En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....113
30.01.2019 21:09 Çarşamba Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: alpp:cLink:0076572

Daha başlardayım hocam.

Eğer oynadıysan;

--spoiler--

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Bakalım şimdilik fena değil ama uzun oturumlar halinde oynanmıyor. Daha önce Skyrim‚ Dragon Age falan oynarken bu kadar zorlanmamıştım açıkcası.

Mesaj alpp tarafından düzenlenmiştir...

Bitirdim ben dlcleriyle. Hatta buraya da yazdım oyun bitince oradaki spoileri açıp bakabilirsin bakalım senin oyun sonun nasıl olacak ?

Henüz daha başlardasın cirinin peşindeyken ben çok zevk aldım. Hele sana bir kayıt noktası al diyecek oyun epey ilerleyince göreceksin oradan sonrası hızlıca geçiyor.

Para için tavsiyem loot yap bol bol. Kılıca zırha para verme düşen iyi parçalar seni götürüyor oyun sonuna kadar. Fazlalık silah ve zırhları da iyi para veren demircilere satıcılara sat sürekli. Para için witcher kontratları da yap. Pazarlık yap iyi para geliyor.

Yan görevleri yapmazsan zorlanırsın yan görevleri güzeldir de witcherin hatta birinde dağın tepesine çıkıyorsun ana görev olmalıymış dediğim çok yan görev oldu.

Çok geç başlayıp bitirdim bu oyunu en sevdiğim oyunlar arasına girdi. Hikaye işlenişi filan çok hoşuma gitti. 65 saatte ana hikayeyi bitirmiştim ben. O soru işaretli yerlere pek zaman harcamadım ama zibilyon tane var oradan da güzel şeyler geliyor gerçi.

30.01.2019 22:14 Çarşamba #82

alpp

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076573

Bitirdim ben dlcleriyle. Hatta buraya da yazdım oyun bitince oradaki spoileri açıp bakabilirsin bakalım senin oyun sonun nasıl olacak ?

Henüz daha başlardasın cirinin peşindeyken ben çok zevk aldım. Hele sana bir kayıt noktası al diyecek oyun epey ilerleyince göreceksin oradan sonrası hızlıca geçiyor.

Para için tavsiyem loot yap bol bol. Kılıca zırha para verme düşen iyi parçalar seni götürüyor oyun sonuna kadar. Fazlalık silah ve zırhları da iyi para veren demircilere satıcılara sat sürekli. Para için witcher kontratları da yap. Pazarlık yap iyi para geliyor.

Yan görevleri yapmazsan zorlanırsın yan görevleri güzeldir de witcherin hatta birinde dağın tepesine çıkıyorsun ana görev olmalıymış dediğim çok yan görev oldu.

Çok geç başlayıp bitirdim bu oyunu en sevdiğim oyunlar arasına girdi. Hikaye işlenişi filan çok hoşuma gitti. 65 saatte ana hikayeyi bitirmiştim ben. O soru işaretli yerlere pek zaman harcamadım ama zibilyon tane var oradan da güzel şeyler geliyor gerçi.

Eyvallah hocam.

Agir agir ilerliyorum.

Dovus kombolarini falan da oturttuktan sonra daha da keyifli hale gelecektir. Yazarim ben de

01.02.2019 11:15 Cuma #83

Milla Jovovich

Sleeping Dogs

Bir süredir bu oyunu oynuyordum ve bitirdim. Aslında oynama mazim seneler önceye dayanıyor. Oynayıp ilk bölümlerinde sıkılıp bir daha yüzüne bakmamıştım. Fırsat varken bitireyim dedim ve büyük hata yaptığımı anladım bitirince. Oyun beklenenden baya iyi.

Wei Shen isimli karakterimiz çete içine sızmış bir polis. Hem çete görevlerini yapıyorsunuz hem de arada polislik filan da yapıyorsunuz.

Artıları:

-Hikaye olarak güzel tatmin ediyor.

-Dövüş sistemini sevdim. Yakın dövüşler asya da olduğunuzu hissettiriyor.

-Ortamlar gayet güzel. Farklı bir deneyim. Amerikan şehirlerinden sonra hong kong iyi hissettirdi.

Eksileri:

-Araba sürüş mekaniği. Çok arcade. Ben çok gerçekçi sevmiyorum ama fazla arcade geldi. Bir süre sonra araba kullanmaktan sıkıldım. Bu kişiden kişiye değişir yalnız.

-Şehir modellemelerin bazıları yapalım gitsin diye yapılmış. Çok donuk duruyor.

-Açık dünya oyununa göre çok fazla eğlenecek yapacak aktivite yok.

-Ana görev sayısı az geldi. 30 görev var.

Sonuç olarak ben genel olarak beğendim. Zamanında bu oyunun reklamı mı yapılamadı ? ne oldu bilmiyorum ama fazla satmamıştı. Oynarken ben çok zevk aldım açıkçası. Kıyıda köşede var veya uygun fiyata gördüyseniz dijital marketlerde alıp oynamanızı tavsiye ederim. Yalnız ilk bölümleri biraz oynayın hemen bırakmayın alışın oyuna. Sonra akıp gidiyor zaten.

7.7/10

01.02.2019 15:55 Cuma #84

javert

PS3 lere devam.
Just Cause 2 ye başladım‚ ilk chapter bitti. Sevmedim!

01.02.2019 16:57 Cuma #85

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0076579

PS3 lere devam.
Just Cause 2 ye başladım‚ ilk chapter bitti. Sevmedim!

JC2 oynamıştım ben ama çıktığı dönemlerde oynamıştım o oyun hikaye olarak hiç tatmin edici değil. Ben hikayesini bitirmemiştim. Anlamsız aksiyon etrafta koşuşturmaca o zıpkın iple değişik şeyler yapmaya çalışma gibi ´´boş´´ şeyler için oynanır açıkçası. Araba sürüşü filan da kötü baya.

02.02.2019 23:10 Cumartesi #86

f1e9rh9a0t

Eskiden vakit‚ para ve olanak bulamazdık oyun için. Artık iyi kötü kendi sistemimizi topladık ve daha fazla vakit ayırabiliyoruz oyunlara. Benden de birkaç öneri...

Half-Life Serisi

FPS türünde çağ kapatıp çağ açan seridir. Pek fazla bahsedecek bir şey yok. Bilen bilir. Hala oynamayan varsa daha fazla gecikmesin.

9‚5/10

S.T.A.L.K.E.R. Serisi

Chernobyl faciası sonrasında geçen bir oyun. Bir oyunda nadir görülen bir özelliği barındırıyor: Özgün. Bu seride yaşadığım atmosfer‚ yalnızlık hissi ve gerilimi başka hiç bir oyunda yaşamadım.

FPS açık dünya türündedir ve yapay zeka konusunda da iyidir. Düşmanlar kabak gibi karşınızda dikilip ölmeyi beklemiyor. Saklanıyor‚ yer değiştiriyor vs... Yetenek ağacı ve level sistemi de olsa daha iyi olabilirdi.

7.8/10

Mad Max

Kendine has bir dünyası ve ortalama hikayesi olan‚ araç ve kale geliştirebilme özellikleriyle de daha fazla süre geçirebilme imkanı sağlayan çıtır çerezlik bir oyun. TPS ve açık dünya türünde. Dövüş mekanikleri ve item çeşitliliği daha fazla olabilirdi.

7/10

Thief

Benim gibi gizlilik oyunlarını seviyorsanız şiddetle öneririm. Thief de kendine has bir atmosfere sahip... Gotik‚ kasvetli‚ karanlık bir atmosfer. Farklı yollarla ilerleyebilme olanağı sunması‚ atmosferi‚ oynanışı‚ hikayesi ile keyifli zaman vaad eden bir oyun.

8/10

Hitman: Absolution

Hitman´in oynadığım son oyunu. Çok fazla bahsetmeye gerek duymadığım bir başka oyun. Hitman karakterini bilmeyen yoktur zaten. Gizlilik oyunu sevip de oynamayan yoktur sanıyorum.

Hitman karakterine ve dünyasına sadık kalınması beni çok memnun etmişti. Hedefi farklı yollarla öldürebilme olanağı da var tabi ki. Ve müzikler‚ efsane...

8.6/10

The Elder Scrolls V: Skyrim

Renktaşlar ben bu oyunu anlatacak kelimeler bulamıyorum. Kendi evreni‚ atmosferi‚ karakterleri ile bir şaheser. Açık dünya konusunda referansım bu oyundur. Kendine açık dünya diyen oyunları oynarken Skyrim ile karşılaştırıyorum. Yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok. Oyun başlı başına saatlerce oynanış sunarken bir de ek paketler daha da çeşitlilik getirmiş. Onlar da yetmedi mi? Fan yapımı onbinlerce mod ile de deneyerek ayrı tecrübeler elde edebilirsiniz.

Tek negatif eleştirim. Gizlilik ve vuruş hissi konusunda daha iyi olabilirdi.

9/10

Mafia I ve II

Özellikle birinci oyunu bende iz bırakan nadir oyunlardan biri olmuştu. Hikayesi için oynanır. 2002 senesinde yapılmış bir oyun olduğu için grafik severlere pek şey hitap etmez. Müzikleri efsane olan‚ kendine çeken‚ atmosferi ile özgün bir yapım.

İkinci oyun da birincisi kadar olmasa da iyi... Birinci oyunu bitirip son sahnesini izledikten sonra‚ ikinci oyunun ilk sahnesini iyi izleyin

8.8/10

Bahsettiğim oyunlarla ilgili soru olursa cevaplayabilirim. Aklıma şimdilik bunlar geldi.

03.02.2019 15:55 Pazar #87

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: f1e9rh9a0t:cLink:0076585

Eskiden vakit‚ para ve olanak bulamazdık oyun için. Artık iyi kötü kendi sistemimizi topladık ve daha fazla vakit ayırabiliyoruz oyunlara. Benden de birkaç öneri...

Bahsettiğim oyunlarla ilgili soru olursa cevaplayabilirim. Aklıma şimdilik bunlar geldi.

Ben hala Half Life oyunlarını oynamadım. Zamanında half life karşılıklı oynuyorduk arkadaşlarla ama hikaye kısmına nedense hiç girmedim. Bir kaç kere oynamaya çalıştım ama ilk oyun görsel olarak rahatsız ettiği için (belli bir zaman geçtikten sonra zorlanıyor insan) bir türlü hikayeye dalamadım. 2. oyun daha iyi duruyor mesela onu sevdim aslında ama ilkini oynamadığım oyunların 2.sine devam etmiyorum onu da beklettim hep. Bir ara bitirmeliyim kesinlikle.

Mad Max´i biraz oynamıştım o fena değildi. Hala var bende bir ara bitireceğim.

ES:Skyrim de bir türlü başlamadığım oyunlardan. Yenisi çıkınca başlarım herhalde.

03.02.2019 21:50 Pazar #88

f1e9rh9a0t

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076586

Ben hala Half Life oyunlarını oynamadım. Zamanında half life karşılıklı oynuyorduk arkadaşlarla ama hikaye kısmına nedense hiç girmedim. Bir kaç kere oynamaya çalıştım ama ilk oyun görsel olarak rahatsız ettiği için (belli bir zaman geçtikten sonra zorlanıyor insan) bir türlü hikayeye dalamadım. 2. oyun daha iyi duruyor mesela onu sevdim aslında ama ilkini oynamadığım oyunların 2.sine devam etmiyorum onu da beklettim hep. Bir ara bitirmeliyim kesinlikle.

Mad Max´i biraz oynamıştım o fena değildi. Hala var bende bir ara bitireceğim.

ES:Skyrim de bir türlü başlamadığım oyunlardan. Yenisi çıkınca başlarım herhalde.

Half-Life konusunda haklı sayılabilirsin renktaş. İlk oyunun grafikleri bugün çok da çekici gelmiyor tabi ki. Ama yine söylediğin gibi hikayeyi kaçırmamak için oynamak lazım. İkinci oyun zaten 15 yıl geçmesine rağmen bazı konularda yakın tarihte çıkmış oyunlardan daha önde (fizik motoru‚ optimizasyon‚ grafikler‚ oynanış vs...)

Skyrim konusunda ise hiç geç kalma bence. Çünkü kanımca yeni oyun 2-3 yıldan önce çıkmaz. Şimdi başlasan zaten yeni oyun çıkana kadar ancak bitirebilirsin. Eğer oynamak istersen Legendary Edition sürümünü öneririm. Special Edition sürümü grafiklerin güzelleştirilmiş hali. Fakat modların çoğunu desteklemiyor ve eski sürüme yapacağın görsel modlar ile daha iyi grafikler elde edebilirsin. Zaten Special Edition yeni nesil konsollar için çıktı. Tutan bir oyundan daha fazla para kazanabilme kaygısı biraz da. O yüzden kötü eleştiriler daha yoğun. Daha fazla para vermeye hiç gerek yok.

04.02.2019 23:11 Pazartesi #89

Lebowski

en son star craft 2 oynamıştım ilk çıktığı zaman

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....113