Evlenen Kardeşinize Beyaz Eşya Konusunda Yardım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Evlenen Kardeşinize Beyaz Eşya Konusunda Yardım

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
27.11.2016 22:36 Pazar Konu Puanı: 0

SonerAba

Vay be buraya kendi düğünümle ilgili konu açmak da nasip oldu
Hemen mevzuya gireyim evet abilerim ablalarım kardeşlerim 2017 Ağustos´ta Allah kısmet ederse sevdiğim kadınla dünya evine giriyoruz. Ufak hazırlıklara başladık ve kararı beyaz eşyalardan yana kullandık. Elde avuçta onda da bende de olmadığı için şimdiden alıp ufak ufak ödemeye başlayıp düğüne kadar belki bitiririz diye düşündük.

Sizden ricam hangi marka almalıyız? Beyaz eşya biraz da şans işi diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. Samsung aldım çelik gibi çıktı diyen de var sakın alma diyen de‚ Siemens çok iyi diyen var arçelik bozdu diyen de...
1-2 yılda bizi hemen yarı yolda bırakmasın yeter ve biraz da uygun fiyatlı olabilirse iyi olur. Tecrübeli kişiler varsa deneyimlerini aktarırsa çok sevinirim. Sene sonu stok bitirmek için büyük oranlarda indirim yapan markalar da varmış. Ya da beyaz eşya işinde olan bir Renktaş vardır yardımcı olmak ister bize çok seviniriz

Şimdiden teşekkürler...

28.11.2016 12:25 Pazartesi #1

DurdenRulz

ben samsung aldım herhangi bir sorun olmadı 2.5 sene geçti.. sana tavsiyem garantiyi kesinlikle uzat.. ben uzatmadım bir şey olsa ne yaparım bilmiyorum.. üçyüz beşyüz neyse kaçma yaptır +2 sene falan sorun yaşamazsın..

28.11.2016 13:39 Pazartesi #2

SonerAba

Mesajı Gönderen: DurdenRulz:cLink:0093874

ben samsung aldım herhangi bir sorun olmadı 2.5 sene geçti.. sana tavsiyem garantiyi kesinlikle uzat.. ben uzatmadım bir şey olsa ne yaparım bilmiyorum.. üçyüz beşyüz neyse kaçma yaptır +2 sene falan sorun yaşamazsın..

Eyvallah. Peki bayisinden mi aldin teknoloji marketlerinden falan mı ?

28.11.2016 21:00 Pazartesi #3

cemsinan

Benim kullanıp memnun olduğum ürünler
Kurutma
Çamaşır
Bulaşık Makinaları siemens- eminönünde fabrika satış mağazası vardır iyi fiyat verir- siemensin bazı serileri Alman üretimi - bence Almanya üretimli seriler çok iyi
Tv: samsung - teknoloji market takibi gerektirir
Buzdolabı: siemens xxl

Kampanyaları takip etmen de gerekir- ben evlenirken şimdi al 3 ay sonra 12 taksitle öde diye bir hikaye vardı ilaç olmuştu

Pazarlık ederken mutlaka karşı teklifle pazarlık et biraz in be abi filan en yanlış pazarlık biçimidir

29.11.2016 07:48 Salı #4

mertdemirbass

Bizde bulaşık makinesi‚çamaşır makinesi ‚ buzdolabı hep Bosch. Çok memnunuz. Kombi ECA o da güzel. Samsung bana beyaz eşya da pek güven vermiyor açıkçası. Tabii bu kötü marka demek değil sadece bana garip geliyor telefon üreten adamın buzdolabı üretmesi Yoksa bi yakınımız çamaşır makinesini bayadır kullanıyor.

30.11.2016 23:38 Çarşamba #5

SonerAba

Mesajı Gönderen: cemsinan:cLink:0093876

Benim kullanıp memnun olduğum ürünler
Kurutma
Çamaşır
Bulaşık Makinaları siemens- eminönünde fabrika satış mağazası vardır iyi fiyat verir- siemensin bazı serileri Alman üretimi - bence Almanya üretimli seriler çok iyi
Tv: samsung - teknoloji market takibi gerektirir
Buzdolabı: siemens xxl

Kampanyaları takip etmen de gerekir- ben evlenirken şimdi al 3 ay sonra 12 taksitle öde diye bir hikaye vardı ilaç olmuştu

Pazarlık ederken mutlaka karşı teklifle pazarlık et biraz in be abi filan en yanlış pazarlık biçimidir

Nasıl bir karşı teklif anlamadım 3 5 ay sonra ödeme sıkıntısı değil ya yıl sonu stok bitirme tarzı falan kampanya yakalayayım diyorum en azından biraz indirimli gelsin düşüncem benim

Mesajı Gönderen: mertdemirbass:cLink:0093877

Bizde bulaşık makinesi‚çamaşır makinesi ‚ buzdolabı hep Bosch. Çok memnunuz. Kombi ECA o da güzel. Samsung bana beyaz eşya da pek güven vermiyor açıkçası. Tabii bu kötü marka demek değil sadece bana garip geliyor telefon üreten adamın buzdolabı üretmesi Yoksa bi yakınımız çamaşır makinesini bayadır kullanıyor.

valla hocam ben de aynı kafadayım allah seni inandırsın güven verme açısından değil de samsung bu ya telefon pc yapar beyaz eşya yapmasın kafasındayım ben de

01.12.2016 10:40 Perşembe #6

cemsinan

Adam sana der ki
Bulaşık çamaşır ve kurutma toplam 7000 ama sana 6200e bırakıyorum

Hemen masasında önündeki küçük kağıtlardan bir kağıt alırsın
Bak abi buraya yazıyorum vereceğim fiyatı dersin 5500 yazarsın
6000 son olur der

Ama 6200 dediğinde abi biraz daha indirim dersen neden olamayacağına dair anlatır da anlatır

01.12.2016 12:32 Perşembe #7

DurdenRulz

Mesajı Gönderen: SonerAba:cLink:0093875

Eyvallah. Peki bayisinden mi aldin teknoloji marketlerinden falan mı ?

media markt

01.12.2016 13:45 Perşembe #8

SonerAba

Mesajı Gönderen: cemsinan:cLink:0093881

Adam sana der ki
Bulaşık çamaşır ve kurutma toplam 7000 ama sana 6200e bırakıyorum

Hemen masasında önündeki küçük kağıtlardan bir kağıt alırsın
Bak abi buraya yazıyorum vereceğim fiyatı dersin 5500 yazarsın
6000 son olur der

Ama 6200 dediğinde abi biraz daha indirim dersen neden olamayacağına dair anlatır da anlatır

He tamam bütçe sınırlaması ayarı diyorsun

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4