Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....61.62.63.64.65.66.[67].68.69.70.71.72.73....83
20.03.2019 15:36 Çarşamba Konu Puanı: 0

kemal2018

Herkezin izle izle dediği
Uzun zamandır izlemeyi düşündüğüm Dexter´i izliyorum sezon 6 yı bitirdim
dizi bitecek diye son 2 sezonu izlemeye kıyamıyorum.

20.03.2019 15:43 Çarşamba #595

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: kemal2018:cLink:0327334

Herkezin izle izle dediği
Uzun zamandır izlemeyi düşündüğüm Dexter´i izliyorum sezon 6 yı bitirdim
dizi bitecek diye son 2 sezonu izlemeye kıyamıyorum.

İlk sezonunu izlemiştim sonra devam etmedim başka şeyler girdi araya o kadar iyi mi yahu ?

20.03.2019 21:57 Çarşamba #596

F.Bahcem

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0327335

İlk sezonunu izlemiştim sonra devam etmedim başka şeyler girdi araya o kadar iyi mi yahu ?

Dexter iyidir ya bende severek izlemistim. Yalniz sonu biraz fiyasko‚ lost gibi hayal kirikligi biraz ama onun haricinde guzel dizilerden birtanesi bana gore.

21.03.2019 03:23 Perşembe #597

kemal2018

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0327335

Bence iyi izlenilmesi gereken bir dizi bosuna efsane olmamış

Normalde bir diziye basladimmi bitirinceye kadar pek araya bir sey almam film yada baska dizi falan ama su birbirinden bagimsiz 18 bölüm antoloji animasyon dizi ´´love death robots´´ u izledimeden edemedim
tek kelimeyle efsane olmus imdb puanini sonuna kadar hak etmis mutlaka bir bakin derim.

21.03.2019 05:59 Perşembe #598

noxtrag

Dexter cok iyi dizidir ama finali maalesef diziye yakışmamıştı.

21.03.2019 11:22 Perşembe #599

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0327341

Dexter iyidir ya bende severek izlemistim. Yalniz sonu biraz fiyasko‚ lost gibi hayal kirikligi biraz ama onun haricinde guzel dizilerden birtanesi bana gore.

Mesajı Gönderen: kemal2018:cLink:0327344

Bence iyi izlenilmesi gereken bir dizi bosuna efsane olmamış

Normalde bir diziye basladimmi bitirinceye kadar pek araya bir sey almam film yada baska dizi falan ama su birbirinden bagimsiz 18 bölüm antoloji animasyon dizi ´´love death robots´´ u izledimeden edemedim
tek kelimeyle efsane olmus imdb puanini sonuna kadar hak etmis mutlaka bir bakin derim.

İyi olduğunu duyuyorum genelde. İlk sezonu eh işteydi ama açılır öyle diziler zamanla. Ben sadece geri başlama isteği duyamamıştım Dexter´a karşı. Lost´un sonu kadar kötü olamaz bence ya bakalım.

22.03.2019 17:55 Cuma #600

Ritualist

Manhunt:Unambomber bitti.izlerken düşündüren güzel bir yapım olmuş.
Dexter final sahnesi tatmin etmemiş olsada 8 sezon boyunca soluksuz kendini takip ettiren bir dizi.senaryo‚kurgu‚oyunculuk müthiş.Debra hariç‚bir ara sürekli ağladı itici bir karakter oldu‚ onu sevemedim.

26.03.2019 10:38 Salı #601

Ritualist

Ozark başladım.dediğiniz gibi tat var.

26.03.2019 12:05 Salı #602

Milla Jovovich

Bu aralar pek dizi izlemiyorum. Şöyle kıyıda köşede kalmış bir şey mi izlesem yoksa o ara ara gelen friends tekrarı mı yapsam bilemiyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1....61.62.63.64.65.66.[67].68.69.70.71.72.73....83