En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....113
21.12.2018 18:56 Cuma Konu Puanı: 0

MAXville

steam´de winter sale başladı
this war of mine güzel oyundur da dlc´lerinde indirim yok
long dark oynayan var mı‚ aynı tarz oyun ve cok övüldü..
her indirim döneminde 12‚5 TL oluyor‚ sanırım alacam bu sefer
oynayıp değerlendırme yapacak var mı bılmem

23.12.2018 18:07 Pazar #55

noyan de souza

Pubg gibi bir oyunun nasıl başlığı olmaz?
Hiç mi oynayan yok?

25.12.2018 11:42 Salı #56

AlestA

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:0076540

Long Dark´ı çok tavsiye ederim.

Hikaye modu gelmeden çok önce erken erişimde sandboxtan beri oynuyorum. İlk etapta bile sarıyordu‚ şimdi hikaye ve sandbox´un yanına çok güzel görevler geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

25.12.2018 11:46 Salı #57

AlestA

http://forum.antu.com/CevapOku.aspx?gID=70&fID=141&kID=565&cID=76163&no=2

Bunu geçen yaz indirimlerde yazmıştım. Fiyatlar güncel değil ama gene de faydası olur.

"Steam´de yaz indirimleri başladı

Oynamayanlar varsa bi kaç oyun tavsiyem var

- Bioshock Infinite: hikayesi de oynanışı da güzel İndirimli Fiyatı : 12 TL

- Brothers : A Tale of Two Sons : Duygusal yoğunluğu yüksek‚ iki kardeşi aynı anda yönettiğiniz çok tatlı bir oyun. Kesinlikle pişman olmazsınız. İndirimli Fiyatı : 4‚80 TL

- Far Cry 3 : Oynadığım en orjinal ve en iyi Far Cry oyunu. Oyundaki kötü adam inanılmaz orjinal ve hastası olabileceğiniz bi karakter : İndirimli Fiyatı : 23 TL

- Fahrenheit Indigo Propechy Remastered : mükemmel grafikleri ya da harika oyun mekaniği yok ancak 2000li yılların başında çıkmış‚ en azından hikaye olarak sürükleyici bir oyun. İndirimli Fiyatı : 3‚60 TL

- Firewatch - Orman yangınlarını gözetleyen orman korucusu iken başınıza gelen tuhaf hikayeler ve geçmişinizle ilgili ipuçları vs gibi hem gizemli hem de diyalog üstüne kurulmuş çok güzel bi oyun. İndirimli Fiyatı : 7‚75 TL

- HellBlade Senua´s Sacrifice - Mükemmel atmosferi olan hafif gerilimli önseziler ve bulmacalar çözdüğünüz‚ biraz ürkütücü ama harika bi oyun. İndirimli Fiyatı : 29‚40 TL

L.A. Noire - Polis memurluğundan dedektifliğe yükseldiğiniz ve çeşitli suçları çözdüğünüz hatta şüphelilerin yüz ifadelerin yalan mı söylüyor doğru mu söylüyoru anlamaya çalıştığınız‚ 1940´li yılların atmosferini dibine kadar hissettiğiniz mükemmel oyun. Sadece sonu için bile filmi çekilir. İndirimli Fiyatı : 8‚40 TL

Mafia II : L.A. Noire´a benzeyen ama karşı taraftaki bi rolü canlandırdığınız‚ gene 1940´larda geçen‚ efsane Mafya oyununun ikincisi. İndirimli Fiyatı : 11‚80 TL

Old Man´s Journey - Yaşlı bir adamsınız ve size gelen mektupla yola çıkıp çeşitli engelleri aşarak umuda ulaşmaya çalışıyorsunuz. Çok tatlı bir hikayesi ve grafikleri olan güzel bir oyun. İndirimli Fiyatı : 10‚50 TL

Papers‚ Please : Daha önce burada konusunu da açmıştım‚ savaşın yeni sona erdiği Arstotzka´nın sınırda girişleri kontrol eden memurusunuz‚ bir taraftan maksimum kişiyi kontrol edip evinizi‚ ailenizi geçindirmeye‚ soğuktan korunmaya çalışırken bir taraftan da doğru kontrol edip terörist‚ bombacıları tespit edip etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz. 8bit grafikli ama oynanışı ve ortamı mükemmel bir oyun. İndirimli Fiyatı : 9 TL

Ryse : Son of Rome - Crytek isimli almanya konumlu Türk firmasının ürettiği‚ Romalıların barbarlarla olan savaşında asker olarak ailesinin katledilişini izleyen Marcus Titus´un hikayesini canlandırıyorsunuz. Kılıç kalkan savaşını seven‚ gladyatör olmaya heves etmiş ve dişe dokunur hikaye arayanlar için muazzam bir oyun. İndirimli Fiyatı : 7‚50 TL

The Long Dark - Kanadanın uçsuz bucaksız kar ve buz ortamında jeomanyetik bir felaket sonucunda uçağı düşmüş bir pilotun hayatta kalma mücadelesi. Keşif var‚ yabani hayvanlar terkedilmiş kulübeler‚ hatta ayı bile var. İndirimli Fiyatı : 12‚50 TL

The Room Two - Sadece bulmaca çözüyorsunuz ama hem ortamı güzel hem de bulmacaların arkasında birbiriyle bağımlı hikayeleri keşfediyorsunuz. Özellikle gizem ve bulmaca severler için muazzam bi oyun. İndirimli Fiyatı : 5 TL

This War of Mine - Bosna Savaşı sonrası savaşın kendisi değil sonrasındaki soğuk yüzünü yaşadığınız‚ sizi bazen kendi ahlaki değerlerinizi zorlattıracak hayatta kalma oyunu. Savaş sonraıs yemek‚ ilaç ve sığınma ihtiyaçlarınızı tamamen kendinizin sağladığı‚ geceleri ayrı gündüzleri ayrı bir hikaesi olan mükemmel oyun. İndirimli Fiyatı : 9‚30 TL

Toybox Turbos - NES oyuncularının yakından bildiği Micro Machines´e benzeyen‚ biraz da MArio KArt´ı andıran‚ büyük dünyadaki küçük arabalarla yarıştığınız‚ ayrıca çeşitli doğal afetlerden kaçtığınız çok tatlı ve iyi zaman geçirmelik bir oyun. İndirimli Fiyatı : 6 TL "

25.12.2018 19:49 Salı #58

MAXville

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0076542

Long Dark´ı çok tavsiye ederim.

Hikaye modu gelmeden çok önce erken erişimde sandboxtan beri oynuyorum. İlk etapta bile sarıyordu‚ şimdi hikaye ve sandbox´un yanına çok güzel görevler geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

aldım 3-4 gun once‚ oynamadım gerçi daha
sistemim yeni olmadıgından f/p oyunları alıyorum‚ yuksek ucretli oyun almaya gerek yok..

bi de kart falan satarak bedavadan distraint deluxe edition aldım 1‚70 TL
bunu da övdüler‚ steam´ın her gun verdiği zımbırtıları satıp alabilirsiniz

26.12.2018 22:32 Çarşamba #59

DeMeNTo[R]

Yeni başladım bu oyuna.Henüz alışma aşamasındayım.Multiplayer FPS.

Ama yok böyle bir atmosfer ve gerçekçilik diyebilirim.Tek vuruşla ölebiliyorsunuz‚nişangah bile yok görüntüde. Gerçek silah gibi nişan almanız lazım dürbün ya da nişangah ile.
Oyun zor fakat çok beğendim.
Rekabetçi modu da mevcut ve kaliteli bir oyuncu grubu var gibi görünüyor kısa sürelik deneyimime göre.

Mesaj DeMeNTo[R] tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj DeMeNTo[R] tarafından düzenlenmiştir...

27.12.2018 13:57 Perşembe #60

AlestA

Ben bi kaç oyun önerisinde daha bulunucam‚ yukarıdakilere ek olarak..

Farmer´s Dynasty - Erken erişim olmasına rağmen tam bir çiftçilik ve çiftlik simulasyonu. Grafikleri Farming Simulator kadar tatmin etmeyebilir ama farming simulator´da olmayan seracılık‚ ev/ahır tamirleri‚ market alışverişleri‚ flört‚ evlilik‚ açlık‚ uykusuzluk vb insani ihtiyaçların olduğu‚ bi şekilde iyi vakit geçirten tatlış oyun. Ben çiftçi bir ailede yetiştim‚ bilen bilir ki çiftliklerde iş bitmez‚ sürekli iş‚ sürekli çalışma gerektirir. Bu oyunda böyle‚ iş bitmiyor ve sürekli sizi meşgul edecek bişeyler var. İndirimli fiyatı 32‚50 TL (değer)

Fernbus Simulator - Almanyada şehirlerarası otobüs şoförüsünüz ve uzun uzun yolları geçiyorsunuz. Rota belirleme size ait‚ ETSdeki gibi bir şehirden bir şehire taşımadan ziyade‚ rotanıza çeşitli şehirleri dahil edip‚ hedef şehre giderken yoldan yolcu alıp‚ yolcu indirebiliyorsunuz.

ETS´den daha iyi sürüş mekaniği var ama grafikleri daha kötü ve hala optimizasyonu iyi değil. Ama bu oyunu daha sık oynayınca ETS2´deki sürüş yavan gelebiliyor. Ayrıca mutlaka direksiyon seti olsun ve mümkünse 900 derece olsun. (manuel vites desteği yok). İndirimli ücreti : 72‚22 TL‚ Platinum versiyonu 75 TL.

Combat Wings - Battle of Britain - Benim gibi özellikle ikinci dünya savaşı uçaklarını seviyorsanız ve bu konuda daha arcade ve oynanışı kolay bir oyun arıyorsanız birebir beklentilerinizi karşılayan bir oyun. Hikayesi çok çok uzun değil‚ zorluk seviyeleri tatmin edici ama 2009´da çıktığı için grafikleri bugüne kıyasla tabi ki mükemmel değil. Ama en az 4-5 saat size keyifli zaman geçirir. İndirimli fiyatı : 1‚50 TL

Call of Juarez - Gunslinger Call of ile başlayan oyunlara sanki hep Call of duty çakması oyunmuş gibi uzak duruyordum‚ ama bu oyun beni‚ içeriğe ön yargılı yaklaşsam da oynamaya başladıktan sonra‚ anlattığı hikayeler‚ oyun içindeki ortam ve vuruş hissiyatı ile epey şaşırttı. Beklentim düşük girdiğim için sanırım‚ çok keyif aldım. Fiyatı daha düşer mi bilmiyorum ama kovboy‚ western tarzı oyun isteyenler için tavsiye ederim.

Bu arada bu oyun sanki eskiden daha ucuzdu Kış indirimlerinde indirimli fiyatı : 30‚50 TL. Ben sanırım 9 liraya almıştım.

Stranded Deep - Hayatta kalma oyunları şimdiki battle royale oyunlar gibi ardı ardına gelirken çıkmıştı bu oyun‚ yabancı bir youtuber´dan seyredip hevesle indirdim oyunu malum yerlerden ve saatlerce oynadım. Erken erişimin de erken erişimiydi o zamanlar ve arcade oyun tarzında‚ çok zorlamayan; ama keşifler yapmak gibi‚ hayatta kalmak için erzaklar bulmak gibi ‚ yeni yeni farklı farklı yapılar yapıp‚ balıklar tutup‚ pusula ve motorbotla sandbox haritanın dibine vurup ağzımın suyu aka aka oynarken gelen güncellemelerle birlikte oyundan yavaş yavaş soğudum. Oyun gerçekçilik katmaya çalışarak önce ıssız küçük adada abuk subuk vahşi hayvanlar ekledi‚ okyanusta olmaması gereken deniz hayvanlarını sırf zorlaştırmak için oyuna ekledi‚ petrol kuyu platformları ekledi vs vs derken eski havasını kaybetti bende. Ama gene de gerçek dünyadan sıyrılıp‚ güneşli ıssız adada kafamı dinleyecek‚ beni meşgul edecek‚ batık gemileri araştırıp çeşitli keşifler yaptırtacak oyun arıyorum derseniz tavsiye ederim. İndirimli fiyatı : 16‚08 TL

Sleeping Dogs : Definitive Edition Biraz GTA vari açık dünyası‚ GTA´dan çok daha iyi hikayesi olan 2014 yapımı oyun. Senaryo biraz Matt Damonla Al pacinonun oynadığı bir filme benziyor. Araba kullanımı vs GTA´nın yanına yaklaşamaz ama dövüş sahneleri ve mekaniği çok güzel. İndirimli Fiyatı : 13:35

The Talos Principle Bulmacaları çöze çöze bölümleri geçtiğiniz‚ grafikleri fena olmayan ama oynanışı çok güzel olan‚ çeşitli gizli saklı easter egglerin olduğu‚ bitirince bile yeniden başlamak isteyeceğiniz bulmaca oyunu. İ ndirimli fiyatı : 8‚85 TL

Mafia 1 Efsane Mafia oyunun ilk oyunu‚ 2000 yılında yapılmış grafikleri o döneme ait‚ defalarca oynadığım ve hiç bıkmadan tekrar oynayabileceğim mükemmel oyun. Mafia serisine başlamak istiyorsanız sanırım 3 oyunun da olduğu bundle daha uygun‚ mutlaka bu oyundan başlayın derim. İndirimli fiyatı : 23 TL

We Were Here - Co op oynadığınız‚ bir kişinin yönlendirdiği‚ diğer kişi ise bu yönlendirmelerle çeşitli labirent gibi yapılmış kaleden görevleri yaparak bölümleri geçip‚ buluşmaya çalıştığı coop puzzle oyunu. Librarian ve Explorer karakterleri var. Librarian bir odada çeşitli bulmacaları çözerek yol göstermeye‚ explorer ise librariaanın verdiği direktiflere uyarak adımları geçip librariana ulaşmaya çalışır. Bu oyunu oynamak istiyorsanız karşıdaki arkadaşınızın mutlaka cevval biri olması lazım‚ yoksa sinir krizleri geçirebilir ya da oyunddan zevk almamaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Fiyatı : Ücretsiz

Belki zamanım olursa biraz daha yazarım ilerde.

28.12.2018 00:18 Cuma #61

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:0076540

The Long Dark tipik bir hayatta kalma oyunu.

Oyun Kanada´da geçiyor ve mahsur kaldığımız karla kaplı‚ soğuk arazide hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Benim oldukça beğendiğim ve hoşça vakit geçirdiğim bir oyun. Hipotermi gibi şeyleri güzel yansıtmışlar. Öyle basit bir şekilde yapamıyoruz her şeyi.

Boş barakalardan vs. yiyecek‚ içecek bulabiliyoruz ve bu barakalarda soğuktan korunup yatabiliyoruz. Ayrıca vahşi hayvanlardan da korunmalıyız.

Yiyeceğimiz bittiğinde avlanmak zorundayız. Bazen av peşindeyken kaldığım barakayı kaybettiğim ve soğukta hipotermi geçirdiğim oluyordu.

Hayatta kalma oyunlarını sevenler için kesinlikle farklı ve özgün bir oyun.

10.01.2019 11:34 Perşembe #62

Milla Jovovich

Bir süredir yoktum o sürede oynadığım oyunları şöyle bir yazayım. Biraz eski oyunlar oynuyorum bu aralar.

Red Dead Redemption

2. oyunun çıktığı şu dönemlerde ilkini uzun zamandır oynamak istiyordum. Onu oynayıp 2. oyuna geçmek daha hatırlatıcı oluyor.

Oyun hatırladığım gibi hala güzel. Ps3 konsolunda oynayınca hafiften bir şaşı oluyor insan yalnız. Güzel grafiklerden sonra ilk başlarda yoruyor.

Oynanış klasik gta bu oyunda. Mekanik olarak gta v ve bunun arasında pek fark bulamazsınız. Mouse Klavye ile oynanamadığından oto aim ile oynamak çok zevkli diyemem.

Hikayesi oldukça iyidir. John Marston isimli eski bir CowBoy´un güçlenen Federal hükümet´in baskısıyla ya eski Dutch çeteni bize getirirsin ya da karınla oğlunu vermeyiz demesiyle başlıyor. JM tabi artık iyilerin ! yanında eski dostlarını bulmak için oradan oraya adam peşinde koşuyor. Oyunun başları açıldıktan sonra bir heyecan fırtınası akıp gidiyor.

Açık dünyası o ıssızlık hissi vs harika. Hayvan çeşitliliği dönemine göre iyi.

Eksi olarak oyunda yüzme diye bir şey yok. Bazen görev icabı dere kenarlarında oluyorsunuz ve yanlışlıkla biraz kontrolcüyü ileri iterseniz ve suya düşerse anında DEAD yazısı çıkıyor. Hoş değil.

8.7/10

Beyond: Two Souls

Quantic Dream firmasının Detroit: Become Human oyunundan önceki oyunu.

Doğa üstü bir olayı anlatıyor. Heavy Rain oyununu oynayanlar veya detroit oyununu kontrollerin nasıl olduğunu biliyor. Oynanış olarak tatmin edici değil. Tüm olay zamanında tuşlara basmak. Oyundan daha çok seçimli biraz sizin oynadığınız filme benziyor.

Hikayesi güzel. Ben oldukça sevdim. Jodie isimli kızımızın doğumundan beri kendisine bağlı olan ve bazı yetenekleri olan görünmez ruh Aiden arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyoruz tabii bu yeteneğini hükümet biliyor ve çocukluğundan itibaren ne gibi süreçlerden geçmiş kronolojik olmayan şekilde (Bir bölümde 25 yaşlarında iken diğer bölüm 6 yaşındaki halini oynayıp bir diğer bölüm 13 yaşındaki ergen döneminde geçiyor) hikaye işlenişi var. Bir süre ne oluyor diyebilirsiniz ama alışırsınız.

Oynayan varsa hangi sonu seçtiğimizin muhabbetini yapabiliriz. Yanılmıyorsam 5 sonu vardı.

7/10

Max Payne 3

İlk iki oyunun hayranı olan ben defalarca başlamama rağmen nedense bitirememiştim bu oyunu ve bu sefer kararlıydım. Bitirdim. Epey geç oldu ama olsun.

Oyun oynanış olarak Gta V ile benzer. Siper al ateş et siper al ateş et çizgisel ilerliyor. Tatmin ediyor yani.

Hikaye olarak iyi ama çok beğendim denemez. Daha renkli havada geçen bölümlerindense o karanlık karlı mezarlık bölümleri daha Max Payne gibiydi. Bu oyunu oynarken Max Payne oynuyorum dediğim zamanlar o zamanlardı. Farklı bir şeye dönmüş oyun. Bir de o hikaye anlatımında renkleri bozup iç içe geçirme fikrini kim düşündüyse Allah cezasını vermesin. Kör mü olalım ? Acayip rahatsız etti beni.

O kadar çok adam öldürüyorsunuz ki kafanız duman oluyor bir süre sonra. Sanki bu oyuna eğer bir yenisi gelecekse üzerinize gelen hep aynı tip düşmanlar yerine farklı düşmanlar eklense taktiksel oynanışa biraz daha izin verse daha iyi olacak. Lineer oyunları severim çok taktiksel oynamam ama biraz dokunmaları lazım artık bu seriye eğer devam edecekse.

Gayet güzel zevk alarak oynayacağınız bir oyun hala oynamayan kalmamıştır ama kalan varsa oynasın.

7.9/10

Bunların dışında Limbo ve Inside´ı tekrar oynayıp bitirdim. Oynamayan varsa kesin oynasın. Kısa bir oturuşta bile oturulup bitirilebilir. Sıfır konuşma ama öyle güzel hikaye anlatıyor ki...

Dead Cells´e devam ettim epey. Bir platform iki boyutlu oyun bu kadar sarabilir. Gayet sağlam aksiyon hissi veriyor. 2018´in en sağlam oyunlarından. Sanırım bitirmeye yaklaştım.

Güncel olarak oynadığım bir diğer oyunda Sleeping Dogs. Şimdilik iyi gidiyor.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....113