Fifa 18 Ve Pes 2018
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Fifa 18 Ve Pes 2018

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]
18.03.2018 00:44 Pazar Konu Puanı: 0

denizci1907
Fifa 18 Ve Pes 2018

FUT Doğum günü özel kartlarından 88 ratingli RvP´yi aldım.

Daha ilk maçında adam dizinden sakatlandı ve 3 maç yok.

24.03.2018 14:52 Cumartesi #55

mfaka
Fifa 18 Ve Pes 2018

Pes 2018 de stoperler forvette oynuyor‚ kafayı yiyeceğim çözüm nedir bilen var mı renktaslar

28.03.2018 00:55 Çarşamba #56

noyan de souza
Fifa 18 Ve Pes 2018

Mesajı Gönderen: Volkan Ateş:cLink:0076083

Fifa > Pes

pes‚ oldum olası bana çocuk oyunu‚ atari oyunları gibi gelmiştir
belki de hep fifa oynamaktan

28.03.2018 01:09 Çarşamba #57

Volkan Ateş
Fifa 18 Ve Pes 2018

Mesajı Gönderen: noyan de souza:cLink:0076088

pes‚ oldum olası bana çocuk oyunu‚ atari oyunları gibi gelmiştir
belki de hep fifa oynamaktan

Gol atmak daha basit givi çalım falan

07.04.2018 15:22 Cumartesi #58

Zifiri34
Fifa 18 Ve Pes 2018

fifa19´da şükrü saraçoğlunu görmek adına oylarımızı verelim.

https://www.fifauteam.com/new-fifa-19-stadiums-vote-favourites/

23.04.2018 18:46 Pazartesi #59

Jimmer Fredette
Fifa 18 Ve Pes 2018

Uefa Konami ile olan UCL anlaşmasını sonlandırıyor.Pes´in ölüm haberi.Fifa Dünyanın en iyi oyunu olma yolunda büyük adım attı.
http://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/administration/marketing/news/newsid=2551744.html

23.04.2018 18:47 Pazartesi #60

Jimmer Fredette
Fifa 18 Ve Pes 2018

Konami; PES 2019da Şampiyonlar Ligi olmayacak!

PES fanları iyi bilirler. Oyunda önemli lisans sorunları olmasına karşında‚ UEFA ile yapılan sözleşme gereği‚ Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi resmi olarak sadece PES serisinde yer alıyordu. Bu seriyi oynanabilir kılan en önemli özelliklerden biriydi.

Futbol oyunu denildiğinde genelde akla iki isim gelecektir. PES ve FIFA. FIFA zaten dünya genelinde kabul görmüş‚ her yıl milyonlarca kopya satmayı başaran bir seri. Fakat PES cephesi için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Malum Konami‚ PES tarafındaki lisans sorununu yıllardır çözebilmiş değil. Ayrıca 2013 sonrası geçilen simülasyon tarzındaki oyun anlayışı da serinin fanları tarafından pek tutmamıştı. Tüm bu olumsuzlukların üstüne‚ şimdi de PESin sahip olduğu en önemli lisans elden gidiyor.

Fakat her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi‚ PES için de Şampiyonlar Ligi lisansının bir sonu var. Ve o son geldi çattı. UEFAdan yapılan açıklamada‚ bu sene Kievde oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final müsabakasının ardından Konamiyle imzalanan lisans anlaşmasının son bulacağı belirtildi.

Konami cephesinden de konu ile ilgili bir açıklama geldi. Şirket adına konuşan Jonas Lygaard‚ UEFA ile olan işbirliğinin kendilerine eşsiz bir deneyim sunduğunu belirterek‚ bundan sonra daha farklı alanlara yatırım yapacaklarını belirtti.

Sonuç olarak PES serisinde artık Avrupa Ligi ya da Şampiyonlar Ligi bulunmayacak. Yani seri‚ sahip olduğu en önemli lisansı da kaybetmiş oldu. Bakalım bu karara‚ serinin fanları nasıl tepki gösterecekler.

http://www.cnnturk.com/teknoloji/konami-pes-2019da-sampiyonlar-ligi-olmayacak

02.05.2018 23:29 Çarşamba #61

Ömer
Fifa 18 Ve Pes 2018

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0076103

Uefa Konami ile olan UCL anlaşmasını sonlandırıyor.Pes´in ölüm haberi.Fifa Dünyanın en iyi oyunu olma yolunda büyük adım attı.
http://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/administration/marketing/news/newsid=2551744.html

yaniliyorsun‚ pes 1990lardan beri hic bir zaman lisans olayiyla gündemde olmadiki‚ daha cok gameplay yüzünden meshurdular‚ son 2-3 yildir takip etmiyorum ne durumda olduklarini ama benim bildigim fifa pesin verdigi tadi veremez

03.05.2018 12:54 Perşembe #62

Jimmer Fredette
Fifa 18 Ve Pes 2018

Mesajı Gönderen: Ömer:cLink:0076111

yaniliyorsun‚ pes 1990lardan beri hic bir zaman lisans olayiyla gündemde olmadiki‚ daha cok gameplay yüzünden meshurdular‚ son 2-3 yildir takip etmiyorum ne durumda olduklarini ama benim bildigim fifa pesin verdigi tadi veremez

çoğu kişi artık cl olduğundan pesi oynuyordu artık pes oynamak için neden kalmadı. Fifa 2017´nin daha kalitelisini yaparsa ardından cl moduyla birlikte çok keyifli oyun olabilir. Pes´in artık albenisi kalmadı.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7]