Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....279
21.03.2008 16:20 Cuma Konu Puanı: 0

the wade
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Arkadaslar bildiginiz gibi sabit bir baslıgım var zaten.. Ama yonetime mesaj atıp onu kaldırıp bunu saibtlemelerini talep ettim..

Cunku‚ diger baslıkta cok fazla gerekli ya da gereksiz mesaj birikimis.. Cok alakasız yorumlar yapılmıs.. Burada amac renkdaslarımız sorunlarında yardım etmek‚ geyigi her yerden yaparız

Bir sureligne baslıkta yardım konusunu ben de boslamıstım.. Ama bilenler bilir‚ teknoloji forumunda elimden geldigince yardım etmisligim vardır

Bu baslıkta her turlu sorunuzu‚ sorununuzu‚ yardım isteginizi‚ her hangi bir program‚ oyun vs. isteginizi talep edebilirsiniz. Ben ve konuya hakim arkadslar yardımcı olacaklardır.

Isteklerinizi cok spesifik bir konu degilse bu baslık altında yapmanız hem forumda baslık kirliligini oonleyecek hem de daha cok yardım almanızı saglyacaktır..

Ben surekli bu baslıgı kontrol ediyor olacagım.. Elimden geldigi sekilde de yardımda bulunacagım..

Simdiden kolay gelsin..

Mesaj the wade tarafından düzenlenmiştir...

21.03.2008 17:59 Cuma #1

Tarık ACAR

safariyi kurdum.sayfa açıldıktan sonra kapanıyor.yardımcı olursan sevinirim..

21.03.2008 19:23 Cuma #2

the wade

isletim sistemi?

21.03.2008 23:07 Cuma #3

FBerkay

Programın niteliğini ve tam olarak ne yapmanız gerektiğini yaparsanız seviniriz.

Açıklamayı ona göre yaparız.

21.03.2008 23:32 Cuma #4

Tarık ACAR

işletim sistemi(xp)

21.03.2008 23:34 Cuma #5

Tarık ACAR

tansel arkadışımızın topiğinde ilgimi çekti.Yükledim.Anasayfa açılıyor 3 4 saniye sonra kapanıyor.[safari]

22.03.2008 03:09 Cumartesi #6

BaxeN

yeni laptop aldim
windows italyanca haliyle bide vista...

simdi xp kurmak icin cd yi taktim
harddiskleri gormedi

illa ingilizce vista mi kurmak lazim?

22.03.2008 10:54 Cumartesi #7

FBerkay

boot ettinmi hocam?
cd bozukta olabilir.tam açabilirmisiniz.

22.03.2008 14:31 Cumartesi #8

the wade

Mesajı Gönderen: BaxeN:cLink:0050230

yeni laptop aldim
windows italyanca haliyle bide vista...

simdi xp kurmak icin cd yi taktim
harddiskleri gormedi

illa ingilizce vista mi kurmak lazim?

Vista´dayken mi cd´yi taktın?

Yoksa boot yapıp mı taktın?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....279