Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....279
16.04.2008 20:20 Çarşamba Konu Puanı: 0

damlasu1907
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: zaferfeb:cLink:0052076

İlk önce bilgisayarım üzerine sağ tıklayıp‚ yönet´e giriyoruz.

Karşımıza bilgisayar yönetimi penceresi gelicek.Sol taraftan Y erel Kullanıcılar ve Gruplar´a tıklıycaz.Alta dallanıcak bu users ve gruplar olmak üzere iki dalı olucak‚ biz users´a tıklıycaz.Sağ tarafa kullanıcılar gelicek. Administrator üzerine yine sağ tıklıycaz.Orda parola belirle gelicek karşımıza.

Burda parolayı iki defa üst üste giricez.Tamam´a tıkladığımızda işimiz bitmiş oluyor.

Zafercim sağol varol da yine yapamadım

16.04.2008 20:22 Çarşamba #109

zaferfeb

Mesajı Gönderen: Thoth:cLink:0052070

Görüldüğü üzere. Şaşırıp kalmayalım

EVet bende az önce gördüm onu‚ gün geçmiyor ki rapid bi cinlik yapmasın

17.04.2008 15:17 Perşembe #110

Tuğer Volkan

geri dönüsüm kutusundan sildiklerimi tekrar nasil geri getirebilirim‚ böyle bisey mümkün mü‚ acil yardim..

17.04.2008 15:19 Perşembe #111

Laci_Vert

Selamlar‚
Bir müddettir uğraştığım bir sorun var‚ buraya da yazayım umarım bir bilen çıkar.
-o-o-o-o-
Bir bağlantı probleminden ötürü modem değiştirmek zorunda kaldım ve
ECON TDL-3424M 4 Port modem aldım.
Bu modeme geçtikten sonra tuhaf bir problem baş gösterdi; İstediğim
her sitede gezebiliyorum bir problem yok‚ ama Youtube sitesine giremiyorum.

Bazen bilgisayar ilk açıldığında bir kez girebiliyorum‚ fakat bir iki video
izledikten sonra site gidiyor‚ açmaya çalıştığımda "sayfa görüntülenemiyor"
hatası veriyor. Ekran başında olduğum bir kaç saat içerisinde defalarca denememe
rağmen hiç açılmıyor‚ Bunun dışında Web´de çok çeşitli sayfalarda geziniyorum ve
hiç bir sitede bu şekilde bir probleme rastlamadım.

Modem üzerinde bazı ayarlar yapmam gerekebileceği aklıma geldi fakat
bu konuda hiç bilgim yok.

Bir fikri olan varsa denemeye hazırım.
Teşekkürler.

17.04.2008 15:34 Perşembe #112

DJ Selcuk

içinde yotube linki olan web sayfaları açtığımda hata mesajı alıyorum.bilgisayarımda hem ie 7 hemde opera var.her ikisindede veriyo aynı hatayı.hata raporu gönder veya gönderme butanuna tıklayınca bütün sayfalarım kapanıyor.bunu nasıl çözerim?

17.04.2008 16:53 Perşembe #113

enuff

Mesajı Gönderen: Tuğer Volkan:cLink:0052147

geri dönüsüm kutusundan sildiklerimi tekrar nasil geri getirebilirim‚ böyle bisey mümkün mü‚ acil yardim..

recovery programları var ama paralı hepsi... ben bedavasını bulamamıştım‚ belki ilaçlısını bulabilir birileri ama bende yok

not: "bedava" gözükenler var ama onlar silinmiş dosyaları "buluyolar"
"hadi geri getir" diyince "üç beş bişi at da getiriym beabi" çekiyolar...
çakallar...

Mesaj enuff tarafından düzenlenmiştir...

18.04.2008 13:04 Cuma #114

cenkhaykir

Bios a girdiğimde main sayfasında donanım kısmı aktif değil yani floppy-hdd -ve cd rom satırlarının üzerine gelemiyorum oklarla aşagı yukarı hareket ettiğimde o bölümü atlıyor o kısma girebilmek için hangi ayarı değiştirmem gerekli (default ayara getirdim olmadı)

18.04.2008 14:09 Cuma #115

LeGoLaS_1907

Yahu şifreleri giremiyorum kaspersky´e.. Önceden bir yere tıklardım‚ orda dosya seçin ekranı çıkardı küçük‚ direk keyi seçerdim ordan.. Şimdi öyle birşey çıkmıyor‚ tek bir yer var‚ oraya da tıklayınca kaspersky web sayfasını açıyor.. Nerden giriyorduk bu keyi bulamadım?

18.04.2008 14:22 Cuma #116

Serdar2117

Mesajı Gönderen: Black_Wolf:cLink:0051513

Mavi ekranda yazan hata ve altta yazan kodu yazabilirmisiniz.

Mavi ekranda hemen resetleniyorsa;

1-Windows çalışıyor bir süre sonra mavi ekran veriyorsa hata ekranının hemen kapanıp resetlenmemesi için;

Bilgisayarım sağ tık / özellikler / gelişmiş / başlangıç ve kurtarma / ayarlar / sistem hatası / otomatik olarak yeniden başlatın yanındaki işareti kaldırın.

2-Windows başlamadan mavi ekran çıkıp resetleniyorsa ;

Sistemi başlatın ve resetlensin daha sonra açılışta F8 tuşuna basarak galişmiş başlangıç seçeneklerinden Sistem hatasında otomatik olarak yeniden başlatmayı devre dışı bırak seçeneğini seçin‚ mavi ekran çıktığında resetlenmez.

Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.

Ben bu sorunla fazla ilgilenmedim.Ancak 3 gün önce bilgisayarım bir daha açılmadı.
´´Sistem dosyası bozuk veya silinmiş diye hata verdi.´´ Bende bunun üzerine Vista´yı kurdum.Sorun çözüldü.

Paylaş 
Sayfa: 1....7.8.9.10.11.12.[13].14.15.16.17.18.19....279