Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....83
26.01.2018 02:34 Cuma Konu Puanı: 0

Serkan Sarac

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0323979

How To Get Away With Murder´a başladım

4 bölüm izledim.
Fena değil.
konu ilginç benim gibi "katil kim‚ suç ne" türü gizem severler için.

Fakat karakterleirn hepsi uyuz. Hiç birisini sevmedim.
Bu şekilde dizi nasıl gidecek bilmiyorum.

seninleyim

26.01.2018 09:52 Cuma #46

Isis

Mesajı Gönderen: Serkan Sarac:cLink:0323991

seninleyim

Valla karakterleri sevmeyince konunun ve işleyişin çok çok iyi olması gerekiyor ya da yarattıkları dünyanın.
burada onlar yok ama daha başındayım.
ancak bitirince bri şey diyebileceğim bakalım.

26.01.2018 14:54 Cuma #47

morefe

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0323984

Manhunt : The Unabomber

Az once bitirdim.
8 bolumluk mini dizi. Gercek yasanmis bir hikaye. Theodore Kaczynski suan halen hayatta ve hapiste. Biraz Mindhunteri animsatiyor‚ dusundurucu bir dizi. Tavsiye ederim.

ben de çok beğendim.Zaten bu tarz konuları severim oyunculuklar da mükemmel

28.01.2018 15:34 Pazar #48

Milla Jovovich

Üzerinden epey geçti ama izlememiş olanlar Chuck´ı izleyebilir. Çok güzel diziydi.

29.01.2018 11:52 Pazartesi #49

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0323969

En beğendiğin bölümler hangisi oldu tüm sezonlar içinde ? Benim için ilk sırada 2. sezon 2. bölüm White Bear ilk sırada. Çok hoşuma gitmişti. Ondan sonra White Christmas bölümü gelir ama hemen hemen çoğu bölümü epey güzel. Şu 4 sezon içinde kötü diyeceğimiz bölüm çok az.

ben yeni izliyorum
white christmas bölümü ilk iki sezon içinde açık ara en iyisi bence. hatta bunu nolan gibi bir yönetmenin eline verseler‚ uzun metraj filme çevrilmiş olsaydı imdb top 100deydi banko.

29.01.2018 14:46 Pazartesi #50

morefe

Altered Carbon diye bir dizi başlıyor Netflix´te kadro iyi..House of Cards´daki Joel Kinnaman (son sezonda olmayacak herhalde ya da diziyi bitirdiler) ve James Purefoy var..Güzel bir bilim kurgu gibi duruyor.Bakalım dizi yokluğuna ilaç olacak mı?

29.01.2018 19:51 Pazartesi #51

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0323998

ben yeni izliyorum
white christmas bölümü ilk iki sezon içinde açık ara en iyisi bence. hatta bunu nolan gibi bir yönetmenin eline verseler‚ uzun metraj filme çevrilmiş olsaydı imdb top 100deydi banko.

İlk 2 sezon daha iyi BM. 3 ve 4 bana daha yumuşak geldi. Yine de çok iyi bölümler var.

29.01.2018 19:53 Pazartesi #52

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: morefe:cLink:0323999

Altered Carbon diye bir dizi başlıyor Netflix´te kadro iyi..House of Cards´daki Joel Kinnaman (son sezonda olmayacak herhalde ya da diziyi bitirdiler) ve James Purefoy var..Güzel bir bilim kurgu gibi duruyor.Bakalım dizi yokluğuna ilaç olacak mı?

En pahalı netflix dizisi olacakmış fragmanları filan kaliteli ama bolca aksiyon var gibi inşallah sadece aksiyon vurdu kırdı değildir.

30.01.2018 05:46 Salı #53

Vape

The end of the f***ing world

Diye yeni bir dizi var. Ilk sezon 8 bolumden ibaret.
Ergen psikopat bir cocuk hayvan felan oldurmeyi seviyor‚ ama daha buyuk bir adim atarak bu kez bir insan oldurmek ister okuldan bir kizi gozune kestirir. Bu kiz da tuhaf birseydir zevk almaz hicbirseyden ve gunun birinde babasini bulmak icin yola cikmak ister ve psikopat cocuga yoldaslik teklif eder..hersey o noktada baslar ve psikopat cocuk kizi oldurmeye zemin arar..ama yolculuk ters gider ve cok aksi durumlarla karsilasirlar.

Biraz macera‚ dram‚ komedi ..izlenebilinir hos bir dizi biraz cerezlik diyelim

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....83