Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....91
30.01.2018 14:38 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Vape:cLink:0324003

The end of the f***ing world

Diye yeni bir dizi var. Ilk sezon 8 bolumden ibaret.
Ergen psikopat bir cocuk hayvan felan oldurmeyi seviyor‚ ama daha buyuk bir adim atarak bu kez bir insan oldurmek ister okuldan bir kizi gozune kestirir. Bu kiz da tuhaf birseydir zevk almaz hicbirseyden ve gunun birinde babasini bulmak icin yola cikmak ister ve psikopat cocuga yoldaslik teklif eder..hersey o noktada baslar ve psikopat cocuk kizi oldurmeye zemin arar..ama yolculuk ters gider ve cok aksi durumlarla karsilasirlar.

Biraz macera‚ dram‚ komedi ..izlenebilinir hos bir dizi biraz cerezlik diyelim

Bu yorumu görmedim ama tesadüf eseri ben de dün gece başladım. Ve hemen bitti. Zaten 8 bölüm 20 dakikadan toplamı bir film kadar. Yorumlarını okudum bittikten sonra film olarak başlayıp diziye çevrilmiş deniliyor.

Black Mirror izleyenler başroldeki James´i hatırlarlar. Onun dışında kara mizah işte. Yalnız ergen dizisi sanıp izlemiyordum yer yer var tabii ama ergen dizisi ile alakası yok aslında. Bence izlenmeli.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

30.01.2018 15:00 Salı #55

Milla Jovovich

Deatus´un bahsettiği ABC dizisinin adı belli olmuş.

"Manifest"

Yapımcı Robert Zemeckis ( Back to the Future‚ Forrest Gump‚ Cast Away..)

Lost benzeri olacak deniliyor.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

30.01.2018 15:05 Salı #56

Deatus

http://www.imdb.com/title/tt4643084/

bunu izleyen var mı‚ fena gözükmüyor.

30.01.2018 15:11 Salı #57

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0324007

http://www.imdb.com/title/tt4643084/

bunu izleyen var mı‚ fena gözükmüyor.

İlk bölümüne epey önce bakmıştım. Pilot bölümü baya önce çıkmıştı. Galiba 21-22´si gibi de yeni bölümleri gelecekti (gelmiştir)

Paralel evren muhabbeti var dizide. Zaten isminden de anlaşılıyor. İlk bölümden baya bir şey oluyor. J.K Simmons oynuyor bu arada seveni vardır.

30.01.2018 15:24 Salı #58

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324008

İlk bölümüne epey önce bakmıştım. Pilot bölümü baya önce çıkmıştı. Galiba 21-22´si gibi de yeni bölümleri gelecekti (gelmiştir)

Paralel evren muhabbeti var dizide. Zaten isminden de anlaşılıyor. İlk bölümden baya bir şey oluyor. J.K Simmons oynuyor bu arada seveni vardır.

bi göz atayım.

game of thrones yeni sezondan görseller çıkmaya başlamış. yayınlanmasına 1 yıldan fazla süre var‚ çekimler bir hayli uzun sürecek demek ki

30.01.2018 17:43 Salı #59

Milla Jovovich

GOT´un çekimleri zaten nasıl bir şeyse çok uzun sürüyor. Bölüm başına 12-13 milyon dolar harcanıyormuş bu arada galiba.

Bu arada The Mist´in kitabını okumuş olanlar (Stephen King) 2007 çevrimli filmini izlemiş olanlar olabilir ben dizisine başladım ve fena bulmadım. 4-5 bölümünü filan izledim henüz. Zaten bu bir yere sıkışma temalı yapımları severim.

30.01.2018 18:16 Salı #60

Isis

Altered Carbon heyecanla meraktan öldüğüm beklediğim tek dizi.
Sanırım yayınlandı.
Umarım heyecanıma değer.
Sağlam atmosferli bir bilim kurgu‚ ancak temposu de yüksek olacak. Yeme de yanında yat. Beklentim bu bakalım.

30.01.2018 18:56 Salı #61

Deatus

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0324011

Sanırım yayınlandı.
Umarım heyecanıma değer.
Sağlam atmosferli bir bilim kurgu‚ ancak temposu de yüksek olacak. Yeme de yanında yat. Beklentim bu bakalım.

2 şubatta tüm sezon yayınlanacakmış
haftasonu torrent alemine yayılır

30.01.2018 19:13 Salı #62

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0324011

Sanırım yayınlandı.
Umarım heyecanıma değer.

Epeydir benim de merakla beklediğim dizilerden. Hatta önizlemeler yapılmış yorumlanmıştı merakım kaçmasın diye bakmamıştım.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....91