En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....113
08.11.2018 11:32 Perşembe Konu Puanı: 0

Isis

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076508

The Witcher 3: Wild Hunt (2015)

65 saatlik uzun süreye yaydığım bir oynanışın ardından W3 ana hikayeyi bitirmiş bulunuyorum. Galiba spor oyunları ve menajerlik oyunları hariç bir singleplayer oyunda ilk defa bu kadar zaman harcadım. Oyunu gerçek hayatım da zamana yayarak tadını çıkara çıkara bir anda tüketmeden oynadım. Hikayenin işlenişini mükemmel yapmışlar. Belli bir noktaya geldiğinizde artık sonlarına yaklaştığınızı anlıyor ve daha çok yan görev kontrat ağırlıklı gidiyorsunuz ki oyun uzasın. Yine de sonunda oyunu bitirmeniz gerekiyor ki Dlc´lere de geçilsin. Heats of Stone ve Blood and Wine isimli iki güzel uzun oynanış sunan Dlc´si de var. Geralt abimize bu Dlc´lerle veda edeceğiz bir sonraki Witcher oyunu ne zaman çıkar bilinmez -ama çıkacak- ana karakter Geralt olmayacak. Onun hikayesi bu oyunla bitiyor.

Gelelim oyunla ilgili spoiler içeren şeylere -Ağır spoiler-

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Artıları :

+ Hikayesi. Hikayelere bayılan biriyseniz tatmin edecektir. Bu kadar detaylı hikayesi olan oyun zor bulursunuz.

+ Oyun süresi. Oyunun dünyasından çıkmak istemiyorsunuz.

+ Oynanış. Oldukça rahat ve kolay. Biraz eliniz alıştıktan sonra rahatça oynarsınız.

Eksileri :

- Tabii bu değişir kişiden kişiye ama görevlerdeyken o kadar fazla yan görev çıkıyor ki hangi görevi takip ettiğinizi kaybedebiliyorsunuz. Bu benim için karışıktı.

- At kontrolü. Kötü.

- Bazı boss savaşları mesela son boss oldukça kolay geldi. Oyunu normal zorlukta bitirdim meditasyon yok diğer 2 zorlukta ama acaba zorluğu arttırsam mı diye düşündüm.

Sonuç :

İlk 2 oyunu oynamamış‚ lakin oyunun methini defalarca kez duyan biri olarak oyuna başlamadan önce çekincelerim vardı. Genel olarak hikayeyi öğrendikten sonra (özetleri var) oyunu oynamaya başladım. İlk başladığınızda o ne bu ne diye bilgi bombardımanına uğruyorsunuz ama bir yerden sonra kafanızda oturuyor karakterler merak etmeyin. Kesinlikle başlayın ve oynayın. Çünkü bunun gibi oyunlar öyle kolay kolay çıkan oyunlar değil. Dlc´ler de normal oyun uzunluğunda öyle 2 saatlik oynanış sunup çıkan saçmalıklardan değilmiş bitirince onları da eklerim. Oyunun yapımcısı CD Projekt Red firmasının Cyberpunk 2077 oyununu da bekliyorum bakalım.

Kaçırmayın oynayın

9/10

morowind´den bu yana bu oyunlara hayatımı‚ zamanımı ayıramamış olmak epey eksiklik hissetitir bende.
çok isterdim.
olamadı maalesef.

düşün yani ara ara müziklerini dinlerim ya da youtubedai zlerim videoları falan.
Elder scrolls‚ the witcher ya da benzeri baska bir franchise.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2018 10:03 Cuma #37

AlestA

Battlefield V çıkmış galiba‚ dün Mithrain oynuyordu‚ single player´ı nasıl oynayan/izleyen var mı?

09.11.2018 10:04 Cuma #38

AlestA

Oyun çıkmamış yayıncılara önceden göndermişler :/

09.11.2018 10:11 Cuma #39

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0076511

morowind´den bu yana bu oyunlara hayatımı‚ zamanımı ayıramamış olmak epey eksiklik hissetitir bende.
çok isterdim.
olamadı maalesef.

düşün yani ara ara müziklerini dinlerim ya da youtubedai zlerim videoları falan.
Elder scrolls‚ the witcher ya da benzeri baska bir franchise.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

Zamana yayarak bitirdim aslında. Bitirmem 2 ayı geçti de son 2 ay öncekine göre daha yoğun oynadım. Hafta sonları dışarıda değilsem bu oyunu oynadım. TV izlemiyorum. O yüzden işten geldikten sonra 18:00-01:00 arası zaman bulabiliyorum.

Gerçi seneye evleneceğim o zaman bulamam sanırım

Skyrim´i ben hiç oynamadım yalnız. O oldukça uzun. Ben de onun videolarına bakıyorum üniversite döneminde oynanacak oyunlardan. Oldukça zaman sömürücü.

09.11.2018 22:21 Cuma #40

fat3244

Remastered serisini fırsat bilip aklımda kalan Bioshock serisini bitirdim. Hikayesi başlıbaşına efsane bir oyun olmuş. Herkse tavsiye ederim.

10.11.2018 14:15 Cumartesi #41

Milla Jovovich

Bioshock iyi oyundur baya. Ben oldukça severim. Bioshock infinite´in hikayesini ayrı yere koyarım. Sonu filan oldukça güzeldi. Fellik fellik acaba ne olmuş olabilir diye oyun bittikten sonra araştırma hissiyatı doğurmuştu.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

12.11.2018 09:58 Pazartesi #42

AlestA

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076516

Bioshock iyi oyundur baya. Ben oldukça severim. Bioshock infinite´in hikayesini ayrı yere koyarım. Sonu filan oldukça güzeldi. Fellik fellik acaba ne olmuş olabilir diye oyun bittikten sonra araştırma hissiyatı doğurmuştu.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

Hala arada oynuyorum ben bunu. Oynuyacak oyun diye düşündüğüm bi anda girmiştim baya sardı. Sanırım bi ara indirimlerde almıştım çok ucuza.

13.11.2018 20:22 Salı #43

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0076517

Hala arada oynuyorum ben bunu. Oynuyacak oyun diye düşündüğüm bi anda girmiştim baya sardı. Sanırım bi ara indirimlerde almıştım çok ucuza.

Aslında epey eksiği var bioshock serisinin oyun mekaniği açısından ama hikayesi olsun oluşturdukları dünyalar olsun akıp gidiyor oyun. Yeni bir BS oyunu çıkarırlar mı diye bekliyorum hani. Hikayeli oyunlar hele de iyi hikayeli oyunlar azalmaya başladı.

14.11.2018 16:41 Çarşamba #44

DeMeNTo[R]

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076518

Aslında epey eksiği var bioshock serisinin oyun mekaniği açısından ama hikayesi olsun oluşturdukları dünyalar olsun akıp gidiyor oyun. Yeni bir BS oyunu çıkarırlar mı diye bekliyorum hani. Hikayeli oyunlar hele de iyi hikayeli oyunlar azalmaya başladı.

Yapımcı şirket küçülmeye gitti diye biliyorum‚ zor yani.

Yapımcılar artık multiplayerdan parayı kırıyor o yüzden uğraşmıyorlar maalesef...

Mesaj DeMeNTo[R] tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....113