En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....76.77.78.79.80.81.82.83.84.85.86.87.[88]
04.03.2021 18:37 Perşembe Konu Puanı: 0

snow

rage 2´yi bitirdim. severek oynadım güzel oyun olmuş.

ana hikaye kısa gibi geldi‚ gerçi hikaye çok kayda değer değil. daha yapacak yan görev‚ bir sürü şey var.

zamanında bu kadar gömmeselerdi‚ para verip alırmışım. neyse daha iyi oldu bedava oynamış oldum.

06.03.2021 00:02 Cumartesi #784

Milla Jovovich

Ratchet&Clank (2016)

PlayStation bedava verince şöyle bir bakar sonra bırakırım diyordum. Valla elimden bırakamadım ve bitirdim. Daha önceleri R&C oyunlarını görüyordum ama oynayasım gelmiyordu. Grafikleri sarmıyordu ama artık grafik olarak çok hoş oyun. Animasyon filmi kalitesinde. Oyunun en güçlü yanı oynanış kısmında. Silahların çeşitliliği beni benden aldı. Müziktron ve Koyunatör silahları efsaneymiş. Düşmanları lazerle koyuna çevirmek kimin aklına geldiyse çok yaşasın. Ve pikselleştirici silahını da unutmamak lazım Ortalık düşman dolu ve kaos halindeyken atıyorum müziktronu elemanlar dans etmeye başlıyor bir tane top var adını unuttum atıyorum 10-15 saniye olduğu bölgeye hasar veriyor atıyorum ortaya bomba ortalık karışıyor. Bu kadar silah çeşitliliğini bir arada kullandıran bir oyun son zamanlarda hatırlamıyorum.

Bölüm tasarımı konusunda da gayet keyifli olmuş oyun. Kah oradan oraya zıplıyor kah uçuyor kah uzay gemisi sürüyor kah tren raylarında aksiyon ve daha bir sürü şey. Beğendim. Çeşitlilik açısından oldukça başarılı.

Dublaj olması oyunu güzelleştirmiş. Dublajını da beğendim. Hikayesi genel olarak güzel. Oyun çoğu şeyi gayet iyi yapmış. Ps klasiklerinden benim gibi oynamamış olanlar vardır belki bedava iken tamamen kaçırmasınlar. Oyun gibi oyun olmuş kısaca. Bu kadar beğeneceğimi beklemiyordum.

Ps5 için yeni çıkacak olan oyunun oynanışı ise ps5 ssd si sayesinde çığır açacak bölüm tasarımlarına sahne olacak gibi. Bir anda başka yere ışınlanma mekaniği koymuşlar. Normalda bu kadar büyük bir farklı bölüme geçiş 5-10 saniye loading alması lazımken 1 saniyenin altında değişiyor mekan. Ciddi iş olur. İnanılmaz bölüm tasarımları çıkar orada.

87/100

06.03.2021 00:25 Cumartesi #785

Milla Jovovich

Biraz Final Fantasy VII Remake oynadım daha önce oynayan var mı ? Savaş sistemi değişik olmuş beğendim. Canlı aksiyon ve zamanı yavaşlatıp ability basma kısmı değişik olmuş. Bu beni biraz zorlar oyun olarak ama girmek istiyorum bu oyuna bir şekilde.

07.03.2021 11:18 Pazar #786

_fener1907bahce_

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0077666

Ratchet&Clank (2016)

PlayStation bedava verince şöyle bir bakar sonra bırakırım diyordum. Valla elimden bırakamadım ve bitirdim. Daha önceleri R&C oyunlarını görüyordum ama oynayasım gelmiyordu. Grafikleri sarmıyordu ama artık grafik olarak çok hoş oyun. Animasyon filmi kalitesinde. Oyunun en güçlü yanı oynanış kısmında. Silahların çeşitliliği beni benden aldı. Müziktron ve Koyunatör silahları efsaneymiş. Düşmanları lazerle koyuna çevirmek kimin aklına geldiyse çok yaşasın. Ve pikselleştirici silahını da unutmamak lazım Ortalık düşman dolu ve kaos halindeyken atıyorum müziktronu elemanlar dans etmeye başlıyor bir tane top var adını unuttum atıyorum 10-15 saniye olduğu bölgeye hasar veriyor atıyorum ortaya bomba ortalık karışıyor. Bu kadar silah çeşitliliğini bir arada kullandıran bir oyun son zamanlarda hatırlamıyorum.

Bölüm tasarımı konusunda da gayet keyifli olmuş oyun. Kah oradan oraya zıplıyor kah uçuyor kah uzay gemisi sürüyor kah tren raylarında aksiyon ve daha bir sürü şey. Beğendim. Çeşitlilik açısından oldukça başarılı.

Dublaj olması oyunu güzelleştirmiş. Dublajını da beğendim. Hikayesi genel olarak güzel. Oyun çoğu şeyi gayet iyi yapmış. Ps klasiklerinden benim gibi oynamamış olanlar vardır belki bedava iken tamamen kaçırmasınlar. Oyun gibi oyun olmuş kısaca. Bu kadar beğeneceğimi beklemiyordum.

Ps5 için yeni çıkacak olan oyunun oynanışı ise ps5 ssd si sayesinde çığır açacak bölüm tasarımlarına sahne olacak gibi. Bir anda başka yere ışınlanma mekaniği koymuşlar. Normalda bu kadar büyük bir farklı bölüme geçiş 5-10 saniye loading alması lazımken 1 saniyenin altında değişiyor mekan. Ciddi iş olur. İnanılmaz bölüm tasarımları çıkar orada.

87/100

İndirmemiştim ancak bu güzel incelemeyi görünce indirmeye karar verdim‚ merak ettim bakalım inşallah beğenirim.

Paylaş 
Sayfa: 1....76.77.78.79.80.81.82.83.84.85.86.87.[88]