En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....101.102.103.104.105.106.107.108.109.110.[111].112.113
16.09.2022 19:49 Cuma Konu Puanı: 0

sonsuzF.B

Buda skyward sword.

http://www.youtube.com/watch?v=QHEPKBe2KHs

17.09.2022 08:32 Cumartesi #991

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: sonsuzF.B:cLink:0078275

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Traileri.

http://www.youtube.com/watch?v=1FLlHr38_bI

Trailer daha önce oynadigim The Legend of Zelda: Skyward Sword
hatirlatti bana.

zaten tüm zelda oyunlarinda diger oyunlarla ilgili isaret vs. her zaman olur. hem öncekilerle ilgili hemde henüz cikmayan hazirlik asamasinda olanlarla ilgili.

heyecanla bekliyorum‚
sirf bu oyun icin switch alacagim.

bu arada cemu da botw i 3. defa oynuyirum yaklasik 300 saat oldu %69 henüz. ama her detayi yapiyorum bu sefer %100 bitirmek icin.

daha önce normal ve master modus bitirmistim ama ikiside %90 civariydi.

Mesaj sonsuzF.B tarafından düzenlenmiştir...

Ben shrine peşindeyim. Oyuna başladığımdan beri sadece geziyorum. Çok az görev yaptım. 43 tane açtım.

Soracaklarım var. Oyunun başında olan biri ilk olarak neler yapmalı ?

Soğuktan koruyan giysi var ama sıcaktan koruyan lazım. Ayrıca oyun süresi nereden gözüküyor ?

18.09.2022 04:33 Pazar #992

sonsuzF.B

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0078277

Ben shrine peşindeyim. Oyuna başladığımdan beri sadece geziyorum. Çok az görev yaptım. 43 tane açtım.

Soğuktan koruyan giysi var ama sıcaktan koruyan lazım. Ayrıca oyun süresi nereden gözüküyor ?

ben oyunu almanca oynuyorum. bazi terimler / yaratik isimleri farkli olabilir.
elimden geldigince yardimci olmaya calisacagim.

baslangic

43 shrine yaptigina göre baslangictaki 4 shrine ile ilgili birsey söylememe gerek yok. paraglide (süzülme parasütü) da almissindir sanirim.

shrine aramak iyi bir baslangic. bunu daha kolay yapabilmek icin önce bütün kuleleri (towers) bul ve aktif et oyunda 15 tane kule var. hepsini bulup aktif edince tüm oyun alanini görebiliyorsun (oyun alaninin tamaminin kücük/orta bir gercek kasaba boyutunda oldugu söyleniyor. sahsen ölcmedim ) . uzaktan gördügün kule ve shrineleri isaretle daha kolay bulmak icin.

ararken gördügün tüm rakiplere saldir mümkün oldugunca malzeme topla. boynuz‚ kemik‚kuyruk vs. lynel lerden uzak dur iyice güclenene kadar.

ayrica krog topla ( krog ingilizcesi ne bilmiyorum bazen taslarin altindan yada bir yapiyi/ bulmacayi cözdügünde cikan agacimsi yaratiklar sana bir parca tohum veriyorlar.) .

kroglar cok önemli oyunda toplam 900 tane var 100% icin hepsini bulmalisin ama normalde ihtiyacin olan sayi 441 onlarla silah‚ yay ve kalkan tasima kapasiteni/sayisini gelistirebiliyorsun.

kroglari genelde taslarin altinda‚ degisik ciceklerde (takip veya bulmaca)‚ birisi tamam birisi eksik olan miknatis ile tamamlayabilecegin yapi bulmacalarinda‚ yanyana 3 agac/kaktüs varsa cevresi bos olan.
agaclarin iki tanesinde tek elma birinde birkac tane elma vardir.
birkac tane elma olan agataki elmalari ok ile ve/veya tirmanarak düsürüp sadece diger iki agactaki tek elma ile ayni dalda olan elma kalacak sekilde birakirsan bulabilirsin.

ayrica tas cemberlerini veya farkli tas sekilllerini tamamlayarak da bulabilirsin. (kayip tas genelde boslugun oldugu yerin ilerisinde bulunur.) stasis modul yardimci olabilir bulmak icin. kaldirilabilecek/hareket ettirilebilecek taslar sari gözükür.

devami var.

18.09.2022 05:49 Pazar #993

sonsuzF.B

devam.

oyunda toplam 120 normal shrine/tapinak var. bunlarin sanirim 42(sayidan emin degilim) tanesi görev tapinagi yani bunlarin ortaya cikmasi yada bunlara girebilmen icin bazi görevleri tamamlamalisin.

+4 titani bitirince 4 yeni shirine daha cikiyor. onlarida yapinca

bunlarin yerleri ve görevler icin karsilastigin her karakterle konus. özellikle at merkezlerinde (horse stable sanirim) toplam 15 tane var bunlarinda hepsini bul ve belirli araliklarla ziyaret et. (ok vesaire satin almak icin)
haa birde yemek yapmak icin yemekler ve nasil yapildiklari karisimlari cok önemli oyun da.

yan görevleri mümkün oldugunca yap.

mümkün oldugunca degerli tas topla zirh vs. almak icin lazim olacak.

soguktan koruyan demissin sanirim winterwarms dan bahsediyorsun onunda yetmedigi yerler var ama yetecek zirhi/giysiyi satin alabiliyorsun. detay vermeyim spoiler gibi olur . istersen yazabilirim daha sonra.

sicaktan koruyan giysi demissin oyunda 2 türlü sicak var 1. cöl sicagi. 2. yanardagi sicagi.
her ikisi icinde ayri ayri zirh/kiyafet/armor var.
ayrica yemek/icecek/ medicine var. her ikisi icinde.

senin tam olarak hangisini sordugunu anlamadim. onu belirtirsen anlatirim detayli.

öncelikle her soguk‚ sicak‚ hiz‚ dayaniklilik(endurance)‚saldiri‚ savunma‚ sessizce yaklasmak (creeping‚slink‚sidle olabilir). ortam icin yemek‚ icecek ve zirh var oyunda.
yemek/ medicine yapimi icin ayri bir bölüm yazarim istersen‚ karisimlar nasil oluyor vesaire.

baslangicta gördügün bütün yabani av hayvanlarini mümkün oldukca vur ve etlerini topla.

su brikintisi‚ göl‚ denizlerde ve kiyilarinda kurbaga(sadece yagmurlu havalarda olurlar) yengec‚ balik‚ salyangoz vs. ne bulursan topla.

agac kes ve odun topla. agaclardaki meyveleri topla.

gördügün her yaratigin‚ böcegin‚ meyvenin‚ sebzenin‚ silahin‚ düsmanin‚ hayvanin‚ resmini cek.

devami var.

18.09.2022 06:39 Pazar #994

sonsuzF.B

devam.

yesil ot/cimenin ayaklarin icinde kaybolacak kadar yetisdigi bir yerdeysen kilic ile kes (b- saldiri tusu basik tutunca kilici ( tek elle tutulan) uzun mesafe ceviriyor ya o sekilde otlar kesilince‚ cekirge‚ hiz kertenkelesi‚ ve pirinc cikiyor. topla onlari. özellikle cekirge ve kertenkele cok miktarda topla ( eger ninja kostümün varsa onu giy bunu yaparken ya da sessiz yaklasma icecegi.(at yakalarken de kullan.))

43 shrine dedigine göre kakariko ve hateno ya gittigini varsayiyorum. akkala ya da mutlaka git henüz gitmediysen eger.

baslangic icin simdilik aklima gelenler bunlar.

oyun süresine gelince‚ ben cemu dan oynadigim icin öyle bir özellik yok.
extra timer kullaniyorum cemu icin.

oglumun switch den biliyorum.
switch de var öyle bir özellik ama bir oyunu 65 yada 70 saat oynadiktan itibaren oyun profiline girince gösteriyor kac saat oynandigini 5er saatlik kesirle. ama tam olarak kac saate kadar gösterdigini bilmiyorum. yani herhangi bir süre siniri varmi yokmu bilmiyorum.

65 yada 70 saattten az oynanmissa eger sadece en son x gün önce oynadiniz gibi gösteriyor.

18.09.2022 06:46 Pazar #995

sonsuzF.B

Mesajı Gönderen: sonsuzF.B:cLink:0078279

devam.

oyunda toplam 120 normal shrine/tapinak var. bunlarin sanirim 42(sayidan emin degilim) tanesi görev tapinagi yani bunlarin ortaya cikmasi yada bunlara girebilmen icin bazi görevleri tamamlamalisin.

+4 titani bitirince 4 yeni shirine daha cikiyor. onlarida yapinca

bunlarin yerleri ve görevler icin karsilastigin her karakterle konus. özellikle at merkezlerinde (horse stable sanirim) toplam 15 tane var bunlarinda hepsini bul ve belirli araliklarla ziyaret et. (ok vesaire satin almak icin)
haa birde yemek yapmak icin yemekler ve nasil yapildiklari karisimlari cok önemli oyun da.

yan görevleri mümkün oldugunca yap.

mümkün oldugunca degerli tas topla zirh vs. almak icin lazim olacak.

soguktan koruyan demissin sanirim winterwarms dan bahsediyorsun onunda yetmedigi yerler var ama yetecek zirhi/giysiyi satin alabiliyorsun. detay vermeyim spoiler gibi olur . istersen yazabilirim daha sonra.

sicaktan koruyan giysi demissin oyunda 2 türlü sicak var 1. cöl sicagi. 2. yanardagi sicagi.
her ikisi icinde ayri ayri zirh/kiyafet/armor var.
ayrica yemek/icecek/ medicine var. her ikisi icinde.

senin tam olarak hangisini sordugunu anlamadim. onu belirtirsen anlatirim detayli.

öncelikle her soguk‚ sicak‚ hiz‚ dayaniklilik(endurance)‚saldiri‚ savunma‚ sessizce yaklasmak (creeping‚slink‚sidle olabilir). ortam icin yemek‚ icecek ve zirh var oyunda.
yemek/ medicine yapimi icin ayri bir bölüm yazarim istersen‚ karisimlar nasil oluyor vesaire.

baslangicta gördügün bütün yabani av hayvanlarini mümkün oldukca vur ve etlerini topla.

su brikintisi‚ göl‚ denizlerde ve kiyilarinda kurbaga(sadece yagmurlu havalarda olurlar) yengec‚ balik‚ salyangoz vs. ne bulursan topla.

agac kes ve odun topla. agaclardaki meyveleri topla.

gördügün her yaratigin‚ böcegin‚ meyvenin‚ sebzenin‚ silahin‚ düsmanin‚ hayvanin‚ resmini cek.

devami var.

bold ve renkli olan kisim aslinda daha uzundu cok spoiler diye sildim bu kisim kalmis. pardon.

18.09.2022 20:51 Pazar #996

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: sonsuzF.B:cLink:0078278

ben oyunu almanca oynuyorum. bazi terimler / yaratik isimleri farkli olabilir.
elimden geldigince yardimci olmaya calisacagim.

baslangic

43 shrine yaptigina göre baslangictaki 4 shrine ile ilgili birsey söylememe gerek yok. paraglide (süzülme parasütü) da almissindir sanirim.

shrine aramak iyi bir baslangic. bunu daha kolay yapabilmek icin önce bütün kuleleri (towers) bul ve aktif et oyunda 15 tane kule var. hepsini bulup aktif edince tüm oyun alanini görebiliyorsun (oyun alaninin tamaminin kücük/orta bir gercek kasaba boyutunda oldugu söyleniyor. sahsen ölcmedim ) . uzaktan gördügün kule ve shrineleri isaretle daha kolay bulmak icin.

ararken gördügün tüm rakiplere saldir mümkün oldugunca malzeme topla. boynuz‚ kemik‚kuyruk vs. lynel lerden uzak dur iyice güclenene kadar.

ayrica krog topla ( krog ingilizcesi ne bilmiyorum bazen taslarin altindan yada bir yapiyi/ bulmacayi cözdügünde cikan agacimsi yaratiklar sana bir parca tohum veriyorlar.) .

kroglar cok önemli oyunda toplam 900 tane var 100% icin hepsini bulmalisin ama normalde ihtiyacin olan sayi 441 onlarla silah‚ yay ve kalkan tasima kapasiteni/sayisini gelistirebiliyorsun.

kroglari genelde taslarin altinda‚ degisik ciceklerde (takip veya bulmaca)‚ birisi tamam birisi eksik olan miknatis ile tamamlayabilecegin yapi bulmacalarinda‚ yanyana 3 agac/kaktüs varsa cevresi bos olan.
agaclarin iki tanesinde tek elma birinde birkac tane elma vardir.
birkac tane elma olan agataki elmalari ok ile ve/veya tirmanarak düsürüp sadece diger iki agactaki tek elma ile ayni dalda olan elma kalacak sekilde birakirsan bulabilirsin.

ayrica tas cemberlerini veya farkli tas sekilllerini tamamlayarak da bulabilirsin. (kayip tas genelde boslugun oldugu yerin ilerisinde bulunur.) stasis modul yardimci olabilir bulmak icin. kaldirilabilecek/hareket ettirilebilecek taslar sari gözükür.

devami var.

Hocam eline sağlık çok detaylı yazmışsın. Dediğiniz çoğu şeyi biliyorum. Shrine peşindeyken epey öğrendim. Tüm kuleler filan açık. Ot kesme kertenkele o böcekler filan hepsini yakalamaya çalışıyorum. Yalnız yan görevle shrine bulma muhabbetini bilmiyordum. Çok iyi oldu. Bazı gidemediğim sıcak yerler dışında epey bir yeri gezdim ama shrine 120 tane olmasına rağmen az buldum gibi geliyordu sebebi buymuş

Korok filan topluyordum sürekli ne işe yarayacak derken o dans eden korok şeyine denk geldim 2 tane daha silah alanı açtım onunla. Maracas olması lazımdı ondan bulmam lazım sanırım elimde hala korok var.

Ben çok az görev yapıp hemen shrine işine bulaşmıştım ama biraz daha görev yapmam iyi olacak sanırım. Bilgiler için teşekkürler hocam takıldığım yerde sana sorarım daha

12.10.2022 22:04 Çarşamba #997

Milla Jovovich

Switch için monster hunter rise aldım. Valla pek bilgim olduğu bir oyun değil ama hep merak ediyordum bu oyunu. Daha 1 saat filan anca bakmışımdır. Çözemedim. Oynayan varsa ne yapılması gerekli diye öneri alırım.

05.11.2022 10:45 Cumartesi #998

Milla Jovovich

Yok mu birşeyler oynayan ?

Paylaş 
Sayfa: 1....101.102.103.104.105.106.107.108.109.110.[111].112.113