Klasik Oyunlar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Klasik Oyunlar

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]
20.04.2018 10:58 Cuma Konu Puanı: 0

Isis
Klasik Oyunlar

benim bi arkadaş yaptıracaktı bundan evine.
bi şekilde olmadı ama ofislerine 2 tane yaptırmışlardı.

eğlenceli bişey.
ama kaliteli olmalı.
bunları yapan marangozla falan var istanbulda.

20.04.2018 13:00 Cuma #37

Bruce Wayne
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0076101

benim bi arkadaş yaptıracaktı bundan evine.
bi şekilde olmadı ama ofislerine 2 tane yaptırmışlardı.

eğlenceli bişey.
ama kaliteli olmalı.
bunları yapan marangozla falan var istanbulda.

Bağcılarda bir yer var Level Games diye...

2.000 TL´ye yapıyor‚ dışını istediğin tasarımla kaplıyor‚ içine de istediğin oyunları atıyor...

Fiyatı biraz indirtebilirsek yaptıracağız...

24.05.2018 14:14 Perşembe #38

Jan
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:0076099

Arcade oyunlarının üzerine klasik oyun tanımam...

Evinde hiç atari salonlarındaki gibi atari makinesi olan var mı bu arada?

Biz bir arkadaşla biraz heves ettik‚ araştırıyoruz...

Ben bu forumu niye hiç görmemişim daha önce ya?
Ortaokul ve lise yıllarım atari salonlarında geçti desem yeri var. Oyun hastasıydım.
Hala da öyleyim ama evlenip çoluk çocuğa karışınca uzaklaşıyor insan bu işlerden. En azından çocuklar biraz büyüyene kadar...
Aklıma geliveren oyunları bir yazayım: Prince of Persia ilk oyun... Herhalde en sevdiğim oyun buydu.
İkinci oyunun en son bölümüne gelmiş ama orayı bir türlü çözememiştim. Sonradan öğrendim çözümü ama oyunu bir daha bulup oynamak mümkün olmamıştı.
Prehistoric... Bunun kadar eğlenceli bir oyun daha oynadığımı hatırlamıyorum.
Önceki sayfalarda bir arkadaş yazmış: Volfied... Bunu da severdim.
Atari salonlarında oynadığım oyunlar... İlk Street Fighter... Oyuncu bile seçemezdin. Makinadaki ilk oyuncuysan Ryu olurdun‚ sağdan ikinci oyuncu olarak girersen Ken... Rakiplerin isimlerini bile hatırlayamıyorum şimdi. İkincisi galiba ağaçlara filan atlayıp zıplayan geniş şapkalı bir ihtiyardı.
Sonra Street Fighter II: Tekme bile kullanmadığın‚ 3 kademe yumrukla dövüştüğün versiyon... Ken veya Ryu ile Blanka´ya 8-9 saniye perfect yapmışlığım çoktur
Art of Fighting: Robert ve Ken idi galiba oyuncular. Bunu da epey severdim.
Street Hoop: Efsane basketbol oyunu... Fransa mıydı efsane üçlük atan???
Sunset Riders: Kovboy oyunu... Bu da bir başka güzeldi.
Cadillacs and Dinasours‚ SnowBros‚ Outrun‚ Super Sidekicks‚ Punisher‚ Metal SlugTumblepop‚ Shadow Dancer‚ Blood BrosBoulder Dash‚ Commando‚ Golden AxeOperation WolfSamurai Showdown...
Ne çok oyun varmış gelip geçen. Şöyle bir göz atınca... Daha yazamadığım bir sürüsü...
Sonra bilgisayarda daha modern oyunlar başladı. RPG‚ strateji filan asla sevemedim.
Prince of Persia‚ Call of Duty‚ Need For Speed serileri‚ Driver‚ Prototype‚ Max Payne‚ Farcry... Ve şimdi aklıma gelmeyen daha niceleri...
Nasıl da canım çekti şimdi. Evdeki bilgisayarı tekrar kurmayı dört gözle bekliyorum.

Mesaj Jan tarafından düzenlenmiştir...

24.05.2018 14:20 Perşembe #39

Jan
Klasik Oyunlar

Tomb Raider nasıl oldu da unuttum? İşyerinde boş vakitlerimizde oynardık iki arkadaş. İkimizde de yükseklik korkusu...
Dağların yamaçlarında ya da yüksek binaların uçlarında filan geçen bölümler aklımızı alırdı

24.05.2018 14:33 Perşembe #40

Jan
Klasik Oyunlar

Bu arada özenle koruyup sakladığım 500 GB bir harici diskim var. Sadece oyun dolu içi. Ama oyunların en yenisi 2013-2014 tarihli filandır herhalde.

24.05.2018 19:12 Perşembe #41

Bruce Wayne
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Jan:cLink:0076126

Ben bu forumu niye hiç görmemişim daha önce ya?
Ortaokul ve lise yıllarım atari salonlarında geçti desem yeri var. Oyun hastasıydım.
Hala da öyleyim ama evlenip çoluk çocuğa karışınca uzaklaşıyor insan bu işlerden. En azından çocuklar biraz büyüyene kadar...
Aklıma geliveren oyunları bir yazayım: Prince of Persia ilk oyun... Herhalde en sevdiğim oyun buydu.
İkinci oyunun en son bölümüne gelmiş ama orayı bir türlü çözememiştim. Sonradan öğrendim çözümü ama oyunu bir daha bulup oynamak mümkün olmamıştı.
Prehistoric... Bunun kadar eğlenceli bir oyun daha oynadığımı hatırlamıyorum.
Önceki sayfalarda bir arkadaş yazmış: Volfied... Bunu da severdim.
Atari salonlarında oynadığım oyunlar... İlk Street Fighter... Oyuncu bile seçemezdin. Makinadaki ilk oyuncuysan Ryu olurdun‚ sağdan ikinci oyuncu olarak girersen Ken... Rakiplerin isimlerini bile hatırlayamıyorum şimdi. İkincisi galiba ağaçlara filan atlayıp zıplayan geniş şapkalı bir ihtiyardı.
Sonra Street Fighter II: Tekme bile kullanmadığın‚ 3 kademe yumrukla dövüştüğün versiyon... Ken veya Ryu ile Blanka´ya 8-9 saniye perfect yapmışlığım çoktur
Art of Fighting: Robert ve Ken idi galiba oyuncular. Bunu da epey severdim.
Street Hoop: Efsane basketbol oyunu... Fransa mıydı efsane üçlük atan???
Sunset Riders: Kovboy oyunu... Bu da bir başka güzeldi.
Cadillacs and Dinasours‚ SnowBros‚ Outrun‚ Super Sidekicks‚ Punisher‚ Metal SlugTumblepop‚ Shadow Dancer‚ Blood BrosBoulder Dash‚ Commando‚ Golden AxeOperation WolfSamurai Showdown...
Ne çok oyun varmış gelip geçen. Şöyle bir göz atınca... Daha yazamadığım bir sürüsü...
Sonra bilgisayarda daha modern oyunlar başladı. RPG‚ strateji filan asla sevemedim.
Prince of Persia‚ Call of Duty‚ Need For Speed serileri‚ Driver‚ Prototype‚ Max Payne‚ Farcry... Ve şimdi aklıma gelmeyen daha niceleri...
Nasıl da canım çekti şimdi. Evdeki bilgisayarı tekrar kurmayı dört gözle bekliyorum.

Mesaj Jan tarafından düzenlenmiştir...

Aramıza hoş geldin abi

Güzel oyunların hepsini yazmışsın‚ Street Hoop´ta efsane üçlük atan takım Taiwan

Bu oyunları hala oynamak isteyen varsa Emülasyon Türkiye sitesinden indirebilir. Adamlar hazır program kurmuşlar‚ rar dosyalarını indirip çalıştırıyorsun direk‚ 4.000´e yakın oyun var içinde‚ Alice Harikalar Diyarında gibi hissediyorsun

24.05.2018 19:54 Perşembe #42

Jan
Klasik Oyunlar

Mesajı Gönderen: Bruce Wayne:cLink:0076129

Aramıza hoş geldin abi

Güzel oyunların hepsini yazmışsın‚ Street Hoop´ta efsane üçlük atan takım Taiwan

Bu oyunları hala oynamak isteyen varsa Emülasyon Türkiye sitesinden indirebilir. Adamlar hazır program kurmuşlar‚ rar dosyalarını indirip çalıştırıyorsun direk‚ 4.000´e yakın oyun var içinde‚ Alice Harikalar Diyarında gibi hissediyorsun

Hoşbuldum kardeşim :
Önce Tayvan yazmıştım‚ sonra Fransa diye değiştirdim niyeyse
Deli gibi istiyorum oynamayı ama evde olmaz‚ bilgisayarı kaldırdım çocuklar yüzünden.
İş yerine desem; iş yapamaz olurum‚ başıma dert...
Yine de aklımda olsun; bu yaz işsiz geçmez

29.05.2018 16:50 Salı #43

Isis
Klasik Oyunlar

evet bunları oynamak hala mumkun ya.
bı de mesela street fighter ps4´e geliyor.

golden axe´ı game gearda ne oynardım be.
game gear deyince‚ 2 oyun daha inanılmazdı.

Shinobi 2

http://www.youtube.com/watch?v=QKhtumandNo

ve

NBA Jam
Şimdi rezalet gorunuyor ya gerçi

http://www.youtube.com/watch?v=jvO-umJN4A8

06.06.2018 00:54 Çarşamba #44

underposse
Klasik Oyunlar

hey gidi genclik hey oyun oynamayı bırak yutupta videolarını izleyecek zaman bulamıyoruz

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5]