Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....63.64.65.66.67.68.[69].70.71.72.73.74.75....83
01.04.2019 13:45 Pazartesi Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Ritualist:cLink:0327443

bugün başlayabilirim artık eyvallah. Westworld nasıl?

Onun ilk sezonunu izledim gayet başarılı ve kaliteli ama nedense devam etme isteği duymuyorum. Bazı yapımlarda oluyor böyle.

02.04.2019 12:04 Salı #613

Milla Jovovich

The OA ikinci sezon da bitti. Dizi ilk sezon garipti 2. sezon daha da garipleşiyor. Bilim mi var mistisizm mi var ne ararsanız var.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

İlginç bir merak duygusuyla izlettiriyor kendisini.

04.04.2019 02:38 Perşembe #614

F.Bahcem

Son zamanlarda fena belgesel tarzi dizilere sardim.

The Keepers

49 yil once islenen ve halen cozulmemis olan bir cinayet. Cinayetin arkasinda yatan igrenc sirlar. Katolik kilisilerde donen pislikler‚ sapik pederler..cinsel ve cocuk istismarlari..

Daha once izleyip yorum yazdigim Making a Murderer ile benzerligi olan bir hikaye‚ aradan onca yillar gecmesine ragmen katillerin halen kimdir necidir soru isaretleri birakan hikayeler.

IMDB : 8.2

En son da The Jinx: The life and deaths of Robert Durst.

Cok ilginc bir yapim‚ spoiler de veremiyorum..son bolum buyuk bomba‚ HBO inanilmaz is yapmis tam bir sok sok :)..tabi sonra ne oldu bilmiyorum anladigim kadariyla davasi halen devam ediyor.

New Yorkun en zengin ailelerinden biri olan en buyuk ogullari Robert ve 3 cinayet...30 yila yakin gizem.

Adalet sistemine bak..herif birini bildigin parcalara ayiriyor..gel zaman git zaman mahkemeye cikariliyor orda da itiraf ediyor ama oldurmedim diyor. Kavga cikti bogusuktuk felan filan yere duserken adam oldu..oldukten sonra ne yapacagimi bilemedim parcaladim posetledim kiyiya attim‚ batar sandim batmadi diyor ve serbest kaliyor yahu
Daha once karisi kayiplara karismis‚ ardindan bu olay sonra da bir baska kadinin olumu..hepsinden yirt...dizi cekimleri baslasin..bomba orda patlasin..

IMDB : 8.7

Benim gibi boyle gercek yasanmis buyuk ses getirmis cinayetler ile ilgili belgesel dizilerini seven muhakkak izlesin.

04.04.2019 11:25 Perşembe #615

eerol

Teen Wolf 1.sezonu bitirdim ‚ devam sezonlarını da izlicem beğendim.

Manifest 1.sezonu bitirdim ‚ ilk sezon fena değildi.

The Walking Dead 9.sezon bitirdim ‚ kış geldi sonunda ‚ farklı bir atmosfer oldu.

Sabrina 1.sezon 7 bölüm bitti ‚ çok güzel dizi 2.sezon yarın geliyor ‚ ilk sezonu hemen bitirmem lazım.

American Crime Story 2.sezon 5 böllüm bitti ‚ güzel dizi ‚ ilk sezona da sonra bakıcam.

Mesaj eerol tarafından düzenlenmiştir...

04.04.2019 12:17 Perşembe #616

Ritualist

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0327466

The OA ikinci sezon da bitti. Dizi ilk sezon garipti 2. sezon daha da garipleşiyor. Bilim mi var mistisizm mi var ne ararsanız var.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

İlginç bir merak duygusuyla izlettiriyor kendisini.

hala başlayamadım dostum.

04.04.2019 19:48 Perşembe #617

Babish

Mesajı Gönderen: eerol:cLink:0327485

Teen Wolf 1.sezonu bitirdim ‚ devam sezonlarını da izlicem beğendim.

Manifest 1.sezonu bitirdim ‚ ilk sezon fena değildi.

The Walking Dead 9.sezon bitirdim ‚ kış geldi sonunda ‚ farklı bir atmosfer oldu.

Sabrina 1.sezon 7 bölüm bitti ‚ çok güzel dizi 2.sezon yarın geliyor ‚ ilk sezonu hemen bitirmem lazım.

American Crime Story 2.sezon 5 böllüm bitti ‚ güzel dizi ‚ ilk sezona da sonra bakıcam.

Ne tür bir dizi‚ konusu ne?

05.04.2019 11:49 Cuma #618

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0327484

Son zamanlarda fena belgesel tarzi dizilere sardim.

The Keepers

49 yil once islenen ve halen cozulmemis olan bir cinayet. Cinayetin arkasinda yatan igrenc sirlar. Katolik kilisilerde donen pislikler‚ sapik pederler..cinsel ve cocuk istismarlari..

Daha once izleyip yorum yazdigim Making a Murderer ile benzerligi olan bir hikaye‚ aradan onca yillar gecmesine ragmen katillerin halen kimdir necidir soru isaretleri birakan hikayeler.

IMDB : 8.2

En son da The Jinx: The life and deaths of Robert Durst.

Cok ilginc bir yapim‚ spoiler de veremiyorum..son bolum buyuk bomba‚ HBO inanilmaz is yapmis tam bir sok sok :)..tabi sonra ne oldu bilmiyorum anladigim kadariyla davasi halen devam ediyor.

New Yorkun en zengin ailelerinden biri olan en buyuk ogullari Robert ve 3 cinayet...30 yila yakin gizem.

Adalet sistemine bak..herif birini bildigin parcalara ayiriyor..gel zaman git zaman mahkemeye cikariliyor orda da itiraf ediyor ama oldurmedim diyor. Kavga cikti bogusuktuk felan filan yere duserken adam oldu..oldukten sonra ne yapacagimi bilemedim parcaladim posetledim kiyiya attim‚ batar sandim batmadi diyor ve serbest kaliyor yahu
Daha once karisi kayiplara karismis‚ ardindan bu olay sonra da bir baska kadinin olumu..hepsinden yirt...dizi cekimleri baslasin..bomba orda patlasin..

IMDB : 8.7

Benim gibi boyle gercek yasanmis buyuk ses getirmis cinayetler ile ilgili belgesel dizilerini seven muhakkak izlesin.

The Jinx merak uyandırdı bir bakarım ona.

Mesajı Gönderen: Ritualist:cLink:0327486

hala başlayamadım dostum.

Fırsat olduğunda bakarsın hocam.

Bu arada The Good Place diye bir dizi izledim dün bölümleri 20 dakikalık hoşuma gitti.

05.04.2019 12:53 Cuma #619

eerol

Mesajı Gönderen: Babish:cLink:0327491

Ne tür bir dizi‚ konusu ne?

Daha önce 1996 yapımlı Sabrina The Teenage Witch dizisinde izlediğimiz Sabrina Spellmanın hikayesi ‚ cadı dizisi ama karanlık yanı daha ağır dizinin eskisinde komedi daha çokmuş.

06.04.2019 16:10 Cumartesi #620

Milla Jovovich

Game of Thrones son sezon 8 gün sonra gelecek ben son sezonu tekrar izleyeceğim epey unuttum.

Paylaş 
Sayfa: 1....63.64.65.66.67.68.[69].70.71.72.73.74.75....83