Projeksiyon Cihazı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Antu Tüketici Köşesi - Projeksiyon Cihazı

Paylaş 
Sayfa: [1]
26.08.2018 11:31 Pazar Konu Puanı: 0

LeCoach
Projeksiyon Cihazı

Merhaba‚

Yaz akşamlarının büyük bölümünü terasta geçiriyoruz‚ maçları veya arada sırada bir kaç film izlemek amacıyla bir projeksiyon cihazı alayım dedim..

Bilindik markaların ‚ gündüz de gösterim yapmaya yetecek ışık gücü olanlar 2.500 TL den başlıyor ama benim gündüz bir şey izleme niyetim yok..

https://urun.n11.com/projeksiyon-cihazi/cheerlux-c6-wireless-led-projeksiyon-cihazi-P203824681

böyle bir ürün kullanan var mı? varsa performans olarak ne söyleyebilirsiniz?

26.08.2018 12:42 Pazar #1

LeCoach
Projeksiyon Cihazı

http://urun.n11.com/projeksiyon-cihazi/cheerlux-c6-wireless-led-projeksiyon-cihazi-P203824681

05.09.2018 19:33 Çarşamba #2

Yolların_Sonu
Projeksiyon Cihazı

Projeksiyon cihazları bazen müşteriyi yanıltıyor ‚

şöyle ki müşteri cihazın lambasının belli bir kullanım saatinden sonra değişeceği ihtimalini hesaplamıyor.

projeksiyon cihazı belirli periyotlarda lamba maliyeti demektir‚ bu sebeple alacağınız cihazın lamba fiyatını ve lamba kullanım ömrünü de öğrenip ona göre aksiyon alın...

selamlar

05.09.2018 23:08 Çarşamba #3

LeCoach
Projeksiyon Cihazı

Mesajı Gönderen: Yolların_Sonu:cLink:0094187

Projeksiyon cihazları bazen müşteriyi yanıltıyor ‚

şöyle ki müşteri cihazın lambasının belli bir kullanım saatinden sonra değişeceği ihtimalini hesaplamıyor.

projeksiyon cihazı belirli periyotlarda lamba maliyeti demektir‚ bu sebeple alacağınız cihazın lamba fiyatını ve lamba kullanım ömrünü de öğrenip ona göre aksiyon alın...

selamlar

Teşekkür ederim.. yukarıdaki linkini yolladığım cihazı aldım..terasta film izlemek için gayet uygun ancak digiturk mircast ile veya hdmi ile görüntü yansıtmaya izin vermiyor.. sadece laptoptan vga ile bağlayabiliyorum..

Paylaş 
Sayfa: [1]