En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....113
18.10.2018 22:01 Perşembe Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Valkürler hele son valkür adamı çileden çıkarıyor.

İlginç kısa bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlere yeni bitirdiğim What remains of edith finch oyununu öneririm. 2-2‚5 saat kadar sürüyor hikaye anlatıyor ve bunu etkili yapıyor.

Bitirdikten sonraki günlerde üzerine düşündüm ara ara.

23.10.2018 09:43 Salı #28

AlestA

Mesajı Gönderen: Sebastian39:cLink:0076456

Voidu´da 205 liraya satılıyor.Bir yayıncının programında gördüm.Siteyi bilen var mı bilmiyorum ama ben ilk defa duydum.Ekşi´de falan yorumlar var.Ben söyleyeyim de nolur nolmaz

Biliyorum onları da... Voidu‚ Durmaplay vs vs bu siteler bu oyunları nasıl ucuza satıyorlar bilmiyorum.

En son 199 Tllik oyunu 105 Tlye satıyorlardı. Arkadaşım aldı durmaplayden‚ seni arkadaş ekleyip oyunu hediye ediyorlarmış falan filan.

Güvenilir diyorlar ama ben hiç denemedim.

23.10.2018 09:49 Salı #29

AlestA

Bu arada Dirt serisini sevenler için Dirt bundle 33 TL Steam´de.

Dirt Rally ile Dirt 4´u veriyorlar beraber‚ Dirt 3´ü epey oynamıştım‚ Dirt 4´u deneyeceğim.

Rally ise epeydir istediğim bi oyundu‚ indirdim akşama denicem. Yalnız direksiyonla mı oynasam‚ gamepadlemi oynasam bilmiyorum. Direksiyon daha keyifli gözüksede eskidiği için ses çıkarıyo

23.10.2018 19:04 Salı #30

Bruce Wayne

Battlefield 3 campaign modunu oynadım en son. Çok fazla beğenmedim.

26.10.2018 13:40 Cuma #31

Bruce Wayne

Metro 2033 Steam´de geçici süreliğine ücretsiz durumda‚ kütüphanenize indirin dursun...

30.10.2018 16:34 Salı #32

Milla Jovovich

Horizon Zero Dawn

Bu oyunu bitireli epey olmuştu lakin açık dünya bir oyun olduğundan dolayı‚ son görevi hep oynanabilir olarak gözüküyor. Oyun oldukça zordu ben Easy´de bitirmiştim. (Easy´si bildiğimiz easy´lerden değil normal gibi) son görevini normalde denedim de aşırı zor oyun. Normalde bitirdim ve sildim artık yer lazım ps4´e.

Oyun hikaye olarak güzel. Aloy isimli kızımızın hikayesiyle başlıyor. Dünyada bildiğimiz medeniyet artık yok. Günümüzdeki medeniyetten 2000 yıl sonrasını filan konu alıyor. Robotlar at şeklinde olsun kuş şeklinde olsun habitat ile bir şekilde uyum sağlamış şekilde doğaya hükmediyor. İnsanlar da kabileler halinde ilkel bir hayat sürüyor. Aloy kızımız da dışlanmış insanlardan babası ! rost gibi. Sonra olaylar başlıyor. Dünya neden o hale gelmiş hikayeyi anlamaya başlıyorsunuz.

Oyunun artıları :

+Grafikleri zaten övülmüştü. 2017 başında piyasaya çıktı ve PlaySation konsolunun oyunu ona rağmen oldukça tatminkar.

+Hikayesi oldukça ilgi çekici.

+Oynanışı rahat‚ hızlı. Bu kişiden kişiye değişir tabii.

Eksileri :

- Oyun kısa. En azından bir witcher uzunluğunda bekliyorsanız yanılırsınız. Ana görev sayısı sadece 21. Yan görevler iyi değil açıkçası

-Açık dünyası. Evet açık dünyası bu oyunun eksisi. Oyunda robotlar yani habitatı sizi rahat bırakmıyor. Bildiğin saklana saklana gidiyorsunuz. Zaten Fast Travel özelliğini kazandıktan sonra sürekli onu kullanıyorsunuz. Yani açık dünyayı keşfedeyim bir sürü yapacak şey vardır diye bekliyorsanız beklemeyin yok. Açık dünyası boş hissettiriyor. Yarı açık olsa god of war gibi biraz daha lineer ilerlese de olurmuş.

-Yakın dövüş. Yakın dövüş mekaniği yok gibi bir şey. Sürekli ok kullanıp onu geliştiriyorsunuz. Yani uzaktan saldırı oyunun temel mekaniği.

Oynadığım oyunları detaylı anlatacağım bundan sonra. Belki konusu ilgisini çeker oyun severlerin. Bu oyundan da bahsedeyim dedim.

7.5/10

04.11.2018 02:23 Pazar #33

snow

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076498

Horizon Zero Dawn

Eksileri :

-Açık dünyası. Evet açık dünyası bu oyunun eksisi. Oyunda robotlar yani habitatı sizi rahat bırakmıyor. Bildiğin saklana saklana gidiyorsunuz. Zaten Fast Travel özelliğini kazandıktan sonra sürekli onu kullanıyorsunuz. Yani açık dünyayı keşfedeyim bir sürü yapacak şey vardır diye bekliyorsanız beklemeyin yok. Açık dünyası boş hissettiriyor. Yarı açık olsa god of war gibi biraz daha lineer ilerlese de olurmuş.

-Yakın dövüş. Yakın dövüş mekaniği yok gibi bir şey. Sürekli ok kullanıp onu geliştiriyorsunuz. Yani uzaktan saldırı oyunun temel mekaniği.

7.5/10

tesadüfen bende horizon oynamaya başladım. daha ortalarındayım sanırım.

özellikle bu 2 maddeye yüzde yüz katılıyorum. zaten ben gizlilik oyunlarını sevmem‚ beceremem. birde açık dünyada devamlı böyle ilerlemek gerekince bir türlü ısınamadım.

diğer taraftan hikaye güzel‚ merak ettiriyor devamlı. türü sevene çok güzel oyun.

04.11.2018 14:51 Pazar #34

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: snow:cLink:0076506

tesadüfen bende horizon oynamaya başladım. daha ortalarındayım sanırım.

özellikle bu 2 maddeye yüzde yüz katılıyorum. zaten ben gizlilik oyunlarını sevmem‚ beceremem. birde açık dünyada devamlı böyle ilerlemek gerekince bir türlü ısınamadım.

diğer taraftan hikaye güzel‚ merak ettiriyor devamlı. türü sevene çok güzel oyun.

21 ana görevi var. Kaçıncı görevde olduğuna filan istatistiklerde görebilirsin.

Bu oyunun ben de bir süre sonra bıkkınlık yaratması yeniden oynanabilirliği baltalıyor. Yapımcı şirket oyunu alıp bitirenlerin yüzdesinin düşük olduğunu açıklamıştı bir ara. Çünkü oyun bir yerden sonra öf burada fast travel yok mu şimdi kim gidecek oraya dedirtiyor. Bu da oyuncuyu kaçırabiliyor. Yarı açık dünya olsa güzel olurdu.

Oyunda bir de en büyük sıkıntı tekrar tekrar zor dövüşlere yönlendirmesi. İlk seferinde savaştığında bir stalker thunderjaw güzel hissettiriyor tatmin ediyor ama sürekli sürekli sıkıyor birini öldürdükten sonra zaten uzun sürüyor diğeriyle de aynı şeyleri yapmak bayıyor.

The Frozen Wilds Dlc´sini hala oynamadım mesela. Bir ara oynarım ama oyunu bitirdikten sonra baya geçmesine rağmen hala bunu diyorum. Çok gömdük gibi oldu ama bazı şeyleri düzgün yapsalar daha farklı birşey ortaya çıkabilirmiş. 2. oyunu gelecek gerçi.

06.11.2018 10:32 Salı #35

Milla Jovovich

The Witcher 3: Wild Hunt (2015)

65 saatlik uzun süreye yaydığım bir oynanışın ardından W3 ana hikayeyi bitirmiş bulunuyorum. Galiba spor oyunları ve menajerlik oyunları hariç bir singleplayer oyunda ilk defa bu kadar zaman harcadım. Oyunu gerçek hayatım da zamana yayarak tadını çıkara çıkara bir anda tüketmeden oynadım. Hikayenin işlenişini mükemmel yapmışlar. Belli bir noktaya geldiğinizde artık sonlarına yaklaştığınızı anlıyor ve daha çok yan görev kontrat ağırlıklı gidiyorsunuz ki oyun uzasın. Yine de sonunda oyunu bitirmeniz gerekiyor ki Dlc´lere de geçilsin. Heats of Stone ve Blood and Wine isimli iki güzel uzun oynanış sunan Dlc´si de var. Geralt abimize bu Dlc´lerle veda edeceğiz bir sonraki Witcher oyunu ne zaman çıkar bilinmez -ama çıkacak- ana karakter Geralt olmayacak. Onun hikayesi bu oyunla bitiyor.

Gelelim oyunla ilgili spoiler içeren şeylere -Ağır spoiler-

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Artıları :

+ Hikayesi. Hikayelere bayılan biriyseniz tatmin edecektir. Bu kadar detaylı hikayesi olan oyun zor bulursunuz.

+ Oyun süresi. Oyunun dünyasından çıkmak istemiyorsunuz.

+ Oynanış. Oldukça rahat ve kolay. Biraz eliniz alıştıktan sonra rahatça oynarsınız.

Eksileri :

- Tabii bu değişir kişiden kişiye ama görevlerdeyken o kadar fazla yan görev çıkıyor ki hangi görevi takip ettiğinizi kaybedebiliyorsunuz. Bu benim için karışıktı.

- At kontrolü. Kötü.

- Bazı boss savaşları mesela son boss oldukça kolay geldi. Oyunu normal zorlukta bitirdim meditasyon yok diğer 2 zorlukta ama acaba zorluğu arttırsam mı diye düşündüm.

Sonuç :

İlk 2 oyunu oynamamış‚ lakin oyunun methini defalarca kez duyan biri olarak oyuna başlamadan önce çekincelerim vardı. Genel olarak hikayeyi öğrendikten sonra (özetleri var) oyunu oynamaya başladım. İlk başladığınızda o ne bu ne diye bilgi bombardımanına uğruyorsunuz ama bir yerden sonra kafanızda oturuyor karakterler merak etmeyin. Kesinlikle başlayın ve oynayın. Çünkü bunun gibi oyunlar öyle kolay kolay çıkan oyunlar değil. Dlc´ler de normal oyun uzunluğunda öyle 2 saatlik oynanış sunup çıkan saçmalıklardan değilmiş bitirince onları da eklerim. Oyunun yapımcısı CD Projekt Red firmasının Cyberpunk 2077 oyununu da bekliyorum bakalım.

Kaçırmayın oynayın

9/10

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....113