Bmw 4 serisi
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Bmw 4 serisi

Paylaş 
Sayfa: [1]
07.12.2017 01:53 Perşembe Konu Puanı: 0

Caner Keskin
Bmw 4 serisi

Bmw 4.20 cabrio araç almayı düşünüyorum 2014-2015 model.Kullananınız var mi renkdaşlar‚eksileri nelerdir acaba

14.12.2017 14:24 Perşembe #1

sparco
Bmw 4 serisi

Mesajı Gönderen: Caner Keskin:cLink:0094092

Bmw 4.20 cabrio araç almayı düşünüyorum 2014-2015 model.Kullananınız var mi renkdaşlar‚eksileri nelerdir acaba

Bende 2014 model 4.28i cabrio var ve çok memnunum‚ kesinlikle tavsiye ederim... Üstü tamamen otomatik olarak 20 saniyede açılıyor ve aynı sürede de kapanıyor...

Dikkat etmeniz gerekenler şunlar; otomobil yaklaşık 1830 kg yani coupe versiyonundan 200 kg daha ağır‚ 4.20´nin motoru bildiğim kadarıyla 1.6 litre performansı sizi memnun eder mi bilemem... Benimkinde 2.0 litre motor var 245 HP güç üretiyor‚ mümkünse bu motor seçeneğini tavsiye ederim...

Eğer dizel versiyonunu düşünüyorsanız yazdıklarımı dikkate almayın çünkü hiç bir dizel otomobili‚ markası ne olursa olsun kimseye tavsiye etmem...

15.12.2017 00:38 Cuma #2

Caner Keskin
Bmw 4 serisi

Mesajı Gönderen: sparco:cLink:0094093

Bende 2014 model 4.28i cabrio var ve çok memnunum‚ kesinlikle tavsiye ederim... Üstü tamamen otomatik olarak 20 saniyede açılıyor ve aynı sürede de kapanıyor...

Dikkat etmeniz gerekenler şunlar; otomobil yaklaşık 1830 kg yani coupe versiyonundan 200 kg daha ağır‚ 4.20´nin motoru bildiğim kadarıyla 1.6 litre performansı sizi memnun eder mi bilemem... Benimkinde 2.0 litre motor var 245 HP güç üretiyor‚ mümkünse bu motor seçeneğini tavsiye ederim...

Eğer dizel versiyonunu düşünüyorsanız yazdıklarımı dikkate almayın çünkü hiç bir dizel otomobili‚ markası ne olursa olsun kimseye tavsiye etmem...

Tek korkum üstü kapanıp açılıyorken sorun oluyor mu diyeydi sağolasin abi bilgilendirdiğin için.
Bu arada 2.0 litre 4.20 de‚184 hp beni keser bence.Türkiye şartlarında 4.28 ağır gelir bana.Dizeli niye tavsiye etmiyorsunuz?

15.12.2017 17:37 Cuma #3

sparco
Bmw 4 serisi

Mesajı Gönderen: Caner Keskin:cLink:0094094

Tek korkum üstü kapanıp açılıyorken sorun oluyor mu diyeydi sağolasin abi bilgilendirdiğin için.
Bu arada 2.0 litre 4.20 de‚184 hp beni keser bence.Türkiye şartlarında 4.28 ağır gelir bana.Dizeli niye tavsiye etmiyorsunuz?

Hocam hiç sorun olmuyor‚ Alman mühendisliği kendini göstermiş orada... Yalnız kullanma talimatını iyice okuyun‚ hard topun bagajda yerleştiği bölümlerin boş bırakılması ve ara panelin yerleştirilmiş olması şart‚ zaten bu olmazsa sistem devreye girmiyor... Bunları gösteren çok güzel videolar var youtubeda... 4.20 de 2.0 litreyse demek ki twin turbo kullanmamışlar ki bu da iyi bir şey‚ 184 hp hiç de kötü değil ben 160-170 civarı sanıyordum...

Dizel makineler yük ve yolcu taşıyan ağır vasıtalar için zorunluluktan üretildi aslında... Yüksek torque gereksiniminden oldu bu... Ticari olmayan hafif vasıtalarda kullanılması bence saçmalıktı‚ ekonomisi tartışmalı‚ gürültüsü berbat‚ yakıtı kirli vs vs... Dünya devlerinin son yazılım (emisyon) sahtekarlığı da ortaya çıktı‚ zaten yakında tarihten silinecek dizel otomobiller‚ tavsiye edilecek bir tarafı yok bence...

16.12.2017 18:16 Cumartesi #4

O-12
Bmw 4 serisi

2015 2.0 dizel 184 beygir vardı 1.5 yıl kdr
kullandım sonra sattım.
cabrio olması bmw konforu‚ tasarım bu üç
unsur yeterli diyorsanız alabilirsiniz
ama dizel olmasının hantallıgı zamanla
sıkıyor insanı spor araba sonuçta birazda basınca
zevk versin istiyorsunuz alırken 4.28 de alabilirdim ama dizeli daha rahat satarım dıye almıstım.
zaten suan dizel sıfırını almak ısteseniz bu fiyatlardan saçmalık olur.
suan ülkede ki fahiş fiyatlardan dolayı lüks araba devrini kapadım
model ufalttım mazda mx 5 aldım ve tüm samimiyetimle diyebilirim ki 4.20 den daha fazla
keyif alıyorum

Mesaj O-12 tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1]