Kullanıyorum.. Çok memnunum.. Siz de alın başlığı..
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Kullanıyorum.. Çok memnunum.. Siz de alın başlığı..

Paylaş 
Sayfa: 1....169.170.171.172.173.174.175.176.177.178.179.180.[181]
20.09.2019 09:34 Cuma Konu Puanı: 0

berkizo

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:0094320

Mobilde oyun oynamıyorum hocam‚ o yüzden dert olmaz. 64 GB hafıza yeterli oluyor mu? Ses ve resim dosyalarını kaydetmek için 64 GB da micro sd kart alsam yeterli olur diye düşünüyorum...

benim için 64 GB oldukça yeterli. ne kadar yeterli olsa da ses ve resim dosyalarını yine de SD kart üzerinde taşıyorum. telefon hafızasını ağırlıklı olarak uygulamalar için kullanmayı tercih ediyorum.

20.09.2019 11:02 Cuma #1621

Bruce Wayne

Mesajı Gönderen: berkizo:cLink:0094321

benim için 64 GB oldukça yeterli. ne kadar yeterli olsa da ses ve resim dosyalarını yine de SD kart üzerinde taşıyorum. telefon hafızasını ağırlıklı olarak uygulamalar için kullanmayı tercih ediyorum.

SD kartın telefon ile uyumu nasıl hocam? Yavaşlama yapıyor mu?

Hepsiburada´da Samsung Evo Plus var‚ 64 GB‚ fiyatı makul görünüyor...

20.09.2019 12:19 Cuma #1622

berkizo

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:0094322

SD kartın telefon ile uyumu nasıl hocam? Yavaşlama yapıyor mu?

Hepsiburada´da Samsung Evo Plus var‚ 64 GB‚ fiyatı makul görünüyor...

şöyle söyleyeyim benim yıllar önce aldığım 16 GB lık SD kartı bu telefonda da kullanıyorum. en ufak bir problem olmadı kart kapasitesi konusunda kendi kullanımına göre tercih senin. 16 GB SD kart ve 64 GB telefon hafızası benim için oldukça yeterli

Mesaj berkizo tarafından düzenlenmiştir...

22.09.2019 14:37 Pazar #1623

damdandama

Mesajı Gönderen: Yunus KURU:cLink:0094259

Evet gerçek hocam

Hocam gerçekte niye inatla nedir bu sorusunu görmezden geldiniz?

Niye inatla isim vermiyorsunuz‚ nazire yapar gibi?

Edit: Aslında ilk mesajda üstünkörü değinmişsiniz ama daha fazla detay bekliyoruz

Mesaj damdandama tarafından düzenlenmiştir...

13.11.2019 13:05 Çarşamba #1624

Yolcum

Evimde smart özelliği olmayan bir LCD TV vardı‚ arka odada normal uydu yayınlarını izliyordum. Salonda Lg smart Tv‚ uydu yayını ve ip tv yayınlarım var.
Arka odada da uydu ile beraber ip yayını izleyebilir miyim‚ bunu da smart tv´ye dönüştürebilir miyim diye düşünüp biraz araştırdım. Sadece android box tarzı değil de ‚ olası internet yavaşlaması yada kesilmesine karşı‚ uydu alıcı modülü de olan bir cihaz olsun dedim. Bu tarzdaki cihazlarda yaptığım araştırmalar sonucunda "Spybox S10 Plus Android 4K Uhd Uydu Alıcısı" cihazını aldım.
2 gündür kullanıyorum. Valla salondaki Tv´yi izlemeyi kestim. Uydu yayınlarında olsun‚ ip tv yayınlarında olsun‚ Kodi uygulamasındaki filmler olsun akıcılığı ve donmadan izletmesini çok beğendim. Salonda smart tv´de ip yayını izlerken ara ara donma yaşıyordum ama bu cihazda şimdilik tek donma bile yaşamadım. Kanal geçiş hızı smart tv´deki uygulamalardan bile hızlı.
Biraz fiyatlı ama donma‚ kilitlenme sorunu olmayan‚ işlemci hızı‚ ram yapısı ve güncelleme alabilmesi ile ile uzun süre götürecek bir cihaz istemiştim.
Kullanıyorum gayet memnunum..

Paylaş 
Sayfa: 1....169.170.171.172.173.174.175.176.177.178.179.180.[181]