Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.[13]
22.02.2018 13:26 Perşembe Konu Puanı: 0

Deatus

la casa de papel için bir uyarıda bulunayım
orjinal bölümleri 1 saatten uzun lakin netflix yayınlarken 45 dakikalık parçalar halinde sunmuş bölümleri. yani torrentten diziyi indirmek isteyenler dikkat etsin‚ 45 dakikalık netflix riplerinden indirin. sonra altyazı sitelerinde uygun altyazı bulmada sıkıntı yaşarsınız.

benim başıma geldi not düşeyim buraya dedim

22.02.2018 14:08 Perşembe #109

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Deatus:cLink:0324086

la casa de papel için bir uyarıda bulunayım
orjinal bölümleri 1 saatten uzun lakin netflix yayınlarken 45 dakikalık parçalar halinde sunmuş bölümleri. yani torrentten diziyi indirmek isteyenler dikkat etsin‚ 45 dakikalık netflix riplerinden indirin. sonra altyazı sitelerinde uygun altyazı bulmada sıkıntı yaşarsınız.

benim başıma geldi not düşeyim buraya dedim

Geçen gün kuzenimle bunun tartışmasını yaptık. 2. sezonu bekliyorum gelmedi diyor dedim nasıl gelmez var şunu yap arat bulursun yok ben imdb´de baktım 15 bölüm gözüküyor 14. bölüm yazıyorum ama bulunmuyor diyor. Bilmiyordu ki orjinali 9+6 ve 1 saatten 15 bölüm. O netflix mantığıyla izlediği için geriye kalan sadece 2 bölüm var sanıyordu

2. sezon 1. bölüm diye yazdım google´a tertemiz buldu. Sesi de kesildi

22.02.2018 17:02 Perşembe #110

Deatus

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0324088

Geçen gün kuzenimle bunun tartışmasını yaptık. 2. sezonu bekliyorum gelmedi diyor dedim nasıl gelmez var şunu yap arat bulursun yok ben imdb´de baktım 15 bölüm gözüküyor 14. bölüm yazıyorum ama bulunmuyor diyor. Bilmiyordu ki orjinali 9+6 ve 1 saatten 15 bölüm. O netflix mantığıyla izlediği için geriye kalan sadece 2 bölüm var sanıyordu

2. sezon 1. bölüm diye yazdım google´a tertemiz buldu. Sesi de kesildi

orjinali 9+6 (arada 2 ay ara vermişler)
netflixde 9luk kısmı bölümleri kısaltarak 13e çıkarmış 13+6 yapmış

altyazı siteleri de netflix gibi davranmış.

ayrıntılı yazayım da benim gibi torrentten indirenler için uyarı olsun. ben bir de arapça gömülü altyazılı indirmişim mal gibi. boşa gitti 10 GB :/

22.02.2018 17:23 Perşembe #111

Milla Jovovich

Kötü olmuş ya :/ Ben torrent işini bıraktım artık bazıları hariç (onlar kendini biliyor GOT :P) Tv´den açıyorum gayet güzel kaliteli versiyonları var sıkıntı olmuyor.

---------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada bahsettim burada sanmıştım ama bahsetmemişim bu benim ayıbım olsun izlemediyseniz :

Battlestar Galactica izleyin. http://www.imdb.com/title/tt0407362/?ref_=nv_sr_1

4 sezon ve efsane dizi. Benim için ilk sırada. İzlerken hissettirdikleri filan çok ayrıydı. Bu dizide her şey var. Hey gibi Gaius Baltar hey Adama Starbuck Apollo... :/ ara ara tekrar yaparım.

İzlememiş olan varsa sezon 1 bölüm 1 olarak aratıp başlamasın. Dizi mini seri olarak başlıyor. Zaten aratınca BSG mini seri 1. bölüm diye çıkıyor. Toplam 2 bölüm. Bölümler 1.5 saat. Bu 3 saati izledikten sonra klasik 1. sezon 1. bölüm ile başlayabilirsiniz 40 dakika standart o bölümler. İzlememiş olanlara şimdiden özeniyorum.

23.02.2018 03:53 Cuma #112

noxtrag

Mesajı Gönderen: Camoka:cLink:0324073

madem sopranos´dan bahsettin bunu paylaşmadan geçmeyeyim

http://www.youtube.com/watch?v=B1OtWdYXTAQ

bu sahneyi nedense çok severim‚ her seferinde güldürür beni

23.02.2018 06:32 Cuma #113

champs to champs

Mesajı Gönderen: noxtrag:cLink:0324091

http://www.youtube.com/watch?v=B1OtWdYXTAQ

bu sahneyi nedense çok severim‚ her seferinde güldürür beni

Ahahah. Unutmuştum bunu.

Bobby ile birkaç diyaloğu daha vardır. Efsane onlar da. Bunu görünce aklıma geldi şimdi.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Mesaj champs to champs tarafından düzenlenmiştir...

23.02.2018 15:20 Cuma #114

Gökhan Sarrafgil

Kimse Narcos yazmamış

23.02.2018 23:18 Cuma #115

Vape

Narcos yerine El Patron Del Mal izleyin bulabilirseniz. Yaklasik 77 bolumdu yanilmiyorsam 2012 yapim ama gecen sene netflix alip yayinlamis galiba emin degilim ben birkac yil omce izlemistim.

Oyunculuklar ilk basta cok amatorce gorunsede ilerleyen bolumlerde daha yerine oturmaya basliyor karakterler.
Kolobiya yapimi dizi.

Daha gercekci daha detayci ve daha fazla gercek yasanmis olaylarin goruntulenmesi acisindan cok daha basarili bir yapim. Narcos zaten cogu seyi burdan kopyaladi‚ ama eksik ve biraz da Amerika propagandasi yaparak.
Pabloyu cok daha iyi anlatan bir dizi‚ daha onecesini de anlatiyor ama narcos da oyle degil.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.[13]