Evlenen Kardeşinize Beyaz Eşya Konusunda Yardım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Evlenen Kardeşinize Beyaz Eşya Konusunda Yardım

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
04.08.2017 22:16 Cuma Konu Puanı: 0

TurQich

Mesajı Gönderen: SonerAba:cLink:0094022

Ne kadar da anlariz gecmis olup olmayacagini

Kisiden kisiye degismekte. Genellikle kisa sure icerisinde tum vucuda etki etmeye baslar.
Kurtulusu yoktur. Kaptimi olene kadar goturebilir. Bazi vakalarda iyi huylu tepki verirse saglikli yasayabilirsin..
Bazende aylarca hic bir belirti gostermeyebilir. Birden patlama da yapabilir.. Umarim sana iyi huylusu denk gelmistir.

Mesaj TurQich tarafından düzenlenmiştir...

19.08.2017 15:45 Cumartesi #28

SonerAba

Mesajı Gönderen: TurQich:cLink:0094024

Kisiden kisiye degismekte. Genellikle kisa sure icerisinde tum vucuda etki etmeye baslar.
Kurtulusu yoktur. Kaptimi olene kadar goturebilir. Bazi vakalarda iyi huylu tepki verirse saglikli yasayabilirsin..
Bazende aylarca hic bir belirti gostermeyebilir. Birden patlama da yapabilir.. Umarim sana iyi huylusu denk gelmistir.

Umarim insallah simdilik bir sikinti yok ama bakalim

25.08.2017 01:38 Cuma #29

Cenk.1907

Mesajı Gönderen: SonerAba:cLink:0094014

Bakalım siemens aldık kuruldu eve ama ağustosta yaşamaya başlıcaz yani kullanmaya. Malum düğün ağustosta Teşekkürler iyi dileklerin için

Bende tüm beyaz eşyaları ve ankastreleri Siemens´ten aldım pişman oldum hocam. Beyaz eşya işi tamamen şans işi gerçi. Hayırlı olsun şimdiden.

Asıl önemli konu daha yaşın 25 kardeşim. Bu yaşta evlenilir mi?

25.08.2017 12:43 Cuma #30

atasporugures

Hotpoint-Ariston´u asla tavsiye etmem.

09.09.2017 00:26 Cumartesi #31

yazyagmuru

Beyaz eşya profilo‚ tv sony gayet memnunum. Saygılar.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]