En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.[17]
09.05.2019 08:49 Perşembe Konu Puanı: 0

AlestA

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076650

Skyrim benim de beğendiğim bir oyun ama fantastik ögeler çok fazla olduğu için oynadğım zamanlar bazen sıkılıyordum. Çünkü birçok oyunda bu ögeler kullanılıyor ve birbirini andırıyor. Tabii yine de bu tür oyunlar içinde baş sıraya yazarım.

Rpg diyebileceğim ve fantastik ögelerden tamamen sıyrılmış Kingdom Come: Deliverance ise oldukça beğendiğim ve bitirdiğim bir oyun. Oyun‚ bugünün Çekya topraklarında Orta Çağ´da geçiyor ve tarihî birçok karakter ve olayla karşılaşıyorsun. O dönemin Doğu Avrupa´sına çok büyük korku veren Kumanların saldırıları oyunun merkezinde. Oyunu oynadıkça da görüyorsun ki Avrupalılar o zaman Kumanları gerçek manada "şeytan" olarak görüyormuş. Eğer tarihe merakı olan varsa ve fantastik ögelerden sıyrılmış bir Rpg oynamak istiyorsa bu oyunu kesinlikle tavsiye ederim.

Dövüş mekanikleriyse biraz zor. Alışmak için vakit geçirmek gerekiyor. Öyle kılıcı aldım saldırayım‚ 10 kişi keseyim gibi bir durum yok. Karakterini kılıcı tutabilmek için bile geliştirmen gerekiyor. Bir de oyunun akışı senin verdiğin cevaplara ve aldığın tercihlere göre şekilleniyor ki bu da bence oyunun güzel yanlarından.

Ben korsanını indirip denemiştim‚ çok beğendim ama vaktim olup da oturup bilmem kaç yüz saat veremedim‚ sonra da sildim.

Üniversite döneminde olsam hikayeyi bitirirdim heralde‚ baya sardı. Henry zaten komik çocuk‚ bi de hem hikaye hem ortam hem de grafikleri iyiydi.

09.05.2019 15:39 Perşembe #145

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0076656

Ben korsanını indirip denemiştim‚ çok beğendim ama vaktim olup da oturup bilmem kaç yüz saat veremedim‚ sonra da sildim.

Üniversite döneminde olsam hikayeyi bitirirdim heralde‚ baya sardı. Henry zaten komik çocuk‚ bi de hem hikaye hem ortam hem de grafikleri iyiydi.

Hikâye sürükleyiciydi gerçekten. Yan görevler de eğlenceliydi. Oyun ilk çıktığında 23 gb gibi bir düzeltme yaması da çıkmıştı. Zira oyunda çok hata vardı. Grafikleri de beta sürümünde çok daha iyiymiş ama sonrasında basitleştirmişler. Buna rağmen grafikleri gayet iyiydi. Bir de Türkçe desteği de var. Bu da bizim için bir artı.

Mesaj Tonyukuk38 tarafından düzenlenmiştir...

09.05.2019 15:46 Perşembe #146

AlestA

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076657

Hikâye sürükleyiciydi gerçekten. Yan görevler de eğlenceliydi. Oyun ilk çıktığında 23 gb gibi bir düzeltme yaması da çıkmıştı. Zira oyunda çok hata vardı. Grafikleri de beta sürümünde çok daha iyiymiş ama sonrasında basitleştirmişler. Buna rağmen grafikleri gayet iyiydi. Bir de Türkçe desteği de var. Bu da bizim için bir artı.

Mesaj Tonyukuk38 tarafından düzenlenmiştir...

Benim en çok hoşuma giden ortamı idi‚ savaş mekanikleri fena değildi. Açık dünya da hemen hemen herkesle az da olsa iletişime girebiliyorduk. Sonradan değişmediyse.

Aslında bu oyunun potansiyeli çok yüksekti ama arkasında baba firmalardan biri olmayınca ne yeterince reklamı yapıldı ne de hakettiği değeri gördü.

Neyse Bannerlord gelse de deli gibi oynasak

09.05.2019 15:53 Perşembe #147

Tonyukuk38

Mesajı Gönderen: AlestA:cLink:0076658

Benim en çok hoşuma giden ortamı idi‚ savaş mekanikleri fena değildi. Açık dünya da hemen hemen herkesle az da olsa iletişime girebiliyorduk. Sonradan değişmediyse.

Aslında bu oyunun potansiyeli çok yüksekti ama arkasında baba firmalardan biri olmayınca ne yeterince reklamı yapıldı ne de hakettiği değeri gördü.

Neyse Bannerlord gelse de deli gibi oynasak

Bannerlord yalan olacak bu gidişle. Kaç yıl oldu ya

Sıkıldıkça Warband modlarını oynuyorum. Anno Domini güzeldi mesela.

10.05.2019 16:54 Cuma #148

AlestA

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076659

Bannerlord yalan olacak bu gidişle. Kaç yıl oldu ya

Sıkıldıkça Warband modlarını oynuyorum. Anno Domini güzeldi mesela.

Bu sene E3´te demo oynatacaklarmış oyunculara. En sonunda geliyo galiba.

Anno Domini´yi ben hiç oynamadım ama galiba en gelişmiş modlardan biriydi Warband için‚ youtube´dan izlemiştim bi ara. Ben baz oyunu oynamıştım baya yıllar önce. Sonra zaten Skyrim‚ Witcher 3 ve Kingdom Come gelince onları daha çok oynadım. Skyrim´de heralde bi 400-500 saatim vardır sadece.

Witcher 3´de mükemmel bi oyun ama bi süre sonra yan görevler sıkıyo‚ bi kadının kaybolan TAVAsını falan buluyorduk‚ bi tanesi dua ettiği şey yıkıldığı için bize kaldırtıyordu falan‚ sıkıldım bıraktım.

13.05.2019 14:29 Pazartesi #149

javert

Singularity

Mükemmel bir oyun.

13.05.2019 18:07 Pazartesi #150

Ayrton

Take on Mars: Europa

14.05.2019 21:24 Salı #151

snow

syberia 3 oynuyorum.

ilk 2 oyunu severek oynamıştım. gerçi kaç sene geçti konusunu hiç hatırlamıyorum.
bunu da görünce‚ eleştirilere rağmen hevesle başladım. ancak eleştiriler haklıymış.

kontroller inanılmaz zor‚ klavyeyle oynasan dert‚ mouse ile oynasan dert.
kamera açıları saçma sapan yerlere gidiyor. karakterler konuşurken ağız hiç uymuyor.
grafikler güzel‚ animasyonlar kötü.

en kötü yanı da hem diyalog ve ara sahneleri geçemiyorsun. hem de save sistemi yok.
yani var ancak auto save var sadece. oyun nerede kaydettiyse en son‚ oradan başlıyorsun.
oyunda çok önemli bir şey olmadıkça geri de kaydetmiş oluyor genelde.
aynı yerleri tekrar oynayıp geçeyim dediğinde ise başta dediğim gibi diyalog ve sahneleri geçemiyorsun.

neyse artık başladık bir kere. sinirlenerek‚ yavaş yavaş bitiririm.. sanırım..

19.05.2019 21:58 Pazar #152

f1e9rh9a0t

Darksider: Warmastered Edition

Hack&Slash türünde bir oyun.

Bu türde oynadığım iki yahut üçüncü oyundur belki.

Hikayesine tam vakıf olmadığım için bu kısmı es geçiyorum.

Oyunun ilerleyişi ağır‚ karakter hantal‚ harita yeterli‚ "fast travel" var ama pek de "fast" olduğu söylenemez.

Oyunda ilerledikçe özellikler alıyoruz. Bu özellikleri kazandıktan sonra oyunun ilk bölümlerindeki nadir itemleri geri dönerek topluyoruz. Yani itemleri toplamak için haritada mecburen geri dönmek ve aynı yerleri tekrar dolaşmak zorundasınız. Bölümler karmakarışık tasarlandığı için de inanın içinizden hiç geri dönüp tekrar uğraşmak gelmiyor.

Oyundaki bulmacaları çok beğendim‚ gayet güzel hazırlanmış ve zeka istiyor. Bu oyundaki bazı bölümler lise ve üniversite giriş bölümlerinde IQ testi olarak kullanılmalı.

Son olarak da kontroller ve kamera açıları rezalet... Ben oyunları kolay kolay gömmem ama RE-ZA-LET. Zaten hantal olan karakter bazen komutları almıyor. Silah ve hareket çeşitliliği var ama kontroller rezalet olduğundan koca oyunu üç ya da dört hareketle bitirdim. Bazı özel güçlerimiz var ancak kullanmak için "Caps Lock + 1/2/3/4" şeklinde kullanıyorsunuz. Kontrolleri ayarlamayı denedim ama bir yerden sonra işin içinden çıkamadığım için "Belki alışırım." diye orjinal şekilde kullandım.

Rezalet kontroller‚ rezalet kamera açısı‚ hantal karakter vs. derken oyun eğlence yerine eziyet oluyor. Sırf bitirmek için bitirdim yani...

4.5/10

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.[17]