Cyberpunk 2077 -Çıktı-
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - Cyberpunk 2077 -Çıktı-

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
10.12.2020 15:01 Perşembe Konu Puanı: 0

Milla Jovovich
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

The Witcher serisinden bildiğimiz Cd Project Red´in yeni Rpg oyunu. Konsollar ve Pc için çıkış yaptı.

Oyunda Türkçe altyazı var.

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından. Senelerdir geliştiriliyor.

İlk izlenimlerim kaplamalar zayıf geldi gözüme. Özellikle yüz kaplamaları hoşuma gitmedi. Açık dünyası hoş duruyor. Renkler canlı. Biraz daha etkileşimli olmasını bekliyordum npc´lerin ama pek öyle değil gibi.

Biraz bug ve hatalardan arındırılmasını ve optimizasyonun iyileştirilmesini bekliyorum. Güncellemelerle düzgün bir seviyeye çekilir. En üst ekran kartlarında bile zorlanmalar var. Biraz zaman istiyor.

10.12.2020 15:38 Perşembe #1

Deatus
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

7-8 senedir çıkamadı ama bu sefer oldu galiba der gibi başlığa -çıktı- diye not mu düştün yılların bekleyişinin öfkesi gibi :d

10.12.2020 15:51 Perşembe #2

Milla Jovovich
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

Ben 2 kez ertelenme almasından dolayı çıktı yazdım Sonunda yani. Yoksa nice oyun var senelerdir çıkması beklenen. Star Citizen... Efkarlandım.

10.12.2020 16:15 Perşembe #3

_fener1907bahce_
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

Konudaki -Çıktı- ibaresi çok iyimiş .

Umarım bir an önce güncellemeler gelir‚ bugün biraz deneyeceğim ancak ps5´de ara sıra hata verdiği ve oyunun 1080p´ye düştüğünü okudum umarım doğru değildir.

10.12.2020 16:25 Perşembe #4

Milla Jovovich
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

İnce dokunuşlar önemlidir arkadaşlar

Ekran kartı değerleri de düşmüş internete. Benim orta halli ile Medium 64-65 high 52 filan Ultra da 44-48 değerler alınıyor. Sorunlu da çıktı biraz daha düzeltilirse iki üç ayarla high 60 fps yakalayacağım herhalde. Sevindim.

10.12.2020 22:12 Perşembe #5

snow
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

ufak tefek grafik hataları var ama oyunu etkileyecek bir sorun görmedim henüz.

oyun güzel gidiyor şimdilik.

11.12.2020 16:14 Cuma #6

Deatus
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

özellikle konsolcular grafik anlamında çok tepkililer. ekşi sözlükte ise oyunu linç eden de çok. yanlış büyük beklenti mi desek‚ popüler kültürün aşırı gazlamasının etkileri mi desek bilemedim.

11.12.2020 17:17 Cuma #7

Milla Jovovich
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

Konsol kısmında haklı insanlar grafik olarak düşük ama kaç senelik konsol bunlar o açıdan da düşünmek lazım. 2013 te çıkan ilk ps4 ile 2021 yılına gelmişken RT Dls açık 4k full rtx3090 grafiklerini beklemekte hata olur. Konsolların gördüğüm kadarıyla fps kısmı çok sıkıntı baya düşüyor.

Ben oyunu beğendim açıkçası hatalar filan var npc ler pek etkileşimli durmuyor yakından bakınca ama yine de iyi iş kotarmışlar.

11.12.2020 18:10 Cuma #8

Deatus
Cyberpunk 2077 -Çıktı-

ben de zamanında yazmıştım beklentim var diye ama sonuçta belli aksaklıkların olacağını da az çok tahmin etmek lazımdı. mesela araç sürüş dinamiklerinin gta 4 ve 5in altında olduğunu yazanlar gördüm. 20 küsür yıldır araçlı oyun çıkaran rockstarın da altında kalsın bi zahmet. ubisoft 3 tane watch dogs çıkardı onlar bile belli seviyede değiller o konuda.

bu arada daha ilk günlerden modcular işe koyulmuş. şimdiden modlar çıkmaya başlamış. günün birinde bunu tps tarzı kontrol modu çıkaran görsem şaşırmam. :/ çok absürt işler de görürüz.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4