Football Manager 2020
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Football Manager 2020

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]
10.06.2020 17:52 Çarşamba Konu Puanı: 0

shark21
Football Manager 2020

Mesajı Gönderen: Recep Olcay:cLink:0077037

hala 17 oynuyorum. 2020 oynayanlar memnun mu? alınır mı?

hep aynı terane

11.06.2020 19:26 Perşembe #28

f1e9rh9a0t
Football Manager 2020

Ben 2012 oynadım bi iki sene...

Sürekli insanı sinir eden saçmalıklara dayanamayıp silmiştim.

Geçen yıl 2019 aldım.

Hani 7 yılda artık insanı kanser eden şeyler en azından azalmıştır diye...

Yukarıdaki renktaşın yazdığı gibi yine aynı terane...

- 3 parayı beğenmeyen oyuncunun 1 paraya başka takıma gitmesi

- Yeni transfer olan oyuncunun 6 ayda 2 gol atması neticesinde yeni sözleşme istemesi

- Yeteneği kısıtlı "yedek" statüsündeki oyuncunun forma giymek isteyip huzursuzluk çıkarması

- Her sezon en az 5-6 kere tekrar eden son dakika şok golleri

- Yine her sezon en az 5-6 kere tekrar eden 653879 kaleyi tutan şutunuza rakibin tek şut ile karşılık vermesi ve maçın 1-1 bitmesi

- Saatler harcayıp oluşturduğunuz taktiğin en fazla 6 ayda işe yaramaz hale gelmesi

- Küçük takım ile ligde kafaya oynarken ne hikmetse son 5 maçta rezalet performans alınması

- Yeni transferin geldiği gibi 3-4 ay sakatlanması

- Aziz Yıldırım´ın Fenerbahçe efsanelerinde yer alması vs...

28.06.2020 00:52 Pazar #29

rapaic_milan
Football Manager 2020

Futbolculardan biri gay olduğunu açıkladı forma satışları patladı‚ 2032 yılındayım daha neler göreceğiz acep

22.07.2020 20:23 Çarşamba #30

rapaic_milan
Football Manager 2020

4 senede al sat yaparak 100 milyon euro biriktirdim‚ Ali Koç gitti regen bi başkan geldi şu an bütçem 0. Tüm parayı hortumladılar.

29.07.2020 09:53 Çarşamba #31

rankine
Football Manager 2020

Fenerbahçe ile ilk sezonda kim var‚ kim yok hepsini göndermiştim...
Lazio alt yapısında nicolo armini diye bir stoper var‚ 18 yaşında. ilk sezon mutlaka alın iyi gelişiyor ‚ 3. sezon başı B. Münih´e 45 Mil. Euro´ya satmıştım.

Bir de toni herrero diye bir sol bek var‚ oda her türlü Hasan Ali´den iyidir‚ onu da ilerde güzel paralara satıyorsunuz‚ bunlar ilk senede geliyor

Biraz bütçe yaparsanız ( Max kruse´yi hemen satmak gibi 7-7‚5 m euro gibi bir bedelle gidiyor ) Mathias zaracho´yu alın sağlam yatırım...

Yaş oldu 30 hala arada oynuyoruz şu oyunu kopamadık

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4]