Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Dizi Tavsiyeleri ve Haberleri Konusu.

Paylaş 
Sayfa: 1....88.89.90.91.92.93.94.95.96.97.98.99.[100]
10.12.2019 12:58 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

TWD izliyorum bir süredir. 3. sezonda o hapishaneli bölümlerde sıkılmıştım bir ara başlarım deyip unuttuğum kalan dizilerden. Neyse hadi Netflix de görünce dediğim 2 bölüm hatırlayayım nerelerde kalmıştım konu nereye gidiyordu filan derken 6. sezonuna geldim. Kardeşim güncel izliyor son 2 sezonu baya iyi diyor ?

Edit: See 8 bölüm kadar izledim. Ben hiçbir zaman GOT olur mantığı ile izlemediğim için benim için gayet izlenebilir ama 7. bölümden sonra artık buralarda bir şey olur derken beklemediğim yöne gitti. Çerezlik kafasıyla iş yapar.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

10.12.2019 14:18 Salı #892

Isis

şu an sadece BILLIONS izliyorum.
Efsane bence. Çok keyifli dizi. Hiç de yormuyor insanı. O yüzden sevdim. Yoran dizileri kaldırmaıyorum şu ara maalesef yorgunluktan.
O yüzden sağlam baba dizilerden uzak duruyorum diyebilirim.

bundan sonra umarım;

the mandalorian
watchmen

var sırada...

10.12.2019 19:55 Salı #893

Fenerlikral

The Sinner 2. sezon
Çok beğendim harika gidiyor.

10.12.2019 20:08 Salı #894

Fenerlikral