En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....113
11.01.2019 00:34 Cuma Konu Puanı: 0

Tonyukuk38

Beyond Two Souls´u oynamıştım ama epey zaman geçti hangi sonu seçtiğimi unuttum.

Yalnız oyunun hikâyesi çok sürükleyiciydi. Oynanış adına zaten bir şey yoktu ama hikâyenin seni içine çekişiyle bir sonraki sahneyi merakla bekliyorsun.

11.01.2019 10:30 Cuma #64

Milla Jovovich

Benim sonu yazayım belki aklına gelir

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

11.01.2019 12:42 Cuma #65

Milla Jovovich

http://www.epicgames.com/store/tr/product/what-remains-of-edith-finch/home

What remains of Edith Finch ücretsizmiş.
Hikaye anlatan farklı bir yapım 3-4 saatti yanılmıyorsam güzeldir. Dursun bilgisayarınızda.

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

Mesaj Milla Jovovich tarafından düzenlenmiştir...

16.01.2019 15:10 Çarşamba #66

alpp

League of Legends.

Kaç yaşına geldim hala daha şu bataktan kurtulamadım .

16.01.2019 21:12 Çarşamba #67

MAXville

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076553

Max Payne 3

İlk iki oyunun hayranı olan ben defalarca başlamama rağmen nedense bitirememiştim bu oyunu ve bu sefer kararlıydım. Bitirdim. Epey geç oldu ama olsun.

Gayet güzel zevk alarak oynayacağınız bir oyun hala oynamayan kalmamıştır ama kalan varsa oynasın.

7.9/10

Bunların dışında Limbo ve Inside´ı tekrar oynayıp bitirdim. Oynamayan varsa kesin oynasın. Kısa bir oturuşta bile oturulup bitirilebilir. Sıfır konuşma ama öyle güzel hikaye anlatıyor ki...

Dead Cells´e devam ettim epey. Bir platform iki boyutlu oyun bu kadar sarabilir. Gayet sağlam aksiyon hissi veriyor. 2018´in en sağlam oyunlarından. Sanırım bitirmeye yaklaştım.

Güncel olarak oynadığım bir diğer oyunda Sleeping Dogs. Şimdilik iyi gidiyor.

kaç senedir kütüphanede ama oynamadım‚ yani sevemedim.. belkı baslasam devamı gelir ama ilk 2 oyuna ihanet gibi olmus hissi vardı
max payne 2 vardı steamden ayrı kurdugum onu daha cok oynamısımdır.. bos vaktim de yok gerci bu aralar..

s.dogs´da var‚ hitman abs de‚ hatta son indirimde aldıgım limbo da.. oynayamıyoruz ama alıyoruz
sendeki oyunlar sanırım bende de var‚ senin değerlendirmelerine bakarım

bu arada beholder almıstım o fena değil.. 2. oyunu daha iyidir sanırım‚ 1´i begenırsem summer sale´de diğerini alırım distraint deluxe edt. da fena değil gibi 2 boyutlu gerilim

this war of mine ekibinden frostpunk var cok fazla indirimde olmadıgı ıcın almamıstım..sende vardır yorumlarsan iyi olur

yine istek listesine aldıgım ken follet´s the pillars of earth ve rimworld var.. fiyatları yuksek alır mıyım bilmem ama bayagı ovuluyor‚ listede dursun

17.01.2019 10:53 Perşembe #68

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: MAXville:cLink:0076558

kaç senedir kütüphanede ama oynamadım‚ yani sevemedim.. belkı baslasam devamı gelir ama ilk 2 oyuna ihanet gibi olmus hissi vardı
max payne 2 vardı steamden ayrı kurdugum onu daha cok oynamısımdır.. bos vaktim de yok gerci bu aralar..

s.dogs´da var‚ hitman abs de‚ hatta son indirimde aldıgım limbo da.. oynayamıyoruz ama alıyoruz
sendeki oyunlar sanırım bende de var‚ senin değerlendirmelerine bakarım

bu arada beholder almıstım o fena değil.. 2. oyunu daha iyidir sanırım‚ 1´i begenırsem summer sale´de diğerini alırım distraint deluxe edt. da fena değil gibi 2 boyutlu gerilim

this war of mine ekibinden frostpunk var cok fazla indirimde olmadıgı ıcın almamıstım..sende vardır yorumlarsan iyi olur

yine istek listesine aldıgım ken follet´s the pillars of earth ve rimworld var.. fiyatları yuksek alır mıyım bilmem ama bayagı ovuluyor‚ listede dursun

Max Payne nedense öyle çözemedim. Çok geç bitirdim. Saf aksiyon sürekli adam öldür şeklinde gidiyor. Eskiden iyiydi bu ama şimdi artık çok daha farklı oyunlar. O yüzden mi sarmıyor onlara mı alıştık bilemedim.

S. Dogs yıllardır var ben de. Şöyle bir açıp bu ne ya diye kapattığım oyundu. Bitirmeye kararlıyım bu sefer.

Beholder oyununa senin söylemenle denk geldim şöyle bir baktım garip bir oyun oynarsan yorumlarını yazarsan bir göz atabilirim.

War of mine oynamıştım ama Frostpunk oynamaya fırsat olmadı bu sene. Hem elimde çok oyun vardı onları eritmeye çalıştım hem de büyük yapımıyla bağımsız yapımıyla 2018 verimli bir sene oldu. Denk getirince bakacağım yalnız ona. Oynayan epey insan oldu ve yılın en iyi oyunlarından diyen de oldu. Keza Celeste. Bağımsız oyunlar içinde epey övüldü.

Ben daha dead cells´i bitirmedim gerçi oynamadıysan ona bir bak derim. 2d platform oyunuyla ne kadar aksiyon olabilir ya dersin aksiyona doyurur ama.

Ken Follett´s oyununa ilk defa denk geldim garip geldi biraz göz atayım.

Limbo´yu bitir bu arada. Ben telefona da almıştım onu. Zaten hepi topu 3-4 saat sanırım oynanışı. Gerçi ben artık çok kısa sürede bitiriyorum ne yapacağımı ezberledim artık.

Onu sevdikten sonra ya limbo gibi bir oyun var mı acaba diyeceksin genelde deniyor Inside limbo´dan sonra çıkan 2. oyun ama Limbo 2 değil. Biraz daha farklı ama genel olarak aynı mantık. O da çok güzeldir.

17.01.2019 11:21 Perşembe #69

feanor3

En son Kenshi diye bir survival sandbox oynamıştım. Rimworld´e oynanış olarak çok benziyor. Micro management severler için ideal oyun. Ama uzun süre boyunca sadece tek bir kişi tarafından geliştirildiği için grafikler vs çok eski. Buna rağmen işin içine modları da kattığınızda çok keyifli bir oyuna dönüşüyor.

17.01.2019 15:53 Perşembe #70

javert

En son Red Faction Guerilla yı bitirdim‚ şu an Armageddon u yarıladım. Guerilla açık dünya‚ Amageddon çizgisel. Guerilla yı daha çok sevdim. Daha zordu. Daha atmosferikti. Mars temasını fena yansıtmamışlardı ve yan görevlerle birlikte baya uzun bir oyundu. Armageddon neredeyse tamamen yeraltında geçiyor. Mars ile alakası yok!

Neyse bitircez artık....

18.01.2019 10:48 Cuma #71

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: javert:cLink:0076561

En son Red Faction Guerilla yı bitirdim‚ şu an Armageddon u yarıladım. Guerilla açık dünya‚ Amageddon çizgisel. Guerilla yı daha çok sevdim. Daha zordu. Daha atmosferikti. Mars temasını fena yansıtmamışlardı ve yan görevlerle birlikte baya uzun bir oyundu. Armageddon neredeyse tamamen yeraltında geçiyor. Mars ile alakası yok!

Neyse bitircez artık....

Red Faction oyununa yeni rast geldim. Güzel gibi duruyor. Denk gelirse ucundan bir bakarım bunlara.

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....113