Football Manager 2018 fm18
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Football Manager 2018 fm18

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.[8]
06.04.2018 09:10 Cuma Konu Puanı: 0

antiRED

Biraz canlanın arkadaşlar‚ anlatın neler yapıyorsunuz

Sezon 2032-33

Enes Ünal bendeydi emekli oldu. 400 maçta 299 gol attı. Harika bir performans‚ son senesinde yani 35 yaşında bile 20´nin üstünde golü vardı. Tam hatırlamıyorum. Berabere ve geride olduğum maçlarda penaltılar kaçırarak beni delirtiyordu o ayrı

Cengiz Ünder de bende‚ o da şu an 35 yaşında ama emekli olmadı oynuyor çatır çutur. Sol kanatta ve sağ kanatta iyi iş yapıyor.

Oyun algoritması ile ilgili şikayet:
Mesela bir oyuncu var değeri 10 milyon euro‚ ben 15 veriyorum 60 milyon euro istiyorlar. Başka bir takım gelip 7 milyon veriyor ve alıyor. Aynı saçmalık oyuncularda da var‚ ben 3 milyon maaş veriyorum as oyuncum diyorum‚ başkası 1 milyon maaş veriyor rotasyon diyor ama ona gidiyor. Bunda da bir düzenleme gelse iyi olur.

Takımımın yarıdan fazlası 4 yıldızlı oyuncu ve sürekli teklif geliyor. Onlar da gitmek istiyor bu mevzu sıktı beni.

Analiz sonuçlarında 80 üstü olan oyuncuları alıyorum 2 yıl oynatıyorum satıyorum 50´lere düşüyor‚ o olay da saçma olmuş sanki.

Alt yapı iyi durumda ama sürekli regen sol kanat‚ forvet‚ orta saha çıkıyor. Diğer pozisyonlarda tık yok. Yerli kaleci sıkıntısı var‚ yedek olarak kaleci bulamıyorum.

Oyuna takım bazında yenilikler gelebilir‚ mesela bizde 12 numara forma olayı yıllar sonra çıkardılar. Fenerbahçe yıllardır Türk kaleci fabrikası konumunda‚ alt yapıdan kaleci çıkartabilirler bizde‚ algoritma o şekilde ayarlanabilir. Yada Altınordu´nun yabancı oyuncu oynatmaması gibi.

Avrupa´da hala başarım yok‚ 2 kere ŞL yarı finali oynadım. Ne hikmetse kalecim‚ forvetim‚ defanslarım hepsi sakatlandı. Yedeklerle çıkmak zorunda kaldım yarı final maçına. Bazen takım mala bağlıyor‚ Roma´yı deplasmanda 1-8 yendim‚ ilk tur maçlarında geçen yılın şampiyonu Bayern´i eledim. Manchester rakibim oldu ilk maç deplasmanda 0-4 yenildim ve bitti benim için. Takım pas yapamadı‚ her top onlarda. Yine diyorum eyy Algoritma sen kimsin ya‚ kimsin ya!!!!1!bir

Mesaj antiRED tarafından düzenlenmiştir...

12.05.2018 15:39 Cumartesi #64

Jimmer Fredette

Lyon ile kupaları toplamaya devam!

12.05.2018 15:41 Cumartesi #65

Jimmer Fredette

Olympique Lyonnais Gençlik Akademisi

14.05.2018 08:27 Pazartesi #66

antiRED

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0076116

Lyon ile kupaları toplamaya devam!

Taktik değişmiş renktaş‚ yenisini de at da deneyelim

14.05.2018 12:51 Pazartesi #67

Jimmer Fredette

Mesajı Gönderen: antiRED:cLink:0076118

Taktik değişmiş renktaş‚ yenisini de at da deneyelim

hayır hocam değişmedi tam forvet rolündeki adamı ofansif orta sahaya çektim sadece. Onu da Dybala´yı aldığım için yaptım bir de geçen sene Ucl Finalinde uniteda zorlandım biraz taktiğe ufak ayarlar yaptım. Asensio´yu forvet arkasına attım‚ Sola Coutinho´yu attım forvete de Luan´ı koydum ‚dolberg çıktı fredi orta sahaya aldım maç 1-1 ken 5-1 bitti ondan sonra taktikte ufak değişiklikler yaptım.

Mesaj Jimmer Fredette tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.[8]