Klasik Oyunlar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Klasik Oyunlar

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7
10.02.2018 01:12 Cumartesi Konu Puanı: 0

noxtrag
Klasik Oyunlar

http://www.youtube.com/watch?v=5X1gC3BLq2w

klasik denemez belki ama nostaljik değeri olan oyunların en başında gelenidir benim için. şimdiye kadar gördüğüm‚ oynadığım en müthiş oyundur. üstüne hala oyun tanımam. şu müziği beni acayip duygulandırır. çok farklı bir bağım var bu oyuna karşı

16.04.2018 11:31 Pazartesi #28

Isis
Klasik Oyunlar

Heroes of Might and Magic 2 ve özellikle 3.
Her zaman efsane kalack benim için.

16.04.2018 11:33 Pazartesi #29

Isis
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076057

Böyle severim arada nostalji oyunları yeniden kurup oynamayı ama mesela geçen‚ epey önce tomb raider´ın ilk oyununu yükledim şu üçgen olduğu poligon poligon halini oynayamadım oyunu.

Tutorial olmadığını unuttum böyle eski oyunlarda. Tuşları filan açıyorsun controller settings sekmesini oradan bakıyorsun zıplama hoplama tutunma hangi tuş diye. Oyun kendini öyle hemen öğretmiyor. İlla arayacaksın bulacaksın kendin. Ayrıca Uncharted gibi yeni oyunları oynuyorsan zıplayacak tutunacak yer belli sağa bas zıpla illa tutunur oraya ama bunda direkt ayarlaman lazım vs amaaan dedim yaşlanmışız kapadım oyunu

hafıza çok garip bir şey.
Bana anlat desen hayatta anlatamazdım.
Fakat izleyince patır patır geldi gözümün önüne. Çok garip ya.
Hani filozofun lafıydı hatırlamıorum insan zihni unutmuyor‚ herşeyi kaydediyor doğru soruları sormak gerek diye.

Bu ilk oyunda‚ malikaneden hiç hoşlanmazdım. çok kasvetli gelirdi.

Son filmi izlemedim ama şu tomb raider malzemesinden sağlam film çıkaramamaları beni çok üzer. Ne kadar acayip şeyler yapabilirlerdi oysa.

16.04.2018 11:40 Pazartesi #30

Isis
Klasik Oyunlar

Seneler evvel bir Cd pack almıştım bir oyun satan dükkandan. Tek kutu sadece cdler var içinde. Resmi ve çok makuldü fiyat.
İstanbulda.

10 tane oyun vardı.

Tomb Raider
Heroes of Might and Magic 2
Diablo veya diablo 2
Lords of the Realm 2
Bir veya 2 araba yarışı adlarını anımsamıyorum.

diğerlerini hatırlayamadım.

Süper paketti.

Nostaljik yaşlı adam muhabbeti olacak ama eski oyunların insanı içine çeken yaratıcılığı ve oynanış keyfi şu anda bir çok oyunca başarılamıyor gibi geliyor bana.

16.04.2018 12:26 Pazartesi #31

antiRED
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0076094

Hani filozofun lafıydı hatırlamıorum insan zihni unutmuyor‚ herşeyi kaydediyor doğru soruları sormak gerek diye.

Son filmi izlemedim ama şu tomb raider malzemesinden sağlam film çıkaramamaları beni çok üzer. Ne kadar acayip şeyler yapabilirlerdi oysa.

Tomb Raider fan´ı isen‚ ki öyle gözüküyor izleme filmi

17.04.2018 16:51 Salı #32

Milla Jovovich
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0076094

Unutmadığımıza inanıyorum ben doğru soru sorulduğu zaman çok eski değilse hatırlıyor insan. Çok eski dediğim çocuk bilinci. Bir koku bile hafızayı tetikleyebiliyor.

Son filmi ben de izlemedim ve iyi değil dendi. Potansiyel çok iyiydi aslında :/

18.04.2018 10:30 Çarşamba #33

Isis
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076097

Unutmadığımıza inanıyorum ben doğru soru sorulduğu zaman çok eski değilse hatırlıyor insan. Çok eski dediğim çocuk bilinci. Bir koku bile hafızayı tetikleyebiliyor.

Son filmi ben de izlemedim ve iyi değil dendi. Potansiyel çok iyiydi aslında :/

ya evet çocukken görülenleri yaşananları daha rahat hatırlıyorsun. bellek temiz‚ algı keskin tabi.
20den sorna geriye gidiyor.
böyle halil inalcık gibi insnların 80inden sonra cin gibi olması inanılmaz şeyler.

18.04.2018 15:56 Çarşamba #34

Bruce Wayne
Klasik Oyunlar

Arcade oyunlarının üzerine klasik oyun tanımam...

Evinde hiç atari salonlarındaki gibi atari makinesi olan var mı bu arada?

Biz bir arkadaşla biraz heves ettik‚ araştırıyoruz...

18.04.2018 16:02 Çarşamba #35

Bruce Wayne
Klasik Oyunlar

Efsane olmaz mı bir tane şöyle odanın köşesine koysan...

Bu eleman geek sınırlarını aşmış bu arada...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7