Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....279
08.04.2008 14:37 Salı Konu Puanı: 0

Mikayil Yusifov
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: Ermusal:cLink:0051141

Az önce firefox yükledim kullanmaya başladım ie7 den çok hızlı valla rahatladım.

Bi sorum olacak güvenlik açısından Firefox iyi mi dir?

Firefox gayet iyi..

Bende‚ IE7‚ Opera‚ Firefox her 3u´de var ama %95 Firefox kullanirim.. Eskiden ama Opera´ciydim

08.04.2008 14:43 Salı #82

cenkhaykir

Vestel planet laptopum var‚cihaz eski olmasına rağmen sorunsuz çalıştığı için değiştirmeyi düşünmüyordum tek bir derdim var oda usb lerin1.1 olmasından dolayı usb olarak kullandığım yazıcı çok yavaş çalışıyordu dogal olarak.bende nec-optiarc marka internal bir dvd yazıcı taktım makineye bir süre sorunsuz çalıştı ancak 2-3 ay sonra cihaz birden kayboldu (biosta da gözükmüyor) alakasız zamanlarda wind. yeni donanım buldum diyip yazıcıyının driverını yükleyip çalıştırıyor‚sorunsuz bir süre çalışıyor‚ondan sonra bir bakıyorum gene kaybolmuş. en son bugün oldu yaklaşık 10-15 gündür görmüyordu bu akşam gördü‚yaklaşık 20 dk sonra gene kayboldu temassızlık sorunu da yok çünkü biosta görmediği zaman bile cihazın ışıklatı yanıyor‚cd takıp çıkarabiliyorum (kapaklı değil asansör sistemli yazıcı) formattada değişen birşey olmuyor.
Donanımdan anlayan arkadaşların yardımını bekliyorum

09.04.2008 19:41 Çarşamba #83

Onur Basak

internette Turkce karakterli yazilari okuyamiyorum degisik karakterler cikiyor bunu nasil cozebilirim?? (Soruna cozum yazarken lutfen Turkce karakter kullanmayin okuyamiyorum)

Mesaj Onur Basak tarafından düzenlenmiştir...

09.04.2008 19:48 Çarşamba #84

Onur Basak

yukarda yazdığım sorun halloldu tşkler

10.04.2008 23:33 Perşembe #85

Serdar2117

Windows hata veriyor.Mavi bir ekran çıkıyor.

11.04.2008 19:20 Cuma #86

Black_Wolf

Mesajı Gönderen: Serdar2117:cLink:0051443

Windows hata veriyor.Mavi bir ekran çıkıyor.

Mavi ekranda yazan hata ve altta yazan kodu yazabilirmisiniz.

Mavi ekranda hemen resetleniyorsa;

1-Windows çalışıyor bir süre sonra mavi ekran veriyorsa hata ekranının hemen kapanıp resetlenmemesi için;

Bilgisayarım sağ tık / özellikler / gelişmiş / başlangıç ve kurtarma / ayarlar / sistem hatası / otomatik olarak yeniden başlatın yanındaki işareti kaldırın.

2-Windows başlamadan mavi ekran çıkıp resetleniyorsa ;

Sistemi başlatın ve resetlensin daha sonra açılışta F8 tuşuna basarak galişmiş başlangıç seçeneklerinden Sistem hatasında otomatik olarak yeniden başlatmayı devre dışı bırak seçeneğini seçin‚ mavi ekran çıktığında resetlenmez.

11.04.2008 22:25 Cuma #87

Ermusal

Arkadaşlar Monopoly oyunu arıyorum bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

Mesaj Ermusal tarafından düzenlenmiştir...

11.04.2008 22:58 Cuma #88

carlos20

arkadaşlar benim sorunum msnimle msnim bgn bi kaç arkımı sildi geri ekleyemedim bende msni deaktif edip tekrar aktif yaptım
kişilerimi geri ekledim ama bu seferde mailim sorun çıkarıyor şöyle ki
msn adresim @xxx die başka bi adresle kayıtlı doğrulamak için windowstan doğrulama maili talebinde bulunuyorum gönderildi deniyor ama maili açıyorm mail gelmemiş sizce bunun sorunu nedir

12.04.2008 09:28 Cumartesi #89

sukubi1907

Mesajı Gönderen: Ermusal:cLink:0051522

Arkadaşlar Monopoly oyunu arıyorum bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

Mesaj Ermusal tarafından düzenlenmiştir...

Renkdaş özeline bak

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....279