En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....113
04.12.2018 12:33 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

Assassin´s creed blag flag öyle bomboş yüklenmiş duruyordu diğer oyunlardan fırsat gelmiyordu yüzüne bakmıyordum şöyle değişiklik olsun diye bakayım dedim ama ben bu oyuna aşık oldum. En çok istediğim korsanlık hissini veriyor ana görevleri idare eder git şunu takip et minvalinde ama gemi peşinde kovalamaca filan çok güzel. O ada benim bu ada senin geziyorum

04.12.2018 17:52 Salı #46

Tonyukuk38

This War of Mine diye bir oyuna bu aralar ilgi saldım.

Savaşın getirmiş olduğu maddi manevi zorlukları müthiş hikâyesiyle anlatan bir oyun...

Karar mekanizmalarında vicdanınızı sorgulatıyor.

04.12.2018 18:14 Salı #47

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076522

This War of Mine diye bir oyuna bu aralar ilgi saldım.

Savaşın getirmiş olduğu maddi manevi zorlukları müthiş hikâyesiyle anlatan bir oyun...

Karar mekanizmalarında vicdanınızı sorgulatıyor.

Hikayeyi bitirdin mi hocam ?

Bitirdiysen

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

04.12.2018 18:54 Salı #48

Tonyukuk38

[QUOTE=Milla Jovovich:cLink:0076523]

Hikayeyi bitirdin mi hocam ?

Bitirdiysen

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...
/QUOTE]

Yok hocam‚ daha bitmedi.

Gizlediğin iyi olmuş.

Mesaj Tonyukuk38 tarafından düzenlenmiştir...

05.12.2018 11:24 Çarşamba #49

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076524

Yok hocam‚ daha bitmedi.

Gizlediğin iyi olmuş.

Onun yalnız yeni hikayeleri de çıkmış sanırım. Yeni farkettim. Onları da oynayayım bari Önceden tek hikaye vardı.

05.12.2018 18:07 Çarşamba #50

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076525

Onun yalnız yeni hikayeleri de çıkmış sanırım. Yeni farkettim. Onları da oynayayım bari Önceden tek hikaye vardı.

Evet‚ DLC´leri var. The Little Ones ek paketi var. Bir de Father´s Promise diye bir hikâye eklemişler.

08.12.2018 18:24 Cumartesi #51

Milla Jovovich

Assassin´s Creed Black Flag

Ana hikayeyi bitirdim kısa bir değerlendirme yapayım.

Uzun zamandır AC oyunu oynamıyordum. Elimde de vardı bu oyun ama açıp ilk bölümünü oynayıp bırakmıştım. Sonra hadi devam edeyim dedim ve oldukça sardı.

AC 2 den sonra 3 ü oynamış beğenmemiş bırakmıştım. Sonrada eleştirildi zaten seri genel olarak sanırım AC: Odyssey´i de alabilirim. Oldukça övüldü.

Artıları Eksileri :

-Oyunun ana görev dizaynından hiç memnun kalmadım. Şunu takip et peşinden koş şeklinde. Zaten 13 bölüm filan.

-Hikaye eh işte.

-Oyun kontrollerini beğenmedim. Kendisi otomatik olarak tutunuyor oyunu ben değil de kendi oynuyor gibi. Koşma tuşuna bas ileri yap önünde dağ bağ çayır ev bina ne varsa tırmanıyor.

-Yapay zeka rezalet. Gizlilik görevlerinde çok göze çarpıyor. Dibindeki adamı öldürüyorum kılı kıpırdamıyor elemanların.

+ Korsancılık. Bu oyunun olayı korsan olmak. O kadar eğlendim ki bu olaydan oyundan çok zevk aldım. Ana görevleri normalde ben bu tarz oyunlarda dengeli hallederim ama ilk önce onları halletim ki geliştirmelerde filan bekleme olmasın. O batıklara dalmak plan bulmak için 6. bölümü filan beklemek gerekiyordu ben de hepsini yaptım.

+Grafiklerini beğenmesem de pek fazla deniz olayını iyi yapmışlar. Hava bozunca filan gemilere saldırmak oldukça zevkli. Dalgalar güzel olmuş.

+Ben dozunda craft olayını severim o yüzden hayvan avı iyidir severim ama kolay. Biraz daha farklı ve zor olsa daha güzel olurmuş.

Sonuç olarak beğendim ama öyle ahım şahım ana görevler beklemeyin bu oyunun olayı gemi savaşları hazine peşinde koşmak. Oyunun ana görevleri bitti ben denizde fink atıyorum. Tayfanın söylediği şarkılar güzel. Hoş olmuş sıkılmadan daha uzun saatler oynarım. Efsanevi gemiler var onları indirmek için kasarım bir süre.

8/10

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

09.12.2018 01:02 Pazar #52

Jimmer Fredette

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076527

Assassin´s Creed Black Flag

Ana hikayeyi bitirdim kısa bir değerlendirme yapayım.

Uzun zamandır AC oyunu oynamıyordum. Elimde de vardı bu oyun ama açıp ilk bölümünü oynayıp bırakmıştım. Sonra hadi devam edeyim dedim ve oldukça sardı.

AC 2 den sonra 3 ü oynamış beğenmemiş bırakmıştım. Sonrada eleştirildi zaten seri genel olarak sanırım AC: Odyssey´i de alabilirim. Oldukça övüldü.

Artıları Eksileri :

-Oyunun ana görev dizaynından hiç memnun kalmadım. Şunu takip et peşinden koş şeklinde. Zaten 13 bölüm filan.

-Hikaye eh işte.

-Oyun kontrollerini beğenmedim. Kendisi otomatik olarak tutunuyor oyunu ben değil de kendi oynuyor gibi. Koşma tuşuna bas ileri yap önünde dağ bağ çayır ev bina ne varsa tırmanıyor.

-Yapay zeka rezalet. Gizlilik görevlerinde çok göze çarpıyor. Dibindeki adamı öldürüyorum kılı kıpırdamıyor elemanların.

+ Korsancılık. Bu oyunun olayı korsan olmak. O kadar eğlendim ki bu olaydan oyundan çok zevk aldım. Ana görevleri normalde ben bu tarz oyunlarda dengeli hallederim ama ilk önce onları halletim ki geliştirmelerde filan bekleme olmasın. O batıklara dalmak plan bulmak için 6. bölümü filan beklemek gerekiyordu ben de hepsini yaptım.

+Grafiklerini beğenmesem de pek fazla deniz olayını iyi yapmışlar. Hava bozunca filan gemilere saldırmak oldukça zevkli. Dalgalar güzel olmuş.

+Ben dozunda craft olayını severim o yüzden hayvan avı iyidir severim ama kolay. Biraz daha farklı ve zor olsa daha güzel olurmuş.

Sonuç olarak beğendim ama öyle ahım şahım ana görevler beklemeyin bu oyunun olayı gemi savaşları hazine peşinde koşmak. Oyunun ana görevleri bitti ben denizde fink atıyorum. Tayfanın söylediği şarkılar güzel. Hoş olmuş sıkılmadan daha uzun saatler oynarım. Efsanevi gemiler var onları indirmek için kasarım bir süre.

8/10

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

Ya 2 sene önce Black Flag´e başladım pek tutmadı beni Revelation sonra. Ancak Revelation çok efsaneydi. Sahneler‚ senaryo falan çok iyiydi oyunun. Oyunun eski İstanbul´da ve Kapadokya´da geçmesi ve haliyle biraz Türkçe konuşmaların olması güzeldi. Assassini sevdiren bu oyundu. Syndicate´de güzel.

Mesaj Jimmer Fredette tarafından düzenlenmiştir...

09.12.2018 10:17 Pazar #53

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Jimmer Fredette:cLink:0076528

Ya 2 sene önce Black Flag´e başladım pek tutmadı beni Revelation sonra. Ancak Revelation çok efsaneydi. Sahneler‚ senaryo falan çok iyiydi oyunun. Oyunun eski İstanbul´da ve Kapadokya´da geçmesi ve haliyle biraz Türkçe konuşmaların olması güzeldi. Assassini sevdiren bu oyundu. Syndicate´de güzel.

Mesaj Jimmer Fredette tarafından düzenlenmiştir...

AC BF genel olarak AC temasından uzak. Ne kadar oynadın bilmiyorum mesela ben karayiplerde geçeceğini biliyordum ama bu kadar detaylı gemi savaşları olacağını bilmiyordum ilk gemiyi alana kadar ki dönem sıkılmıştım oyundan.

Sonra o da ne tayfa ve gemi verdiler bana oyun oradan sonra zevk vermeye başladı. Ana görevleri haritada gidilebilecek yerler açılsın dalış yapılacak alanlar açılsın ne bileyim gemi geliştirmesinde engelim kalmasın diye yaptım.

AC odyssey övülüyor onu oynamak istiyorum. Güzel yorumlar aldı.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....113