En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....113
22.02.2019 13:15 Cuma Konu Puanı: 0

javert

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076611

Arşivcilik var sanırım. Bir ara bende de vardı ilk zamanlarda ama sonra bıraktım.

Psn basit mantıkla oyunu dijital olarak almandır. Oyunu oynadığım hesabımda her zaman kullandığım mail hesabıyla oyun aldım bir sürü. Yüklüyorum. Duruyor. Canım sıkılıyor siliyorum sonra tekrar yüklüyorum. Oyunun dijital kopyasına sürekli sahip oluyorsun yani.

Avantajı şu.

-Cd tak çıkar derdi yok.Yüklü oyunu direkt açıyorsun menüden
-Cd çalışma sesi gibi şeyler yok (bazı ps aletlerinde çok sıkıntı bu)
-Genelde dijital olarak daha hesaplı olur. Belli dönemlerde indirime girer oyunlar.
-Oyunu ister sil ister tekrar yükle sürekli senin

Dezavantajı

çok fazla hesap açıp farklı farklı hesaplarınla oyun alırsan unutabilirsin mail adreslerini. Onda da en garanti çözüm eski usul bir kağıda yazacaksın mail adresini ve şifrelerini orada duracak. Ben ps3 zamanı bu hataya düşmüştüm. Ana hesabımda az oyun alıp dijital hesap satın almıştım bir sürü mail ve şifrem vardı. ps4 te tek hesaptan alıyorum oyunları.

Arşivcilik ruhumda var. Pul koleksiyonuyla başladı çocukken. Kaset loleksiyonu (sonradan attım hepsini)‚ müzik cd si koleksiyonu (bunlar duruyor)‚ en son oyun koleksiyonu.... 200 kutulu oyunum var

22.02.2019 14:48 Cuma #109

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0076612

Arşivcilik ruhumda var. Pul koleksiyonuyla başladı çocukken. Kaset loleksiyonu (sonradan attım hepsini)‚ müzik cd si koleksiyonu (bunlar duruyor)‚ en son oyun koleksiyonu.... 200 kutulu oyunum var

Benim de ufaktan vardı öyle merakım ama artık saklamak ciddi dert olmaya başlayınca mecburen dijitale geçiyorsun en azından oyun gibi şeylerde.

23.02.2019 13:59 Cumartesi #110

Tonyukuk38

Far Cry Primal´e başladım geçen gün.

Oyunun konusu‚ geçtiği dönem ilgimi çeken türden.

23.02.2019 18:43 Cumartesi #111

f1e9rh9a0t

Borderlands

Serinin ilk oyununu 12 saat kadar oynadım. 2009 yılına göre değerlendirecek olursak iyi bir oyun. Açık dünya‚ kendine özgü grafikleri ve evreni‚ silah ve harita çeşitliliği‚ karakter geliştirme özellikleri ile iyi vakit geçirebileceğiniz bir oyun.

7.5/10

28.02.2019 14:13 Perşembe #112

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: f1e9rh9a0t:cLink:0076615

Borderlands

Serinin ilk oyununu 12 saat kadar oynadım. 2009 yılına göre değerlendirecek olursak iyi bir oyun. Açık dünya‚ kendine özgü grafikleri ve evreni‚ silah ve harita çeşitliliği‚ karakter geliştirme özellikleri ile iyi vakit geçirebileceğiniz bir oyun.

7.5/10

Ben bunun başlarını oynamıştım zamanında. Grafik tarzı çok acayip ama alışıyorsun oynadıkça. 2.si de vardı sanırım. Bu ara fps oynamıyorum onlara dönünce bitiririm bunu.

01.03.2019 15:57 Cuma #113

Milla Jovovich

InFamous 1

Elimdeki bitmemiş oyunlardan biriydi. İnat edip bitirdim. Oyununun 2.si de var elimde. Bir ara onu da oynarım. Ardından asıl bunları oynamamın sebebi second son´a geçerim.

Oyunun grafikleri yoruyor. İyi grafikli oyunlara alıştıktan sonra dönüp oynamak kolay olmuyor. Animasyonlar filan göze batmaya başlıyor.

Oyunun açık dünyası ölü. Sadece size haritada ateş eden düşmanlar ve siz varsınız aslında. Diğerleri dekor gibi bir şey. O yüzden oyunda yalnız hissettim kendimi.

Yan görevlerden biraz yaptım sonra bıraktım. Ana görevlerde bile çok fazla tekrar eden görev var. O şehrin elektriklerini açmak için tünellere indiğimiz bölümler mesela sadece yeni verilen gücü tanı diye.

Hikayesi idare eder. Oyunun yakın dövüş mekaniği kötü. Lakin diğer oyunlarda sırtında silah gibi bir şey var o düzeliyor sanırım.

Bol bol adam öldürdüğünüz basit eğlencelik bir oyun.

6.8/10

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

01.03.2019 16:17 Cuma #114

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0076336

Kasım 2017´den beri 500 saati aşkın Rainbow Six:Siege oynamışım.

CS:GO ve toxic/çocuk ortamını sevmiyor ve iyi bir takım/fps oyunu arıyorsanız Rainbow Six muazzam bir oyun.

Daha önce de defalarca oynayıp bitirdiğim Far Cry serisine yeniden başlamak istiyorum. Bu nedenle dün biraz Far Cry oynadım.

Far Cry hem hikayesi hem de oynanışıyla oynadığım en güzel oyunlardan biri ama oyun kalitesi olarak seri oyunların kalitesi çok gelgitli. 5 oyuna da verdiğim notlar aşağıdaki gibi.

Far Cry 1 : 8.5/10
Far Cry 2 : 6.5/10
Far Cry 3 : 9/10
Far Cry 4 : 7/10
Far Cry 5 : 6/10

Far Cry 3 hem ben de bıraktığı etki hem de ortam‚ oynanış ve karakter olarak en beğendiğim oyundu. Halen oynamayan varsa mutlaka denesin‚ eski olmasına rağmen grafikleri de kalitelidir.

Ben bir 3-4 saat kadar oynadım far Cry 3´ü. Zamanında başlayamamıştım bir türlü.

Oynadığım kadarıyla hikayenin ilerlediği bir ana konu var ama ondan önce bir şeyler geliştirmek craft yapmak için ne bileyim o korsan bölgelerini imha etmek için uğraşmak gerekiyor.

Grafikleri idare eder ama 5. oyunu ve yeni çıkan yarım oyun new dawn´ı filan gördükten sonra hafif üzüyor

Beğendim açıkçası devam ederim ara ara. Diğer oyunlar için sürekli 3´ten pek farkı yok diyorlar. Değişen grafiklermiş anca. Olmazsa bunu oynar bırakırım diğerlerine hiç bulaşmam.

12.03.2019 14:53 Salı #115

javert

PS3 > Fracture

Kıytırık bir tps shooter oyunu

13.03.2019 18:17 Çarşamba #116

mavi örümcek

yıllaaar sonra yine yeniden vampire masquerade bloodlines oynuyorum.

ciddiyim

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....113