En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
18.09.2018 10:30 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich

God of War´ın yeni oyununu sonunda bitirdim. 1 ay da filan bitti oyun. Zamansızlık‚ inciği cinciği araştırma ve elimdeki diğer devam ettiğim oyunlar derken anca bitti. Yan görevleri yaptım sadece doğal olarak valkürler kaldı. İlk oyunlardaki Hack and slash mantığı yok artık. Günümüzün modası sinematik işlenilen senaryosu öne çıkan ama yine de oynanış olarak çok tatmin edici bir oyun olmuş.

Eskisi gibi üstünüze onlarca düşman gelmiyor ama burada gelen düşmanlardan tatmin oluyorsunuz. Leviathan baltasını kullanmak aşırı zevkli ve tatmin ediciydi. Oyunun hikayeyi anlatma tarzı da güzeldi. Kameranın hiç kesilmemesi ve yolculuk sonuna kadar böyle devam etmesi güzeldi. Tabii baba oğlun oyun başından sonuna gösterdiği gelişim de bir ayrı güzel olmuş.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Oyunla ilgili eleştirilecek noktalar benim gördüğüm kadarıyla yaratılan dünyanın Npc açısından biraz boş kalması. Biraz daha insan eklenebilirdi dekor bile dursa olur.

Müzikler güzel özellikle bazı sahnelerde girenler çok iyi ama daha güzel olabilirdi.

Onun dışında

9/10

Çok memnun kaldım.

21.09.2018 01:25 Cuma #19

Milla Jovovich

Witcher 3 e biraz başladım artık oyun çok iyi hikayesi içine çekiyor lakin çok detaylı henüz level 8 civarındayım oyundaki yağlar ne işe yarıyor gwent nasıl oynanır gibi bir sürü eksiğim var. Bu oyunun hakkını vermek lazım.

Level atlamanın kolay yolu var mı ? Bir de istemediğin kadar loot çıkıyor oyunda ne değerli ne değersiz insan anlamıyor.

11.10.2018 15:29 Perşembe #20

Milla Jovovich

Epeydir Journey´i oynayayım diyordum. Zaten çok kısa bitiyor hemen. Garip bir oyundu. Hatta oyun gibi de değildi farklı birşeydi.

15.10.2018 14:38 Pazartesi #21

AlestA

Odyssey oynayan var mı? Herkes çok övüyor ama 309 TL çok pahalı. :/

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]