Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....79.80.81.82.83.84.[85].86.87.88.89.90.91....128
05.09.2019 13:53 Perşembe Konu Puanı: 0

F.Bahcem

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:0329489

Ben pek sevmiyorum.

Anladim‚ yok vana sanki Turkiyeden izlenesi veya bulunmasi zor bir dizi gibi gelmisti de..begenilmemesine birsey diyemem tabi‚ ozaman forumda bir tek ben begeniyormusum

05.09.2019 13:57 Perşembe #757

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0329490

Anladim‚ yok vana sanki Turkiyeden izlenesi veya bulunmasi zor bir dizi gibi gelmisti de..begenilmemesine birsey diyemem tabi‚ ozaman forumda bir tek ben begeniyormusum

Konusu ne bu dizinin bu ara pek bir şey izlemiyorum bir göz atabilirim.

05.09.2019 17:01 Perşembe #758

F.Bahcem

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0329491

Konusu ne bu dizinin bu ara pek bir şey izlemiyorum bir göz atabilirim.

Kisaca : ABDnin bir parcasi olan Gilead distopyasinda kadinlarin buyuk kismi zorunlu cinsel kole olarak yuksek rutbeli komutanlarin evlerine hizmet vermelerini anlatiyor. Bazi nedenlerden dogumlarin asiri azalmasindan dolayi dunyada populasyonu arttirmak adina cinsel kolelik ve hizmetci olarak gorevlendirilirler.
Basrol karakter Offredin mucadelesi ve elinden alinan kizina tekrar kavusmasi icin verdigi siradisi hikayesini anlatiyor..
Degisik bir yapim‚ romandan uyarlanma ( 1985 de Damizlik kizin oykusu diye biliniyor ).
Karanlik bir havasi var‚ dram ve gerilim agirlikli..oyunculuklar‚ cekimler‚ mekanlar felan hepsi cuk diye oturmus bana gore.

05.09.2019 18:34 Perşembe #759

Fenerlikral

O diziyi seveni çok.
Izleyen çok var.

Bu arada mastermind beni benden aldi.
Harika dizi harika oyunculuk.

05.09.2019 20:57 Perşembe #760

F.Bahcem

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:0329508

O diziyi seveni çok.
Izleyen çok var.

Bu arada mastermind beni benden aldi.
Harika dizi harika oyunculuk.

Mindhunter demek istedin galiba‚ ikinci sezonuna baslicam bende bugun. Saglam dizidir..

06.09.2019 13:23 Cuma #761

Fenerlikral

Evet beynim yandi aynen hocam.
Ben direk 2yi izledim bugun 1. Basliyacagim.

06.09.2019 15:19 Cuma #762

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: F.Bahcem:cLink:0329504

Kisaca : ABDnin bir parcasi olan Gilead distopyasinda kadinlarin buyuk kismi zorunlu cinsel kole olarak yuksek rutbeli komutanlarin evlerine hizmet vermelerini anlatiyor. Bazi nedenlerden dogumlarin asiri azalmasindan dolayi dunyada populasyonu arttirmak adina cinsel kolelik ve hizmetci olarak gorevlendirilirler.
Basrol karakter Offredin mucadelesi ve elinden alinan kizina tekrar kavusmasi icin verdigi siradisi hikayesini anlatiyor..
Degisik bir yapim‚ romandan uyarlanma ( 1985 de Damizlik kizin oykusu diye biliniyor ).
Karanlik bir havasi var‚ dram ve gerilim agirlikli..oyunculuklar‚ cekimler‚ mekanlar felan hepsi cuk diye oturmus bana gore.

Konusu baya iyiymiş yalnız. Özellikle benim gibi distopya seven biri için bir bakmak şart oldu.

07.09.2019 18:33 Cumartesi #763

Fenerlikral

Mindhunter da baş analistlerden birinin her sene gitgide daha psikopat olmasi usta yönetmenin ne güzel bir ironisi ne güzel bir göndermesidir.

80ler...ne güzel yansitiliyor...

Psikolog hanimin lez. Olmasi ne güzel terse yatirmadir.

Dizinin heryeri ayri mesaj.

08.09.2019 16:14 Pazar #764

Milla Jovovich

The Handmaid´s Tale ilk bölümünü izledim bluetv´den ücretsizdi o ama devamını bulamadım. Daha önce 1 aylık bluetv almıştım ve memnun kalmamıştım. Dizinin ilk bölümü değişikti. Devam edilir kesinlikle.

Paylaş 
Sayfa: 1....79.80.81.82.83.84.[85].86.87.88.89.90.91....128