Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....62.63.64.65.66.67.[68].69.70.71.72.73.74....83
28.03.2019 17:19 Perşembe Konu Puanı: 0

Ritualist

Ozark bitti.Debra gibi sürekli zırlayanlar dolu bu dizide

28.03.2019 18:00 Perşembe #604

umit_aykut

Dexter´ın 3. sezonu mükemmeldir. Bu diziyi tavsiye ettiklerime genelde final sezonunu izlememelerinide tavsiye ederim.

Fenerlikral´ın Dark aşkına dayanamayıp diziye başladım. Dediği kadar varmış.

28.03.2019 18:12 Perşembe #605

Ritualist

dizi tavsiyelerinize açığım.mümkünse abd yapımı olsun.

28.03.2019 18:49 Perşembe #606

F.Bahcem

Making a Murderer bitirdim dun.

Cinsel saldiri nedeniyle 18 yil bos yere hapis yatan Steven Avery´i anlatiyor. Bu dizide diger diziler gibi de degil‚ tamamen gercek kisi ve goruntulerden olusuyor.

Ozet : Steven cinsel saldiri nedeniyle 18 yil hapiste yatiyor. 18 yol sonra DNA testi sonrasi onun olmadigi ortaya cikar ve serbest kalir‚ buyuk tazminat davasi acar..davayi kazanmak uzeri iken bir kadini oldurmekle suclanip 16 yasinda yegeni ile birlikte muebbet yiyip tekrar hapise girer.

Steven suclamalari inkar eder‚ yegeni iqsu dusuk sikintili bir cocuk ifadelerinde bir oyle bir boyle deyip isleri dahada zora sokar.
Bunlarin tum goruntuleri dizide mevcut‚ mahkeme‚ delil‚ suclamalar ‚ polislerin celiskili ifadeleri‚ savcilarin tutumlari felan cok karmakarisik bir hal halir..

Ikinci sezonda cok iyi bir avukat deliller uzerinde arastilamalar yapar‚ saglam deliller toplar...
Cok ilginc ve izlenmesi gereken bir dizi bence‚ tavsiye ederim.

IMDB : 8.6

Mesaj F.Bahcem tarafından düzenlenmiştir...

29.03.2019 17:55 Cuma #607

umit_aykut

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0327416

Making a Murderer bitirdim dun.

Cinsel saldiri nedeniyle 18 yil bos yere hapis yatan Steven Avery´i anlatiyor. Bu dizide diger diziler gibi de degil‚ tamamen gercek kisi ve goruntulerden olusuyor.

Ozet : Steven cinsel saldiri nedeniyle 18 yil hapiste yatiyor. 18 yol sonra DNA testi sonrasi onun olmadigi ortaya cikar ve serbest kalir‚ buyuk tazminat davasi acar..davayi kazanmak uzeri iken bir kadini oldurmekle suclanip 16 yasinda yegeni ile birlikte muebbet yiyip tekrar hapise girer.

Steven suclamalari inkar eder‚ yegeni iqsu dusuk sikintili bir cocuk ifadelerinde bir oyle bir boyle deyip isleri dahada zora sokar.
Bunlarin tum goruntuleri dizide mevcut‚ mahkeme‚ delil‚ suclamalar ‚ polislerin celiskili ifadeleri‚ savcilarin tutumlari felan cok karmakarisik bir hal halir..

Ikinci sezonda cok iyi bir avukat deliller uzerinde arastilamalar yapar‚ saglam deliller toplar...
Cok ilginc ve izlenmesi gereken bir dizi bence‚ tavsiye ederim.

IMDB : 8.6

Mesaj F.Bahcem tarafından düzenlenmiştir...

Listeye aldım.
Bu gün yarın Dark´ı bitirip buna başlarım.

29.03.2019 23:47 Cuma #608

EL NİNO-9

Blindspota başladım. İlk sezon için beğendim diyebilirim. hızlı‚ gizemli‚ kafa dağıtmalık polisiye bir dizi arayanlar şans verebilir.

30.03.2019 03:09 Cumartesi #609

noxtrag

Mesajı Gönderen: EL NİNO-9:cLink:0327427

Blindspota başladım. İlk sezon için beğendim diyebilirim. hızlı‚ gizemli‚ kafa dağıtmalık polisiye bir dizi arayanlar şans verebilir.

bi yerden sonra hep aynı şeyler oluyor tekrar ediyor gibi gelmisti bana dizi 2. sezonda bırakmıştım.

30.03.2019 11:24 Cumartesi #610

Milla Jovovich

OA izliyorum. Bu aralar dizilerden uzaklaşmıştım iyi geldi. 4 bölüm filan oldu ve her bölümü merakla açıyorum. Epeydir olmuyordu.

Mesajı Gönderen: Ritualist:cLink:0327415

dizi tavsiyelerinize açığım.mümkünse abd yapımı olsun.

bakmadıysan buna bir göz at abi.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

01.04.2019 12:25 Pazartesi #611

Ritualist

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0327429

OA izliyorum. Bu aralar dizilerden uzaklaşmıştım iyi geldi. 4 bölüm filan oldu ve her bölümü merakla açıyorum. Epeydir olmuyordu.

bakmadıysan buna bir göz at abi.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

bugün başlayabilirim artık eyvallah. Westworld nasıl?

Paylaş 
Sayfa: 1....62.63.64.65.66.67.[68].69.70.71.72.73.74....83