Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....62.63.64.65.66.67.68.69.70.[71].72.73.74
12.04.2019 11:52 Cuma Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0327545

Bitirdim zaten‚ degisik dizi. Paralel dunyalar ile ilgili yapimlari severim‚ en sevdigim dizilerden biri de Fringe mesela ondan esintiler var biraz. Son bolumu izlerken aklima Mother! filmi geldi..biraz stranger things bir tutam da Dark var. Hani garip bir dizi ama izlemesi guzel‚ surukleyici bir tarafi var.

Ilk sezonu 2016 da yayinlanmis‚ ven bilmiyordum. Ikinci sezonu nu da izledim sanmistim..oyle garip bir dizi iste dusun artik

Mesaj F.Bahcem tarafından düzenlenmiştir...

Fringe benim de en sevdiğim dizilerden. Bir ara Counterpart diye bir dizi çıktı pilot bölümünü izledim ama ısınamamıştım ona o da paralel dünyayı konu alıyordu. Belki izlemişsindir.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Diziyi OA´yı oynayan abla yazdığı için biriyle uzun bir yazım aşaması varmış. 3. sezon gelene kadar epey geçer.

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0327546

Valla Peaky Blinders´ı baya tavsiye ederim. Ben çok çok dizi izleyen biri değilim‚ eğer beni içine çekerse günde 344253424 bölüm izliyorum ama ilk bölümlerde çabuk sıkılıp bırakabiliyorum. Bu diziye de ikinci şans verişimdi. Öncesinde ilk bölümde ne anlatıyo bunlar yeaa diyip bırakmıştım.

Bu arada diziye ilerleyen bölümlerde Tom Hardy ve Adrien Brody´de katılıyor. İkisinin de karakteri mükemmel ve harika oynamışlar. Adrien Brody´den bildiğin Marlon Brando´nun baba´sına yakın performans izledim.

İlk bölümlerini izledim ben. Çekim kalitesi o dönem kesinlikle başarılı yansıtılmış ama ilk anda içine çekememişti. Bakacağım ona.

12.04.2019 14:22 Cuma #631

Ritualist

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0327569

İlk bölümlerini izledim ben. Çekim kalitesi o dönem kesinlikle başarılı yansıtılmış ama ilk anda içine çekememişti. Bakacağım ona.

Peaky Blinders şiddetle tavsiye ederim.

12.04.2019 16:40 Cuma #632

Isis

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0327532

Game of Thrones´a kadar Peaky Blinders´ı bitireyim aradan çıksın diye bakıyordum aga ne diziymiş be.

Joe Cole´un oyunculuğuna hayran kaldım. Cillian Murphy´de çok üst düzey ama Joe Cole destan yazmış.

Chester Campbell´in İrlanda aksanı o kadar iyiydi ki‚ bi ara bende ingilizce kelimeleri öyle telaffuz etmeye başladım. Hats off to Sam Neill.

Dizi müzikleri çok iyi‚ kullanıldığı yerler çok iyi. Arctic Monkeys diziye cuk diye oturmuş.

İzlemeyen varsa‚ tereddüt eden varsa‚ ilk bölümlerden sıkılan varsa mutlaka izlesin.

sinemada küçük bir çocukken jurassic parkı izlediğimden beri sam neill´ı çok çok severim.
peaky blinders uzun süredir listemde de fırsat olmadı
ayrıca viski isteği uyandıracak gibi geliyor bana

12.04.2019 16:50 Cuma #633

AlestA

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0327571

sinemada küçük bir çocukken jurassic parkı izlediğimden beri sam neill´ı çok çok severim.
peaky blinders uzun süredir listemde de fırsat olmadı
ayrıca viski isteği uyandıracak gibi geliyor bana

Viski de var ama sigara ile problemi olan‚ yakın zamanda bırakan‚ bırakmaya çalışan kimse izlemesin.

İnanılmaz çok sigara içiliyor‚ heriflerde öküz gibi de karizma var. İnsanın içesi geliyor. Ben 4.5 yıl önce bıraktığım için çok etkilenmedim ama..

Sam Neill muazzam ya aksanı çok iyi‚ bu arada İrlanda ve Kuzey İrlanda aksanı birbirinden baya farklıymış. Dizi de Belfast´tan geliyordu Sam Neill. Bu yaptığı da Belfast aksanıymış.

26.04.2019 12:43 Cuma #634

Milla Jovovich

Dün 4 bölüm kadar Black Summer denilen diziye baktım. Toplam 8 bölüm gözüküyor bölümler de kısa. Bir zombi felaketini anlatıyor ama bölümde 3-4 tane farklı karakterin gözünden anlatıyor bunu. Fena değil.

26.04.2019 18:02 Cuma #635

eerol

Black Summers 1.sezon bitirdim ‚ güzeldi beğendim ‚ heyecanı daha yüksek The Walking Dead´e göre.

Chilling Adventures Of Sabrina 1.sezon bitti 2.sezon da son 2 bölüm kaldı ‚ çok beğendim her bölüm biribirinden güzel.

Teen Wolf geç de olsa başlamıştım 1.sezondan sonra 2.sezonu da bitirdim.Beğendim tüm sezonları bitircem.

American Crime Story 2.sezon bitirdim ‚ güzeldi Versace cinayeti.

Americam Gods 1.sezon ilk 2 bölümü izledim ‚ farklı bir dizi.

True Dedective 3.sezonda 3 bölüm kaldı 5 bölümü bitirdim

Rosweel New Mexico 2 bölüm izledim ‚ devam ederim

Game Of Thrones 8.sezon 2.bölümü de izledim ‚ 3.bölüm kaçmaz

Charmed 1.bölüm izledim ‚ cadılı dizi beğendim devame derim

Manifest 1.sezon finalini hala izleyemedim ‚ 2.sezon onayını aldı dizi

28.04.2019 15:22 Pazar #636

Milla Jovovich

Black Summer´ı bitirdim. Eh işte.

28.04.2019 19:11 Pazar #637

eerol

Sabrina 2.kısım da bitti ‚ güzeldi

03.05.2019 11:47 Cuma #638

Milla Jovovich

The Good Place´in 3. sezonunu bitirdim. Zaten kısa sürüyor bölümler ve sezonlarda kısa beklediğimden çok daha fazla sevdim ben bu diziyi... 4. sezonla bitecekmiş.

Jaöeela Jamil´in aksanı inanılmaz güzel ya..

Paylaş 
Sayfa: 1....62.63.64.65.66.67.68.69.70.[71].72.73.74