Vizyondaki Filmler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - Vizyondaki Filmler

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.[19].20.21.22.23.24.25....96
05.12.2018 19:11 Çarşamba Konu Puanı: 0

Yolcum
Vizyondaki Filmler

Osmanlı İmparatorluğunun dünyayı titreten ordusunun‚ en önde giden cesur savaşçılarını; Delileri anlatan film‚ göz kamaştırıcı sahneleri ve çarpıcı hikayesiyle vizyonda...

15. yüzyılın ortalarında‚ Fatih Sultan Mehmetin‚ Eflak Voyvodalığına bizzat tayin ettiği "Vlad Tepeş" bölge halklarına karşı korkunç zalimlikler yapmaya başlar. Fatih Sultan Mehmet‚ bu zulmün tez elden bitirilmesi için Baba Sultana emir verir. Deliler Birliğinin içindeki korkusuz yiğitlerden yedisi Vladın hüküm sürdüğü Targoviçteye gönderilir.

05.12.2018 23:12 Çarşamba #163

mertdemirbass
Vizyondaki Filmler

Hedefim Sensin´i izledim. Ata Demirer kendince bi film tarzı oluşturmaya çalışıyor ve yapıyor da bence. Olanlar Oldu´da böyleydi. Kuzey Ege ‚ Trakya bölgesinde çok güzel kareler eşliğinde iyi bi komedi filmiydi. Beğendim‚başarılıydı bence.

06.12.2018 23:15 Perşembe #164

Mehmet_Ozen
Vizyondaki Filmler

TRT1 de şu an Sevginin gücü diye bir film oynuyor. Çok klas bir filmdir. Tavsiye ederim.

06.12.2018 23:55 Perşembe #165

Fenerlikral
Vizyondaki Filmler

Hemen açtım mehmet. Çok teşekkürler.

07.12.2018 00:12 Cuma #166

Mehmet_Ozen
Vizyondaki Filmler

Mesajı Gönderen: Fenerlikral:cLink:0326183

Hemen açtım mehmet. Çok teşekkürler.

07.12.2018 00:34 Cuma #167

eerol
Vizyondaki Filmler

Vizyon filmleri yarına kaldı ‚ vaktim yoktu bugün.

Mesaj eerol tarafından düzenlenmiştir...

07.12.2018 09:59 Cuma #168

Fenerlikral
Vizyondaki Filmler

erolum mutlaka bekliyoruz.
İlk defa cumaya kaldı.
Allah kolaylık versin.

07.12.2018 13:17 Cuma #169

Yolcum
Vizyondaki Filmler

Ay Yapım ve Med Yapım ortaklığında çekilen‚ senaryosunu Ahmet Katıksız ve Serkan Yörükün kaleme aldığı‚ yönetmenliğini Ahmet Katıksızın üstlendiği başrollerini Ekin Koç‚ Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkanın paylaştığı ölümsüz bir aşk hikayesi Şampiyonun ilk tanıtımı yayınlandı. Efsane yarış atı Bold Pilot ve onun bir araya getirdiği jokey Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki ölümsüz aşkın gerçek hikayesi‚ CJ Entertainment dağıtımıyla‚ 7 Aralık´ta sinemalarda.

07.12.2018 21:29 Cuma #170

eerol
Vizyondaki Filmler

Vizyondaki Filmler ( 7 Aralık - 13 Aralık )

Ölümcül Makineler

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.[19].20.21.22.23.24.25....96