Araba bakimi ve muayenesi hakkinda
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Araba bakimi ve muayenesi hakkinda

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
07.05.2018 15:59 Pazartesi Konu Puanı: 0

Isis

Praticar. com konusunda ne dusunuyorsunuz?

02.07.2018 03:43 Pazartesi #19

fcengiz

Su videoda direksiyonu saga cevirdigimde gelen sesin kaynagi nedir‚ bilen babayigit var mi?
Gecenlerde amortiserleri degistirtmistim‚ yapan adam biraz yuzune gozune bulastirdi‚ on takimlardan biryerden geliyor‚ ama tam olarak neresi?

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=1L5iak3juSs[

/youtube]

02.07.2018 03:49 Pazartesi #20

fcengiz

Mesajı Gönderen: volcanicfb85:cLink:0094111

motor yağının cinsini kesinlikle değiştirmeyin daha buyuk problemler yaşarsınız

Mesajı Gönderen: Billy:cLink:0094113

motor yağının cinsiyle oynamayın arkadaşlar. arabanıza zarar verirsiniz. ayrıca arabanız yağ eksilttiği zaman üzerine yağ eklemeyin. mevcut yağı tamamen boşaltın. yeni yağ koyup arabayı yarım saat çalıştırın. sonra o yağı da boşaltın yeniden yeni yağ koyun. En sağlıklı motor yağı değişimi bu şekildedir. Arabasını uzun ömürlü kullanmak isteyen bu metodu uygulasın. filtresini düzenli aralıklarla değiştirin. (zaman bazında veya km. bazında orası size kalmış) aracınız sık yağ eksiltiyorsa veya yağ yakıyorsa tamirciye götürün.

2 yili askindir bu arabayi kullaniyorum‚ baslangictan beri 0W-20 kullaniyorum saniyordum‚ bu konuda onun icin 5W veya 10W-20 kullansam nasil olur diye sormustum.

Gecenlerde yag degistirdigim yerden bir eleman‚ arabanda tavsiye edilen 0W-20‚ neden hep 5W-20 kullaniyorsun diye sorunca farkettim.

Ilk gittigim seferde daha ucuz diye onu kullanin demisim‚ digerinin yaklasik yari fiyatina‚ ondan sonra da surekli bir oncekini kullanin demisim.

Artik 280 bin km´yi gecti‚ bundan sonra 0w-20´ye donmemin bir faydasi olur mu?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]