyormuş.

önümüzdeki ay netflix´de Juventus´u anlatan bir mini dizi başlayacak. ayrıca bir de şunu gördüm;

Ben bu uçak ve gizem işlerini seviyorum. Dünya değişmiştir kısmı ne kadar değişmiş olacak o önemli benim için. 50-100 yıl ileri atılan konu ile apokaliptik döneme atılan konu çok farklı oluyor.

Bu arada uzun süre ileri atılması demişken aklıma belki bir çoğunuzun bir umut başladığı ve sonradan unuttuğu bir dizi geldi aklıma Wayward Pines.

Bunun üçüncü sezonu olacak gibiydi sonradan sessiz sedasız iptal edilmiş galiba. İlk başlangıcı çok umut vericiydi. Daha iyi işlense kesinlikle epey iyi bir seri olurdu.

25.01.2018 15:17 Perşembe #42

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323987

Ben bu uçak ve gizem işlerini seviyorum. Dünya değişmiştir kısmı ne kadar değişmiş olacak o önemli benim için. 50-100 yıl ileri atılan konu ile apokaliptik döneme atılan konu çok farklı oluyor.

Bu arada uzun süre ileri atılması demişken aklıma belki bir çoğunuzun bir umut başladığı ve sonradan unuttuğu bir dizi geldi aklıma Wayward Pines.

Bunun üçüncü sezonu olacak gibiydi sonradan sessiz sedasız iptal edilmiş galiba. İlk başlangıcı çok umut vericiydi. Daha iyi işlense kesinlikle epey iyi bir seri olurdu.

cidden çok güzel başlamıştı o dizi‚ oyuncu kadrosu da çok iyiydi‚ hikayesi de gayet iyi bir malzemeydi ama fena patladı o dizi.

25.01.2018 15:29 Perşembe #43

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323988

cidden çok güzel başlamıştı o dizi‚ oyuncu kadrosu da çok iyiydi‚ hikayesi de gayet iyi bir malzemeydi ama fena patladı o dizi.

Yanlış anımsamıyorsam ilk sezonun ilk 4-5 bölümü falan baya baya iyiydi. Her bölüm aha bu ne ? ne oluyor ? soruları sorduruyordu sonradan patatese bağlamıştı.

Zaten artık ilk bölümlerden oldukça fazla soru sorduran dizilere iyi gözle bakmayacağım. Lostta böyleydi. İlk 2-3 sezonun sordurduğu sorulardan kaç tane yan dizi bile çıkardı o kadar fazlaydı ama sonunda mantıklı temellere dayandıramıyorlar senaristlerin kafası da gidiyor bir yerden sonra.

Bu arada tavsiye etmişimdir. La casa de papel dizisini izleyip bitirdim. İsmine filan ispanyol olmasına aldırmayın izleyin direkt. Soygun dizisi. Bu diziden sonra böyle kaliteli ispanyol yapımı dizi varsa tavsiyeye açığım. Bu netflix alıp koymasa bünyesine hiç haberimiz olmayacakmış. Tabii abartı yönleri var dizinin ama güzel gayet.

25.01.2018 17:53 Perşembe #44

Vape

Ispanyollarda oyle pek dizi cikmiyor gibi‚ yalniz gecenlerde hos bir filmlerini izlemistim El Bar diye.
Italyanlar da guzel diziler var.
Misal Romanzo Criminale var‚ biraz kurtlar vadisinin ilk sezonunu animsatmisti bana cok guzel diziydi.
Misal yine Gomorra var suan devam eden oda guzel ve Suburra var ilk sezon onu daha izlemedim ama yakin zamanda izlicem. Genelde mafya vari diziler oluyor Italyanlarin hani o isi de iyi bildikleri icin bana Hollywood film yapimlarindan daha zevk veriyor.

Ayrica gecen arjantin yapimi bir film izlemistim. Al Final del Tunel..cok guzel bir tunel filmi sasirmistim. Aslinda var diger ulkelerin dizileri filmleri ama maalesef dil ingilizce olmayinca arka planda kaliyorlar.

Misal bir isvec yapimi dizi var Jordskott diye 2015 de basladi.
Bir dedektif kadin 7 sene sonra kasabasina donuyor. 7 sene once kizi ormanda kaybolmustu ve o ormanda bir cocuk daha kayboluyor ardindan 7 sene oldu bilinen kiz ortaya cikiyor..
DARK dizisi bildigin bircok seyi bundan kopyaladi okadar bariz ki ama boyle bir diziden haberi yok cok kisinin. Tabi Darkin yaninda biraz hafif kaliyor ama hikaye biraz isvec yapimi olandan esinlenmis. Dedigim gibi var oyle guzel yabanci diziler ama maalesef arka planda kaliyorlar bazi sebeplerden dolayi.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....88