TENET - Christopher Nolan
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Gezgin_tr Kültür Sanat Bilim Seyahat Forumu - TENET - Christopher Nolan

Paylaş 
Sayfa: [1]
12.09.2019 09:10 Perşembe Konu Puanı: 0

Bruce Wayne

Christopher Nolan‚ 2017 yılında eleştirel beğeni toplayan filmi Dunkirk´ün ardından sessizliğini bozdu. Nolan hayranlarının merakla beklediği ve sır gibi saklanan yeni filmin adı: Tenet.

İlke‚ inanç ve öğreti anlamları taşıyan ´Tenet´i Warner Bros. Uluslararası casusluk dünyası etrafında gelişen destansı bir eylem olarak tanımlıyor. ´Destansı´ kelimesi altında yatan ifadeyi sorguluyor olabilirsiniz ancak‚ Tenet´in üç film süresi uzunluğunda olacağı söyleniyor.

Filmin oyuncu kadrosuysa oldukça geniş ve aşina olduğumuz isimlerden oluşuyor. Nolan´ın Batman filmlerinin vazgeçilmezi Alfred‚ usta oyuncu Michael Caine oyuncu kadrosundaki en ikonik isim. Yalnızca birkaç gün önce ´Yeni Batman´ olarak açıklanan Robert Pattinson da‚ Nolan´ı Tenet´de yalnız bırakmıyor. Kenneth Branagh‚ Dimple Kapadia‚ Aaron Taylor-Johnson‚ Clmence Posy‚ John David Washington ve Elizabeth Debicki oyuncu kadrosundaki diğer yıldız isimlerden.

Pattinson filmle ilgili yaptığı açıklamada senaryoyu okurken bir odaya kilitlendiğini ve şaşkınlığını gizleyemediğini aktarmıştı. ´´Yıllar boyunca büyük filmler yapmak konusunda biraz temkinliydim‚ ancak Christopher Nolanın işlerinde bir şeyler var. O büyük ölçekli kişisel ve bağımsız bir film yapabilecek tek yönetmene benziyor diye ekledi.

Yaklaşık yedi farklı ülkede çekilecek filmin vizyon tarihi ise 17 Temmuz 2020 olarak belirlendi.

Bunlar GQ´den aldığım bilgiler.

Bazı yorumlarda James Bond tadında bir casusluk filmi olacağı belirtilmiş. Filmin bütçesi de 250 milyon USD gibi devasa bir rakam.

Beklemedeyiz...

12.09.2019 14:48 Perşembe #1

Milla Jovovich

Sonunda bir nolan filmi daha. Dunkirk fena değildi ama o kadar sarmamıştı. Süper kahraman teması dışında büyük bütçeli farklı bir film iyi olacak. Sonunda sinemaya gitmek için bir bahane.

Bu arada Michael Caine her zaman ki gibi oyuncu kadrosuna eklenmiş. Seviyorum bu adamı. Robert Pattinson için oturup beklemek lazım. Daha önceki çoğu filmini izledim ama büyük ve farklı bir filmde ne yapar bilemem.

19.09.2019 19:31 Perşembe #2

Bruce Wayne

Rusya´daki sinemalarda teaser da yayınlanmış. Klasik Nolan teaser´ı. Ser verip sır vermiyor‚ ama müzik yine çok iyi. Bu arada bu projede Hans Zimmer yokmuş...

20.09.2019 08:09 Cuma #3

Bruce Wayne

Sabah sabah işsiz gibi üstteki teaser´ın altındaki bütün yorumları okudum. Film Inception´dan 10 sene sonra aynı tarihte gösterime denk geliyormuş. Film konusu ile ilgili tahminler ağırlıklı olarak zaman yolculuğu ile bir cinayeti çözme olmuş ama bana pek mantıklı gelmedi‚ casusluk filminden çıkıp bilim-kurguya kayıyor bu haliyle. Ama teaser´daki TENET başlığının önce saat yönünde sonra da tersine dönmesi muhtemel ters köşelerin sinyali gibi...

Neyse‚ en azından bu yaz bir Nolan filmi seyredeceğiz‚ bu bile beklemeye değer...

20.09.2019 13:59 Cuma #4

Milla Jovovich

Teaser´dan hiçbir şey anlamadım. Nolan filmi olduğu için beklemeye değiyor işte. Yoksa sinemaya gitme işi yavaş yavaş bitmişti ben de. birbirinin aynısı süper kahraman filmleri dışında bütçeli değişik konulu filmler gelmiyor artık.

20.09.2019 14:09 Cuma #5

Bruce Wayne

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0329827

Teaser´dan hiçbir şey anlamadım. Nolan filmi olduğu için beklemeye değiyor işte. Yoksa sinemaya gitme işi yavaş yavaş bitmişti ben de. birbirinin aynısı süper kahraman filmleri dışında bütçeli değişik konulu filmler gelmiyor artık.

Teaser´ı dikkatli izleyince eleman başta asansör gibi birşeyin içinde‚ kapılar kapanıyor‚ ondan sonra bir büroda kurşun izlerini inceliyor‚ sonra o görüntü geriye doğru sarılıyor‚ en sonda da yine asansör sahnesinin tersi‚ bu sefer kapılar açılıyor...

Memento‚ Prestige‚ Inception‚ Interstellar filmlerini düşününce yine ters köşeli bir şey olacak belli

Mesaj Bruce Wayne tarafından düzenlenmiştir...

20.09.2019 14:11 Cuma #6

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:0329830

Teaser´ı dikkatli izleyince başroldeki eleman başta asansör gibi birşeyin içinde‚ kapılar kapanıyor‚ ondan sonra bir büroda kurşun izlerini inceliyor‚ sonra o görüntü geriye doğru sarılıyor‚ en sonda da yine asansör sahnesinin tersi‚ bu sefer kapılar açılıyor...

Memento‚ Prestige‚ Inception‚ Interstellar filmlerini düşününce yine ters köşeli bir şey olacak belli

Mesaj Bruce Wayne tarafından düzenlenmiştir...

Nolan seviyor böyle konuları kesin gene beynimizi yakacak. Dunkirk sonrası böyle bir film iyi olacak.

Paylaş 
Sayfa: [1]