Football Manager 2020
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Football Manager 2020

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
03.12.2019 12:01 Salı Konu Puanı: 0

Mamadou_Niang_007
Football Manager 2020

harman kaldık.. orjinal dışı oynayamıyor muyuz bu oyunu

04.12.2019 08:31 Çarşamba #1

mahzen88
Football Manager 2020

hic alip oynayan yok mu?

yine cinconu ucurmuslar oyunda tabi dogal olarak !!

var mi Fenerbahce ile sampiyon olup seri yapabilen?

04.12.2019 09:56 Çarşamba #2

feanor3
Football Manager 2020

Oyun kolay bu sene. Türkiye liginde defansif futbol oynattıkları için çok yüksek tempolu gegenpres taktiğiyle oynamak gerekiyor. Finansal durumdan kurtulmak için de genç ve potansiyelli oyuncuları alıp oynatıp satmak gerekiyor. Takımda halihazırda Berke‚ Altay‚ Ömer Beyaz ve Ferdi var geliştirip çok paralar kazandırabilecek. Onun dışında ben Nathan Ferguson´u 3m civarına alıp 2 sezon sonra 50´ye M.City´e satmıştım. Aynı şekilde Sergio Gomez´i 3.7´ye alıp 100m euroya Liverpoola sattım. Oradan sonra oyunun zevki biraz kaçtı zaten. Ligde bana karşı durabilecek takım kalmadı. Her sezon şampiyon olunca Gs falan da altyapıdan Erencan diye bi forvetle oynamak zorunda kaldı mesela. Yani demem o ki dene yanılmayla iyi futbol oynayan bir taktik oturtun‚ takıma en az 3 genç ve potansiyelli oyuncu monte edin‚ 1 tane tartışmasız yıldız oyuncunuz olsun ki herhangi bir sıkıntıda herkesi hizaya getirsin. Sonra başarı gelince yerel ligi bırakıp avrupaya odaklanıyorsunuz zaten.

05.12.2019 14:11 Perşembe #3

Onur Turan
Football Manager 2020

Mobil versiyonu oynayan var mı?

06.12.2019 11:15 Cuma #4

shark21
Football Manager 2020

Mesajı Gönderen: mahzen88:cLink:0076867

hic alip oynayan yok mu?

yine cinconu ucurmuslar oyunda tabi dogal olarak !!

var mi Fenerbahce ile sampiyon olup seri yapabilen?

3. Sene başındayım 2 şampiyonluk 2 kupa uefada yarı final yaptım.

Trabzon hariç direniş gösterebilen takım yok 5 6 maçlık serilerle gidiyorum. Seride avrupa maçı öncesi tamamı yedeklerden takımla çıkınca bozuluyor işte. 22. Haftada şampiyon belli oluyor gibi 7 8 minimum puan farkı oluşuyor.

Gs oyunda gömü bulmuş kesin her sene 10 milyon üzeri bir oyuncu alıyor. Bende elden birisini çıkarıp 1.5 milyon falan bütçe yapıyorum. Kimseyide alamıyorum tabi o paraya

06.12.2019 15:48 Cuma #5

mahzen88
Football Manager 2020

Mesajı Gönderen: shark21:cLink:0076870

3. Sene başındayım 2 şampiyonluk 2 kupa uefada yarı final yaptım.

Trabzon hariç direniş gösterebilen takım yok 5 6 maçlık serilerle gidiyorum. Seride avrupa maçı öncesi tamamı yedeklerden takımla çıkınca bozuluyor işte. 22. Haftada şampiyon belli oluyor gibi 7 8 minimum puan farkı oluşuyor.

Gs oyunda gömü bulmuş kesin her sene 10 milyon üzeri bir oyuncu alıyor. Bende elden birisini çıkarıp 1.5 milyon falan bütçe yapıyorum. Kimseyide alamıyorum tabi o paraya

FFP ne zaman sona eriyor

06.12.2019 16:57 Cuma #6

shark21
Football Manager 2020

Mesajı Gönderen: mahzen88:cLink:0076871

FFP ne zaman sona eriyor

3. Sene hala transfer bütçesi yok. Cl gelirleriyle maaş bütçesi arttı ama bonservise para yok

07.12.2019 21:40 Cumartesi #7

Sebastian39
Football Manager 2020

yine 200 bin lik oyuncuya 6-7 milyon mu çekiyorlar?

09.12.2019 19:14 Pazartesi #8

shark21
Football Manager 2020

Mesajı Gönderen: Sebastian39:cLink:0076873

yine 200 bin lik oyuncuya 6-7 milyon mu çekiyorlar?

Ooo ne demezsin ajaxtan naci ünüvarı istedim. Görünen fiyat 3.5 milyon 225 milyon artı sonraki satıştan yüzde 40 istediler. Klüp 225 milyon etmez.

Haasktirin ordan seçeneği yoktu.

Daha evvelki versiyonları hep beleş oynamıştım ingilizceydi. Bu sefer stwamden aldım ayarımı kaçırdım neyse türkçe oldu oyun. Ben böyle berbat bir tercüme görmedim.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4