Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....56.57.58.59.60.61.[62].63.64.65.66.67.68....146
26.02.2019 13:26 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:0327036

yeni gördüm renktaş‚ dediğin bölümü hatırladım ancak sezonunu hatırlayamadım ben de

Ben Suits´i baya beğenerek izliyordum. O ara elimde çok dizi vardı sanırım ondan ara vermiştim. Şimdi de bulması dert. O dediğim bölümden sonra biraz daha izlemiş olabilirim mesela ama aklımda kalan o muhabbetti.

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:0327042

True ded. 3 . Sezona başladim

1. sezon çok iyiydi. 2. sezona biraz baktım ve bir şekilde yarıda kaldı.

Bu arada benim garip işlerim var bu kadar dizi izleyen biri olarak GOT 6. sezonda kaldı bir yerlerde biriksin izlerim diye şimdi bölümünü hatırlamıyorum ve Westworld dizisine de nedense devam etmiyorum. Gayette beğendim hem.

Çok sevdiğim dizilerde bu olabiliyor hani çabuk bitmesin psikolojisi sanırım

26.02.2019 13:37 Salı #550

Fenerlikral

Milla kardesim true ded harika 3 . Sezon.
Bende ayni yazdiign gibiyim o diziyle alakali. Ama 3u muhakkak izle.
Kahve al otur sakin kafayla. Dark atmosferi harikaaaa.

27.02.2019 17:04 Çarşamba #551

umit_aykut

4 bölümlük Ted Bundy belgeselini izledim ve baya baya iyiydi. Türkçe dublajı yok ama tavsiye ederim.

27.02.2019 18:59 Çarşamba #552

Fenerlikral

Mesajı Gönderen: umit_aykut:cLink:0327067

4 bölümlük Ted Bundy belgeselini izledim ve baya baya iyiydi. Türkçe dublajı yok ama tavsiye ederim.

Ciddimisin ? Merak ettim

27.02.2019 19:59 Çarşamba #553

F.Bahcem

Mr. Mercedes ikinci sezonu kotu olmus ya‚ doga ustu seyler katarak dizinin kimyasiyla oynamislar. Ilk sezonu cok farkliydi. Ayrica vikings son sezon yine cok iyidi‚ Ragnar geri donecek diye bekledim yine her bolum..adamin ayrildigina halen inanamiyorum

Mesaj F.Bahcem tarafından düzenlenmiştir...

28.02.2019 11:40 Perşembe #554

Milla Jovovich

Ted Bundy belgeselini ben izleyeli oldu epey. Elemanın biri görüşmeye gitmiş bununla kasetlere kaydetmiş. Onun dışında hapishaneden filan da kaçıyor baya güzeldi.

Adam manyak tabii.

02.03.2019 04:33 Cumartesi #555

F.Bahcem

Az once izledim bende‚ ted bundy ismini hayatimda 1 tas catlasin 2 kez duymusumdur belki yani olaya tamamen fransizdim diziye baslarken.
Ne diyebilirim ki‚ izledigim en manyak en degisik tiplerden biri.

70´ ve hatta 80´ yillar gercekten degisik yillar ( tabi daha onceside). Teknolojinin daha yeni gelisme asamasinda olan yillarda boyle delice seylerin olma ihtimali daha yuksekti normal olarak. Bu devirde 1 cinayet islesen ertesi gun yakalanma ihtimalin var‚ ama o donem herif cinayet ustune cinayet isliyor‚ 2 kez hapisten kacip cinayetlere devam ediyor‚ boyle manyakca birsey olabilir mi.

Bu tur belgesel tarzi yapimlari cok severim‚ tavsiyeler varsa beklerim herdaim

02.03.2019 11:15 Cumartesi #556

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0327118

Az once izledim bende‚ ted bundy ismini hayatimda 1 tas catlasin 2 kez duymusumdur belki yani olaya tamamen fransizdim diziye baslarken.

70´ ve hatta 80´ yillar gercekten degisik yillar ( tabi daha onceside). Teknolojinin daha yeni gelisme asamasinda olan yillarda boyle delice seylerin olma ihtimali daha yuksekti normal olarak. Bu devirde 1 cinayet islesen ertesi gun yakalanma ihtimalin var‚ ama o donem herif cinayet ustune cinayet isliyor‚ 2 kez hapisten kacip cinayetlere devam ediyor‚ boyle manyakca birsey olabilir mi.

Yani tam belgesel sayılır mı bilmem ama netflixte hapishanelerle ilgili bir belgesel-show gibi birşey var. Adam dünyanın tüm hapishanelerine gidiyor ve bir süre mahkum gibi yaşıyor onlar gibi muamele görüyor. Biraz izledim benim hoşuma gitti.

02.03.2019 12:24 Cumartesi #557

umit_aykut

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0327118

Mindhunter var Netflix´te. Belgesel değil dizi ama bu tip seri katillerle görüşme yapıp suç psikolojilerini çözmeye çalışıyorlar. Ben baya beğenmiştim. Sadece ilk sezonu yayındı.

Paylaş 
Sayfa: 1....56.57.58.59.60.61.[62].63.64.65.66.67.68....146