Türkiye Geneli Yatırım Alanları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Türkiye Geneli Yatırım Alanları

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6
17.04.2016 19:31 Pazar Konu Puanı: 0

badem

Mesajı Gönderen: aamircakir:cLink:0093662

Merhabalar‚

İl olarak İstanbul mu tercih ediyorsunuz yoksa Ankara ya da İzmir vs. büyükşehirlerimiz de sizin için uygun mu? İstanbul için özellikle soruyorsanız bu rakamlarda Çatalca&Silivri bölgesi‚ Büyükçekmece´nin ileri kısımları için yer bulabilirsiniz.

Ancak bu rakamla direkt konut imarlı yer bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu bağlamda Çatalca - Silivri - Büyükçekmece hattında özellikle bazı bölgelerde 1/5000 imar çalışması yapılmış ve 1/1000lik için süre gereken yerlere yönelmenizi tavsiye ederim. Bu noktada isterseniz yardımcı olabiliriz.

Özellikle İstanbul olması elzem bir durum değil.

Ben şimdi 1+1 dairemi satıyorum‚satılınca elimde böyle bir para kalacak yeni yatırımlar için.Sizin emlak ofisiniz veya internet siteniz varsa özelden rica ediyorum‚bana gönderin lütfen.Elime para geçince ciddi bir çalışma yapabiliriz.

Arsa yerine arazi alacaksam yine belli bir süreç içinde elimden çıkaracağım zaman 1+1 yerine en azından ciddi 1-2 daire kazandırması gerekir.

1+1 ile 10 sene sonra yine baş başa kalacağım ama arsa veya arazi bana güzel 1 veya 2 daire kazandırsa yeter.

18.04.2016 16:53 Pazartesi #37

aamircakir

Mesajı Gönderen: badem:cLink:0093663

Özellikle İstanbul olması elzem bir durum değil.

Ben şimdi 1+1 dairemi satıyorum‚satılınca elimde böyle bir para kalacak yeni yatırımlar için.Sizin emlak ofisiniz veya internet siteniz varsa özelden rica ediyorum‚bana gönderin lütfen.Elime para geçince ciddi bir çalışma yapabiliriz.

Arsa yerine arazi alacaksam yine belli bir süreç içinde elimden çıkaracağım zaman 1+1 yerine en azından ciddi 1-2 daire kazandırması gerekir.

1+1 ile 10 sene sonra yine baş başa kalacağım ama arsa veya arazi bana güzel 1 veya 2 daire kazandırsa yeter.

Eğer yatırımda göze alacağınız süre 5-10 yıl ise büyükşehirlerin bazı bölgelerinde 3 daire kazanç elde edebileceğiniz yerler mevcut. Arsa fiyatları Türkiye´de çok çabuk artıyor ve bazı yerlerde balon fiyatlar mevcut.

Bu bağlamda özellikle değerlendirebileceğiniz bir kaç lokasyon vereyim:

İstanbul:
- Büyükçekmece silivri tarafı
- Silivri
- Çatalca
- Arnavutköy (Çok dikkatli olmak lazım fiyat noktasında)

Silivri´nin Alipaşa - Çanta - Fenerköy güzergahları güzel bir yatırım bölgesi. Çatalca yine bu rakamlarla yatırım yapabileceğiniz yerler mevcut. Büyükçekmece´de daha küçük ama güzel bölgelerden de yatırım yapabilirsiniz.

Ankara:
- Güneybatı aksı çok gelişen bir bölge.
- Temelli
- Malıköy
- Şehitali
- Mesa
- Türkobası
- Dodurga
- Yapracık güzergahı
- Akyurt&Pursaklar

Bu noktalar ise güzel yatırım bölgeleri. Buralarda yatırımlar bir kaç katını kazandırır. Bazı bölgeler daha uzun vadede 4-5 katını bırakacaktır.

18.04.2016 17:52 Pazartesi #38

badem

Mesajı Gönderen: aamircakir:cLink:0093664

Eğer yatırımda göze alacağınız süre 5-10 yıl ise büyükşehirlerin bazı bölgelerinde 3 daire kazanç elde edebileceğiniz yerler mevcut. Arsa fiyatları Türkiye´de çok çabuk artıyor ve bazı yerlerde balon fiyatlar mevcut.

Bu bağlamda özellikle değerlendirebileceğiniz bir kaç lokasyon vereyim:

İstanbul:
- Büyükçekmece silivri tarafı
- Silivri
- Çatalca
- Arnavutköy (Çok dikkatli olmak lazım fiyat noktasında)

Silivri´nin Alipaşa - Çanta - Fenerköy güzergahları güzel bir yatırım bölgesi. Çatalca yine bu rakamlarla yatırım yapabileceğiniz yerler mevcut. Büyükçekmece´de daha küçük ama güzel bölgelerden de yatırım yapabilirsiniz.

Ankara:
- Güneybatı aksı çok gelişen bir bölge.
- Temelli
- Malıköy
- Şehitali
- Mesa
- Türkobası
- Dodurga
- Yapracık güzergahı
- Akyurt&Pursaklar

Bu noktalar ise güzel yatırım bölgeleri. Buralarda yatırımlar bir kaç katını kazandırır. Bazı bölgeler daha uzun vadede 4-5 katını bırakacaktır.

Teşekkür ederim öneriler için‚elimize para geçince söylediğiniz lokasyonlarda ciddi bir çalışma yapacağız.

Gerekirse sizinle de iletişim kurmak isterim‚iyi çalışmalar.

19.04.2016 16:34 Salı #39

aamircakir

Mesajı Gönderen: badem:cLink:0093665

Teşekkür ederim öneriler için‚elimize para geçince söylediğiniz lokasyonlarda ciddi bir çalışma yapacağız.

Gerekirse sizinle de iletişim kurmak isterim‚iyi çalışmalar.

Rica ederim‚ faydamız dokunduysa ne ala. Sermayenizi en doğru şekilde değerlendirmeniz önemli olan. Bunun için de varsa bildiğimiz memnuniyetle paylaşırız.

Ayrıca ev satıyorsunuz herhalde‚ var mı bi emlakçınız? Kendiniz mi koydunuz ilana?

19.04.2016 22:34 Salı #40

badem

Mesajı Gönderen: aamircakir:cLink:0093666

Rica ederim‚ faydamız dokunduysa ne ala. Sermayenizi en doğru şekilde değerlendirmeniz önemli olan. Bunun için de varsa bildiğimiz memnuniyetle paylaşırız.

Ayrıca ev satıyorsunuz herhalde‚ var mı bi emlakçınız? Kendiniz mi koydunuz ilana?

Emlakçımız vardı ama kendimiz satacağız gibi‚tanıdığımız biri almak istiyor‚son aşamaya geldik.

22.07.2017 13:04 Cumartesi #41

harbifenerli

Çerkezköy civarında 80-90 bin aralığında 1+1 ev alıp 300 tl civarında kiraya verip 5 sene kadar bekleyip eğer iyi bir prim yaparsa satma gibi bir planım var. Ne derseniz çerkezköyün gelişimi için daha uzun süreye mi ihtiyaç var

05.08.2017 10:07 Cumartesi #42

baroni_1907

Mesajı Gönderen: harbifenerli:cLink:0094021

Çerkezköy civarında 80-90 bin aralığında 1+1 ev alıp 300 tl civarında kiraya verip 5 sene kadar bekleyip eğer iyi bir prim yaparsa satma gibi bir planım var. Ne derseniz çerkezköyün gelişimi için daha uzun süreye mi ihtiyaç var

Gel K.maraşda Üniversitenin orda sana 110.000 TL ye dayalı döşeli full eşyalı ev alalım min. 750 TL ye kiraya verirsin.

05.08.2017 10:37 Cumartesi #43

harbifenerli

Mesajı Gönderen: baroni_1907:cLink:0094025

Gel K.maraşda Üniversitenin orda sana 110.000 TL ye dayalı döşeli full eşyalı ev alalım min. 750 TL ye kiraya verirsin.

baya iyi kira getirisi varmış‚düşünülebilir bir yatırım

06.08.2017 20:03 Pazar #44

baroni_1907

Mesajı Gönderen: harbifenerli:cLink:0094026

baya iyi kira getirisi varmış‚düşünülebilir bir yatırım

hatta şöyle diyeyim. 1 yıl öncesine kadar 1.000 tl getiriyordu. yapılar fazlalaşınca düştü kiralar. ama dairelerin çok değerlenmesini beklemeyeceksin.çünkü öyle afaki bir değerlenme olması çok zor

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6