En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.[11].12.13.14.15.16.17....113
05.02.2019 11:19 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: f1e9rh9a0t:cLink:0076587

Half-Life konusunda haklı sayılabilirsin renktaş. İlk oyunun grafikleri bugün çok da çekici gelmiyor tabi ki. Ama yine söylediğin gibi hikayeyi kaçırmamak için oynamak lazım. İkinci oyun zaten 15 yıl geçmesine rağmen bazı konularda yakın tarihte çıkmış oyunlardan daha önde (fizik motoru‚ optimizasyon‚ grafikler‚ oynanış vs...)

Skyrim konusunda ise hiç geç kalma bence. Çünkü kanımca yeni oyun 2-3 yıldan önce çıkmaz. Şimdi başlasan zaten yeni oyun çıkana kadar ancak bitirebilirsin. Eğer oynamak istersen Legendary Edition sürümünü öneririm. Special Edition sürümü grafiklerin güzelleştirilmiş hali. Fakat modların çoğunu desteklemiyor ve eski sürüme yapacağın görsel modlar ile daha iyi grafikler elde edebilirsin. Zaten Special Edition yeni nesil konsollar için çıktı. Tutan bir oyundan daha fazla para kazanabilme kaygısı biraz da. O yüzden kötü eleştiriler daha yoğun. Daha fazla para vermeye hiç gerek yok.

Skyrim ne yalan söyleyeyim biraz da göz korkutuyor uzunluğu içinde yapılanlar filan bir sürü şeye zaman ayırıyorum o kadar uzun olunca başlamak zor oluyor. Bir üniversite zamanında olsaydım kesinlikle ilk oynayacağım oyunlardan olurdu.

Mesajı Gönderen: Lebowski:cLink:0076588

en son star craft 2 oynamıştım ilk çıktığı zaman

Star Craft 2 güzel oyundu ben de epey süre oynamıştım ama artık o tür çok azaldı.

05.02.2019 13:14 Salı #91

noxtrag

en son ARK: Survival Evolved oynuyordum‚ yoğun olduğum için 3-4 ay sonra tekrar başlayacağım. şimdilik sadece offline oynadığım halde çok güzel oyun tavsiye ederim.

Mesaj noxtrag tarafından düzenlenmiştir...

05.02.2019 22:23 Salı #92

Tonyukuk38

I Am Alive tavsiye edeceğim oyunlardan biri.

Harap olmuş bir dünyada çetelerin içinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Henüz yeni başladım ve fazla ilerlemedim ama eski bir oyun olmasına rağmen oldukça hoşuma gitti.

06.02.2019 14:39 Çarşamba #93

javert

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076592

I Am Alive tavsiye edeceğim oyunlardan biri.

Harap olmuş bir dünyada çetelerin içinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Henüz yeni başladım ve fazla ilerlemedim ama eski bir oyun olmasına rağmen oldukça hoşuma gitti.

Kutulu versiyonunu hiçbieyerde bulamıyorum‚ Amazon da bile yok‚ olsa alacaktım bende..

06.02.2019 15:11 Çarşamba #94

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0076593

Kutulu versiyonunu hiçbieyerde bulamıyorum‚ Amazon da bile yok‚ olsa alacaktım bende..

Artık dijital ortam öne geçtiği için kutulu oyun bulmak zor oluyor.

Hele eski bir oyunsa çok zor. Bende de kutulu oyunların yeri ayrı hep.

Çocukluktan bu yana bu şekilde alıştığımızdan mıdır nedir?

06.02.2019 15:35 Çarşamba #95

javert

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076594

Artık dijital ortam öne geçtiği için kutulu oyun bulmak zor oluyor.

Hele eski bir oyunsa çok zor. Bende de kutulu oyunların yeri ayrı hep.

Çocukluktan bu yana bu şekilde alıştığımızdan mıdır nedir?

Sat bana

06.02.2019 16:00 Çarşamba #96

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0076595

Sat bana

Bendeki kutusuz olanı ama

09.02.2019 17:35 Cumartesi #97

Milla Jovovich

A Way Out

Çok iyiymiş be. Kuzenimle oynayıp bitirdik bu yakında. Leo ve Wincent´ın hikayesi duygulandırdı...

Oyun sonu

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Hikaye olarak oldukça güzel bir oyundu. Oynanış olarak bazı bölümlerde farklılaştı bu artıydı. Hastane bölümündeki sahne özellikle iyiydi.

Müzikler idare eder grafikler idare eder. Oyun oynanış olarak kısa. Zaten 30 dolardan satıldı yarı fiyatına bu yüzden böyle. Gerçi oyunu bir kişinin alması yeterli mantık olarak 15 dolara böyle bir deneyim çok çok iyi. Oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir kere denemeleri gereken bir oyun deneyimi...

8.5/10

09.02.2019 21:56 Cumartesi #98

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076597

A Way Out

Çok iyiymiş be. Kuzenimle oynayıp bitirdik bu yakında. Leo ve Wincent´ın hikayesi duygulandırdı...

Oyun sonu

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Hikaye olarak oldukça güzel bir oyundu. Oynanış olarak bazı bölümlerde farklılaştı bu artıydı. Hastane bölümündeki sahne özellikle iyiydi.

Müzikler idare eder grafikler idare eder. Oyun oynanış olarak kısa. Zaten 30 dolardan satıldı yarı fiyatına bu yüzden böyle. Gerçi oyunu bir kişinin alması yeterli mantık olarak 15 dolara böyle bir deneyim çok çok iyi. Oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir kere denemeleri gereken bir oyun deneyimi...

8.5/10

Oynayanlar methediyordu.

Acaba bilgisayarda tek oyunculu oynanıyor mu? Yoksa co-op şart mı?

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.[11].12.13.14.15.16.17....113