Football Manager 2018 fm18
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Football Manager 2018 fm18

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9
26.11.2017 16:25 Pazar Konu Puanı: 0

antiRED

Arkadaşlar merhaba‚ FM18 serüvenimiz başlasın.

İlk senem bitti şampiyon oldum‚ kupada yarı finalde‚ UEFA´da çeyrek finalde elendim.

Kadromuz çok iyi durumda. 4-2-3-1 şeklinde oynuyorum. Geçen senelerde 4-1-2-2-1 şeklinde oynuyordum ama bu sene Giuliano´nun gelmesiyle mecbur AMC pozisyonunu doldurdum.

HAK inanmayacağınız kadar iyi oynuyor‚ Isla´nın olmadığı maçlarda zorlanıyoruz. Alper‚ sağ kanatta efsane performans gösteriyor. Valbuena´dan söz etmeme gerek yok zaten. Aatif süper bir yedek. Volkan da Kameni de iyi sayılmaz.

Goller‚ maç sayıları ve asistlerime bakabilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğiniz oyuncular varsa ekran görüntülerini atabilirim.

27.11.2017 14:06 Pazartesi #1

Jimmer_Fredette

Mesajı Gönderen: antiRED:cLink:0075991

Arkadaşlar merhaba‚ FM18 serüvenimiz başlasın.

İlk senem bitti şampiyon oldum‚ kupada yarı finalde‚ UEFA´da çeyrek finalde elendim.

Kadromuz çok iyi durumda. 4-2-3-1 şeklinde oynuyorum. Geçen senelerde 4-1-2-2-1 şeklinde oynuyordum ama bu sene Giuliano´nun gelmesiyle mecbur AMC pozisyonunu doldurdum.

HAK inanmayacağınız kadar iyi oynuyor‚ Isla´nın olmadığı maçlarda zorlanıyoruz. Alper‚ sağ kanatta efsane performans gösteriyor. Valbuena´dan söz etmeme gerek yok zaten. Aatif süper bir yedek. Volkan da Kameni de iyi sayılmaz.

Goller‚ maç sayıları ve asistlerime bakabilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğiniz oyuncular varsa ekran görüntülerini atabilirim.

Ozan Tufanı o bölgede kullanmaya devam et çok iyi gelişiyor.2019´dayım Ozan Tufanı Leverkusen‚Valencia‚Benfica ve Marsilya istiyor.
Forvet bölgesine rotasyon için Metehan Güçlüyü alabilirsin çok gelişiyor ileride işine yarar.

Mesaj Jimmer_Fredette tarafından düzenlenmiştir...

27.11.2017 17:43 Pazartesi #2

antiRED

Ozan´a teklif geldi yönetim sattı‚ iyi para diye.

Forvete Enes Ünal´ı aldım şimdilik iyi gidiyor.
Neto´yu tekrar kiraladım.

Dediğin oyuncuya bakacağım‚ kaleci önerin var mı?

27.11.2017 19:42 Pazartesi #3

Jimmer_Fredette

Mesajı Gönderen: antiRED:cLink:0075993

Ozan´a teklif geldi yönetim sattı‚ iyi para diye.

Forvete Enes Ünal´ı aldım şimdilik iyi gidiyor.
Neto´yu tekrar kiraladım.

Dediğin oyuncuya bakacağım‚ kaleci önerin var mı?

wuilker farinez‚alex meret kiralarsın‚predrag rajkoviç var‚berke özer.
Afonso sousaya bak alma imkanın varsa al yoksa sonra efsane oluyor.
Sol bek altınordudan yusuf acer‚atakan akkaynak leverkusen‚berkay özcan.

28.11.2017 01:38 Salı #4

Ayrton

Mesajı Gönderen: Jimmer_Fredette:cLink:0075994

wuilker farinez‚alex meret kiralarsın‚predrag rajkoviç var‚berke özer.
Afonso sousaya bak alma imkanın varsa al yoksa sonra efsane oluyor.
Sol bek altınordudan yusuf acer‚atakan akkaynak leverkusen‚berkay özcan.

Berke Özer´e 90 milyon € istediler.

28.11.2017 16:48 Salı #5

Jimmer_Fredette

Mesajı Gönderen: Ayrton:cLink:0075995

Berke Özer´e 90 milyon € istediler.

Altınordu mu? hahaha
3-4 milyona alıyorum Altınordudan hocam sen galiba ya altınordunun 2. veya 3. senesinde istedin ya da başka transfer olduktan sonra istedin.

28.11.2017 17:16 Salı #6

Jimmer_Fredette

Oyunda daha ilk haftalarda olanlara veya Fenerbahçe gibi Ffp yüzünden düşük transfer bütçesi olan takımlara birkaç önerim bedelsiz oyuncular:
Stoper:Sebastian Bassong‚Cedric Mongongu‚Jan Kirchoff
Sol Bek:Paolo De Ceglie‚Silvio‚Benoit Tremouilinas
Sağ Bek:Bacary Sagna‚Samuel İnkoom
Orta Saha:Youssouf Mulumbu(hemen al)‚Abou Diaby
Kanat:Jos Antonio Reyes‚Jonathan Pitroipa
OOS:Roman Bezus
Santrafor:Mirko Vucinic‚Welliton‚Giuseppe Rossi

Mesaj Jimmer_Fredette tarafından düzenlenmiştir...

28.11.2017 20:47 Salı #7

Ayrton

Mesajı Gönderen: Jimmer_Fredette:cLink:0075996

Altınordu mu? hahaha
3-4 milyona alıyorum Altınordudan hocam sen galiba ya altınordunun 2. veya 3. senesinde istedin ya da başka transfer olduktan sonra istedin.

Yok hocam ilk sezonda 3 milyon verip şartları öner dedim karşıma öyle bir fatura çıkarttılar

30.11.2017 08:33 Perşembe #8

antiRED

Ben şu an 2. sezonun 2. devresindeyim. Serbestlik maddesinden yararlanarak Markovic´i ve Cahill´i aldım. Kupadan elendim çok da üzüldüğümü diyemem. Zaten yedeklerle çıkmıştım. Toplam 7 tane oyuncu gelecek sezon sonunda. 14 yabancım tamamlandı.
Yedek kaleci Muhammed´i aldım Bursaspor´dan. 3. sezonun planlarında tek para ile aldığım oyuncu o

Seneye Markovic geliyor diye Alper´i sağ kanattan alıp solda oynatacağım‚ umarım orada patlamaz.
Bir de Emre Mor´u almaya çalışıyorum ama kulübü hiç oralı olmuyor.
Önceki mesajlarda Enes Ünal´ı aldığımı demiştim okuyan varsa hatırlar 2. devre açıldı maşallah. Çatır çutur atıyor golleri.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9