Iphone 6 mı yoksa S6 Edge mi ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Iphone 6 mı yoksa S6 Edge mi ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]
22.09.2017 17:55 Cuma Konu Puanı: 0

Görkem1907

Daha bu sabah tecrübe ettiğimiz bir olay nedeniyle ben de fikir vermek istedim.

Serviste garantide falan sorun yaşamak istemiyorsanız her zaman iphone tercih edin...

1 hafta önce eşim garantisi süren Vatan Bilgisayardan aldığı note5 telefonunu‚ bataryası artık yarım gün bile dayanmadığı için Samsungun garanti tamir servisi olan bayrak elektroniğe verdik‚ bize 4 günde falan sonuçlanacağını söylediler‚ aradan bir hafta geçince bir arayalım ne oldu dedik‚ telefonda 15 dakikadan fazla bekleyip sonunda bir muhatap bulabildik‚ bize 200 küsür lira fatura çıkarmışlar‚ nedeni de faturada imei numarası tam okunmuyormuş o yüzden garanti kapsamında değerlendiremezlermiş‚ bize bunun bilgisini neden vermeyip beklettiklerini sorduğumuzda da‚ kesinlikle aramamalarına rağmen‚ arayıp söylediklerini iddia ediyorlar‚ aradığınızın kaydını gönderin o zaman dediğimizde‚ onu gönderemiyoruz diyorlar bir de. Saçmalığa bakar mısınız telefonda zaten imei numarası yazıyor‚ bize verdiği servis formuna da yazmışsın imei numarasını‚ ama faturadan okuyamamış arkadaşlar! Muhatap olduğumuz kadının üslubunu zaten hiç söylemeyeyim. Bir güzel Samsung´a şikayet ettik‚ seve seve yapacaklar şimdi.

iphone tarafında bu olaylar nasıl işliyor; geçen 2 hafta önce şarj cihazım şarj etmiyor diye götürdüm yetkili satıcıya‚ telefonumun seri numarasına baktı sadece‚ ne fatura‚ ne garanti belgesi hiçbir şeye gerek yok‚ kaydını aldı‚ 3 gün sonra yeni şarj kablom elimdeydi. Bundan önce de babamın 1 senelik iphone 6 telefonu ekranında küçük bir sararma var diye götürdük‚ sıfır telefon verdiler yerine.

Apple ve samsung garantisindeki farkı gören eşim "2 model düşüğünü alırım ama samsung yerine iphone alırım bundan sonra " diyor.

21.12.2017 17:22 Perşembe #37

Sadullah Kaya

Mesajı Gönderen: Guaire:cLink:0094077

O paraya ikisinden de çok daha iyi telefonlar alınabilir.

2 sinide denedim 1´er hafta
Gittim 6s aldım sonra

21.12.2017 20:01 Perşembe #38

Guaire

Mesajı Gönderen: Sadullah Kaya:cLink:0094097

2 sinide denedim 1´er hafta
Gittim 6s aldım sonra

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

22.12.2017 15:56 Cuma #39

Sadullah Kaya

Mesajı Gönderen: Guaire:cLink:0094098

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim abi.

03.01.2018 17:26 Çarşamba #40

Isis

Mesajı Gönderen: Görkem1907:cLink:0094079

Daha bu sabah tecrübe ettiğimiz bir olay nedeniyle ben de fikir vermek istedim.

Serviste garantide falan sorun yaşamak istemiyorsanız her zaman iphone tercih edin...

1 hafta önce eşim garantisi süren Vatan Bilgisayardan aldığı note5 telefonunu‚ bataryası artık yarım gün bile dayanmadığı için Samsungun garanti tamir servisi olan bayrak elektroniğe verdik‚ bize 4 günde falan sonuçlanacağını söylediler‚ aradan bir hafta geçince bir arayalım ne oldu dedik‚ telefonda 15 dakikadan fazla bekleyip sonunda bir muhatap bulabildik‚ bize 200 küsür lira fatura çıkarmışlar‚ nedeni de faturada imei numarası tam okunmuyormuş o yüzden garanti kapsamında değerlendiremezlermiş‚ bize bunun bilgisini neden vermeyip beklettiklerini sorduğumuzda da‚ kesinlikle aramamalarına rağmen‚ arayıp söylediklerini iddia ediyorlar‚ aradığınızın kaydını gönderin o zaman dediğimizde‚ onu gönderemiyoruz diyorlar bir de. Saçmalığa bakar mısınız telefonda zaten imei numarası yazıyor‚ bize verdiği servis formuna da yazmışsın imei numarasını‚ ama faturadan okuyamamış arkadaşlar! Muhatap olduğumuz kadının üslubunu zaten hiç söylemeyeyim. Bir güzel Samsung´a şikayet ettik‚ seve seve yapacaklar şimdi.

iphone tarafında bu olaylar nasıl işliyor; geçen 2 hafta önce şarj cihazım şarj etmiyor diye götürdüm yetkili satıcıya‚ telefonumun seri numarasına baktı sadece‚ ne fatura‚ ne garanti belgesi hiçbir şeye gerek yok‚ kaydını aldı‚ 3 gün sonra yeni şarj kablom elimdeydi. Bundan önce de babamın 1 senelik iphone 6 telefonu ekranında küçük bir sararma var diye götürdük‚ sıfır telefon verdiler yerine.

Apple ve samsung garantisindeki farkı gören eşim "2 model düşüğünü alırım ama samsung yerine iphone alırım bundan sonra " diyor.

Eşimin de Samsung tecrübesi bu yönde oldu maalesef. İhtiyaç olur ise şu anda Iphone ben almam açıkcası bu fiyatlara da...bu da ayrı bir sorun.

Benim de telefon Samsung ama umarım ciddi bir sorun yaşamam.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]