Türkiye Geneli Yatırım Alanları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Türkiye Geneli Yatırım Alanları

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6
18.01.2016 09:56 Pazartesi Konu Puanı: 0

baroni_1907

Mesajı Gönderen: aamircakir:cLink:0093513

Gayrimenkul‚ paranı kara dönüştürmenin en kolay ama zahmetli yolu. Herkes için özellikle toprak‚ hiç bir zaman kaybetmez. Doğrudur‚ toprak hiç bir zaman kaybetmez.

Tabii bu yükselişlerin doygunluğa ulaşacağı zaman da var‚ bazı bölgeler için zaten ulaşmış durumda. Yeni fırsatlar yeni yatırım bölgeler doğuyor her geçen gün. Sadece gayrimenkul üzerine çalışmıyoruz ama gayrimenkul yatırımlarında herkes bizden bir çok talepte bulunuyor

Üretim yatırımları noktasında daha az yatırımcıyla özelliği ve kar marjı yüksek ürünler için çalışıyoruz. Aksaraya bir fabrika kurduk‚ yüksek teknoloji ürünler üzerinde çalışıyor ve bunu seri üretime geçiriyoruz yatırımcılarımız için. Yatırım teşvik belgesi‚ sektörel teşvikler ve desteklerden de faydalanıyoruz bu süreçte.

Ancak bu yatırımlar gayrimenkul yatırımları gibi değil. Ciddi sermaye gerektiriyor. Özellikle yüksek teknoloji yeni ürünlere ilgi gösterdiğimizden ve bu ürünlere yönlendirdiğimizden orta ölçekli bir yatırımın gerçekleşmesi 15 milyonu bile bulabiliyor.

Şu an en çok üstünde çalıştığımız bir takım ürün dizisi var‚ bor ürünleri bir kaç sektör için. Nano boyutta işleme yapabiliyoruz ki bu boyutta boru işleyebilen dünyadaki iki firmadan birisiyiz; diğer Amerika´da bir laboratuar.

Bu ürünler‚ önemli sektörlerde önemli destek ve verimlilik sağlayan mükemmel çalışmalar. Şimdi bunun yatırımını gerçekleştirmek için çevremizde bu yatırıma ilgi gösterebilecek yatırımcı bakıyoruz.

Yurt dışından istediler ama biz milli kalmasından yanayız. Bakalım‚ son raddeye kadar bunu istiyoruz ama yapacak bir şey olmazsa da mecburen diğer yolu deneyeceğiz. Ne yazık ki ülkemizde herkes üretim yatırımını düşünmüyor‚ üretimden ziyade ticaret daha cazip bizim ülkemizde.

Bunların sonucu da genel yatırımların gayrimenkule kaymasına sebep oluyor. Bu noktada sizin sermayeniz gücünüz nedir bilmiyorum ama varsa böyle bir düşünceniz‚ bir kaç ürün önerebilir‚ bir kaç yatırım üzerinde fikir paylaşabiliriz.

Öncelikle cevap için teşekkür ederim‚ dediğiniz gibi ülkemizde insanlar kolay yoldan para kazanıp zengin olmayı tercih ediyor‚ belki doğrudur riski daha azdır. ama keşke imkanım olsa dediğiniz üretim dallarıyla ilgilenebilsem‚ çünkü bahsettiğiniz rakamlar ciddi rakamlar. benim kendimce 200.000 TL bir bütçem var ve bununla ilgili ne yapabilirim onları araştırıyorum. şuan geri dönüşüm sektörüne olan ilgim biraz var. onun dışında aklıma çok birşey gelmiyor. yada bilmiyorum. ama yapacaksam üretim olmalı istihtam sağlamalıyım diye düşünüyorum. tabi para batırması ayrı bir risk. G.menkulde para batırma riski çok az.

26.01.2016 03:51 Salı #28

ECELAL

Kazakistan ozellikle Almaty su an emlak icin cok musait‚ gecen yil 170000$ a aldigimiz evi su an 90000$ a almak mumkun.

26.01.2016 03:56 Salı #29

ECELAL

Atakentte 3+1 evim var emlak konusunda guvenilir tanidigi olan arkadaslar bana ulasirsa sevinirim.

26.01.2016 20:15 Salı #30

aamircakir

Mesajı Gönderen: ECELAL:cLink:0093536

Atakentte 3+1 evim var emlak konusunda guvenilir tanidigi olan arkadaslar bana ulasirsa sevinirim.

Satmak için arıyorsanız biz yardımcı olabiliriz.

27.01.2016 17:59 Çarşamba #31

aamircakir

Arkadaşlar‚ Beykoz İncirköy´de boğaz manzaralı tepe noktada‚ Acarkent´e yakın yola yakın bir arsamız satılıktır. 525.000 TL´ye bırakılacaktır‚ toplamda 240 m2´dir. Yukarı parseller bir inşaat firması tarafından toplanmıştır‚ inşaat firmalarının proje alanları içerisindedir.

İleriye doğru buranın da kapısı çalınacaktır. Beykoz‚ son iki senene müthiş değer kazandı. Biz‚ bu araziyi aldığımız 300 bin liraydı geçen sene‚ şimdi bu fiyata satıyoruz. Ancak belediyenin planları çıktıkça bölgedeki fiyatların artacağını düşünüyoruz bu sene içerisinde. Bu ekonomik koşullar vs bağlı olarak daha da yüksek olabilir.

31.01.2016 03:59 Pazar #32

Samsunlu Jay Jay

Mesajı Gönderen: fenermania284:cLink:0093447

Fiyatı ne civarda bilgin var mı renktaş?

metrekareye göre değişiyor fiyat.ben alırken metrekaresi 12 bin tl istemişlerdi 3 dükkan aldım 8500 tl ye kadar indiler..18 ay önce aldım tam olarak.satışa filan cıkarmadıgım halde emlakcılar aldıgımın 3 katını teklif ediyorlar.satmayı düşünmüyorum çok ciddi kira getirisi var.ancak diğer etapdan en az 500 metrekare bir yer bulursam satarım..

06.04.2016 21:01 Çarşamba #33

badem

100 bin lira civarı konut imarlı‚5-10 sene içerisinde ihya olacağım bir yatırım önerir misiniz?Bu fiyat ve bekleme süresini göz önüne alarak‚ne yapmalıyım sizce?

07.04.2016 17:04 Perşembe #34

Delvac

Renktaslar selam ;
Hazır bu topigi gormusken bende yazayım bari .

ordu-fatsa bolgesinde 65 dönüm arsam satılıktır. karadeniz sahil yolu kenarında ve mustakil tapuludur. imar gecmiş durumdadır. bu buyuklukte bir arazi samsun- ordu yolu uzerinde bulunmamaktadir (oyle tahmin ediyorum)

yine ordu-fatsa kıyanköy civarında 18 dönüm arazim vardır. yine mustakil tapulu ve imarlidir. burası icin toplu konut dusunmekteyim.( cevresinde ufak ufak yerlesimler baslanmıstır) ilgilenen veya yardımcı olabilecek birileri varsa bana ulasabilirler.

17.04.2016 17:37 Pazar #35

aamircakir

Mesajı Gönderen: badem:cLink:0093634

100 bin lira civarı konut imarlı‚5-10 sene içerisinde ihya olacağım bir yatırım önerir misiniz?Bu fiyat ve bekleme süresini göz önüne alarak‚ne yapmalıyım sizce?

Merhabalar‚

İl olarak İstanbul mu tercih ediyorsunuz yoksa Ankara ya da İzmir vs. büyükşehirlerimiz de sizin için uygun mu? İstanbul için özellikle soruyorsanız bu rakamlarda Çatalca&Silivri bölgesi‚ Büyükçekmece´nin ileri kısımları için yer bulabilirsiniz.

Ancak bu rakamla direkt konut imarlı yer bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu bağlamda Çatalca - Silivri - Büyükçekmece hattında özellikle bazı bölgelerde 1/5000 imar çalışması yapılmış ve 1/1000lik için süre gereken yerlere yönelmenizi tavsiye ederim. Bu noktada isterseniz yardımcı olabiliriz.

Mesajı Gönderen: Delvac:cLink:0093635

Renktaslar selam ;
Hazır bu topigi gormusken bende yazayım bari .

ordu-fatsa bolgesinde 65 dönüm arsam satılıktır. karadeniz sahil yolu kenarında ve mustakil tapuludur. imar gecmiş durumdadır. bu buyuklukte bir arazi samsun- ordu yolu uzerinde bulunmamaktadir (oyle tahmin ediyorum)

yine ordu-fatsa kıyanköy civarında 18 dönüm arazim vardır. yine mustakil tapulu ve imarlidir. burası icin toplu konut dusunmekteyim.( cevresinde ufak ufak yerlesimler baslanmıstır) ilgilenen veya yardımcı olabilecek birileri varsa bana ulasabilirler.

Merhabalar renktaş‚

Biz‚ bu noktalarda çevremizdeki gayrimenkul sahiplerinin yerlerini tanıdığımız bildiğimiz kişilere iletiyoruz. Eğer böyle bir çalışma için açıksanız‚ tamamen güven ve şeffaflık ilkesiyle yardımcı olabiliriz.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6