En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]
18.01.2019 18:06 Cuma Konu Puanı: 0

Tonyukuk38

Mount and Blade 2 çıkacaktı. Ne oldu? Warband modlarıyla birlikte keyifle oynadığım bir oyundu. Fire and Sword´da aynı oynanış tadını alamadım ama yeni çıkacak oyundan herkes baya bir umutluydu.

19.01.2019 11:24 Cumartesi #73

Milla Jovovich

Mesajı Gönderen: Tonyukuk38:cLink:0076564

Mount and Blade 2 çıkacaktı. Ne oldu? Warband modlarıyla birlikte keyifle oynadığım bir oyundu. Fire and Sword´da aynı oynanış tadını alamadım ama yeni çıkacak oyundan herkes baya bir umutluydu.

Kanayan yara M&B Bannerlord ben seveni değilim çok fazla ilgimi de çekmedi ama sevenleri senelerdir bekliyor. Çok erken duyuruldu ve geliştirme süreci uzadıkça uzadı.

20.01.2019 19:37 Pazar #74

MAXville

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0076559

Max Payne nedense öyle çözemedim. Çok geç bitirdim. Saf aksiyon sürekli adam öldür şeklinde gidiyor. Eskiden iyiydi bu ama şimdi artık çok daha farklı oyunlar. O yüzden mi sarmıyor onlara mı alıştık bilemedim.

S. Dogs yıllardır var ben de. Şöyle bir açıp bu ne ya diye kapattığım oyundu. Bitirmeye kararlıyım bu sefer.

Beholder oyununa senin söylemenle denk geldim şöyle bir baktım garip bir oyun oynarsan yorumlarını yazarsan bir göz atabilirim.

War of mine oynamıştım ama Frostpunk oynamaya fırsat olmadı bu sene. Hem elimde çok oyun vardı onları eritmeye çalıştım hem de büyük yapımıyla bağımsız yapımıyla 2018 verimli bir sene oldu. Denk getirince bakacağım yalnız ona. Oynayan epey insan oldu ve yılın en iyi oyunlarından diyen de oldu. Keza Celeste. Bağımsız oyunlar içinde epey övüldü.

Ben daha dead cells´i bitirmedim gerçi oynamadıysan ona bir bak derim. 2d platform oyunuyla ne kadar aksiyon olabilir ya dersin aksiyona doyurur ama.

Ken Follett´s oyununa ilk defa denk geldim garip geldi biraz göz atayım.

Limbo´yu bitir bu arada. Ben telefona da almıştım onu. Zaten hepi topu 3-4 saat sanırım oynanışı. Gerçi ben artık çok kısa sürede bitiriyorum ne yapacağımı ezberledim artık.

Onu sevdikten sonra ya limbo gibi bir oyun var mı acaba diyeceksin genelde deniyor Inside limbo´dan sonra çıkan 2. oyun ama Limbo 2 değil. Biraz daha farklı ama genel olarak aynı mantık. O da çok güzeldir.

senın ıcın beholder kastım‚ bitirdim oyunu ama farklı farklı senaryoları var farklı sekılde de bitirilir‚ tekdüze oyun değil.
hükümetin ajanı olarak komsuları denetleyen yonetici oluyorsun‚ 6 daire var ama uzun sureli durmuyorlar zaten.. bunlardan edındıgın bilgileri paylasıyorsun devletle‚ sana gorevler geliyor..

bu arada halktan da sana yanasanlar oluyor‚ ya da diğer ulke vatandası birine denk gelıyorsun casusluk yap dıyorlar.. oyuna baslarken maddi sıkıntılara soktukları icin neyi on planda tutarsın hesabı bi oyun.. çocugun birisi hasta diğeri universite okumaya calısıyor falan..

her gun bi sey yasaklanıyor.. bi gün bakıyorsun kitap okumak yasak‚ diğer gun balık yasak falan indirimdeyken tavsiye ederim‚ kafa dagıtmalık oluyor boyle oyunlar T.war of mine tarzı.. 4.70 mi neydi zaten.

frostpunk ıcın ındırım kartı tanımlamıs steam bana %50. ay sonuna kadar gecerli.. incelemelere bakıp alabilirim ya da beklerım benım bılgısayar kaldırır mı onu da bılmıyorum.

celeste ıcın cok zor dıyorlardı‚ bilmiyorum bitirdin mi sen boyle 8bit tarzı oyunları pek sevemıyorum ben. onyargılıyım ama her yerde iyi puan almıs oyun‚ kotulmeyelım durduk yere

eskıden imtina edilen 2D oyunlar populer artık‚ özellıkle belırlı bi yastan sonra.. CoD‚ GTA falan kasan insanlar limbo´dur‚ beholder´dır bu oyunlara donmus

23.01.2019 16:15 Çarşamba #75

javert

Starhawk (PS3) a başladım. Böyle berbat bir oyun görmedim. Sözümona taktiksel savaş oyunu‚ bureau xcom declassified oyunu buna beş başar taktiksel oyunda. Bi ara bidaha oynayayım bari özledim valla.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]