Evlenen Kardeşinize Beyaz Eşya Konusunda Yardım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Evlenen Kardeşinize Beyaz Eşya Konusunda Yardım

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
11.06.2017 04:03 Pazar Konu Puanı: 0

SonerAba

Televizyon konusunda da yardımlarınızı bekliyorum. Philips 55PUS6401 android ambilight modelini düşünüyorum. Şu an 3500 civarı. Kullanan 2 tanıdığım var çok memnunlar sizlere de danışmak istedim kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
2 ay kaldı şu tv işini de hallettik mi tamamdır. 3700e kadar tv önerilerine de açığım...

15.06.2017 15:00 Perşembe #19

SonerAba

Mesajı Gönderen: SonerAba:cLink:0094009

Televizyon konusunda da yardımlarınızı bekliyorum. Philips 55PUS6401 android ambilight modelini düşünüyorum. Şu an 3500 civarı. Kullanan 2 tanıdığım var çok memnunlar sizlere de danışmak istedim kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
2 ay kaldı şu tv işini de hallettik mi tamamdır. 3700e kadar tv önerilerine de açığım...

Philips i aldım vatan bilgisayardan herkese teşekkür ederim tavsiyeleri için

15.06.2017 16:41 Perşembe #20

Görkem1907

Beyaz eşya işi cidden şans işi‚ kardeşim ile birer sene arayla evlendik‚ evlenirken aldığımız Samsung bulaşık makinasından memnun olduğumuzu görünce riske girmeyeyim diyerek aynısından aldı fakat bulaşıkları köpüklü çıkarma gibi bir sürü sorun yaşadılar‚ defalarca servis geldi vs sorunlar devam etti‚ geçen ay artık yetti artık diyerek farklı bir marka bulaşık makinası aldılar Bizim makina 1 sene daha yaşlı olmasına rağmen en ufak sıkıntı çıkarmadı şu zamana kadar.

Bu arada şimdiden mutluluklar.

19.06.2017 05:57 Pazartesi #21

SonerAba

Mesajı Gönderen: Görkem1907:cLink:0094011

Beyaz eşya işi cidden şans işi‚ kardeşim ile birer sene arayla evlendik‚ evlenirken aldığımız Samsung bulaşık makinasından memnun olduğumuzu görünce riske girmeyeyim diyerek aynısından aldı fakat bulaşıkları köpüklü çıkarma gibi bir sürü sorun yaşadılar‚ defalarca servis geldi vs sorunlar devam etti‚ geçen ay artık yetti artık diyerek farklı bir marka bulaşık makinası aldılar Bizim makina 1 sene daha yaşlı olmasına rağmen en ufak sıkıntı çıkarmadı şu zamana kadar.

Bu arada şimdiden mutluluklar.

Bakalım siemens aldık kuruldu eve ama ağustosta yaşamaya başlıcaz yani kullanmaya. Malum düğün ağustosta Teşekkürler iyi dileklerin için

21.06.2017 02:39 Çarşamba #22

TurQich

Mesajı Gönderen: SonerAba:cLink:0094014

Bakalım siemens aldık kuruldu eve ama ağustosta yaşamaya başlıcaz yani kullanmaya. Malum düğün ağustosta Teşekkürler iyi dileklerin için

Dogru secim yapmisin. Beyaz esyada Siemens Bosch Miele´den sasmayin.

Bu arada mutluluklar simdiden.
Yada gecmis olsunmu diyeyim bilemedim..

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]