Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....8.9.10.11.12.13.[14].15.16.17.18.19.20....279
18.04.2008 14:25 Cuma Konu Puanı: 0

Serdar2117
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: enuff:cLink:0052157

recovery programları var ama paralı hepsi... ben bedavasını bulamamıştım‚ belki ilaçlısını bulabilir birileri ama bende yok

not: "bedava" gözükenler var ama onlar silinmiş dosyaları "buluyolar"
"hadi geri getir" diyince "üç beş bişi at da getiriym beabi" çekiyolar...
çakallar...

Mesaj enuff tarafından düzenlenmiştir...

Programın ismi ´´Data Recovery Pen Drive´´ mıdır?Eğer buysa isteyene özelden gönderebilirim.

18.04.2008 16:59 Cuma #118

the wade

Mesajı Gönderen: LeGoLaS_1907:cLink:0052221

Yahu şifreleri giremiyorum kaspersky´e.. Önceden bir yere tıklardım‚ orda dosya seçin ekranı çıkardı küçük‚ direk keyi seçerdim ordan.. Şimdi öyle birşey çıkmıyor‚ tek bir yer var‚ oraya da tıklayınca kaspersky web sayfasını açıyor.. Nerden giriyorduk bu keyi bulamadım?

Kaspersky´ı ac‚ soldaki menuden sercie yazan yere gir.. En alttaki bolumde key bilgilerin cıakcak‚ uzerine gel tıkla.. Sana secenekleri sunacak..

18.04.2008 17:02 Cuma #119

the wade

Bu arada Vista´yı yukledikten (yukledigime pisman olamamk icin zorluyorum kendimi)sonra garip bir sorun cıktı..

Ses kartım c-media‚ vista beta driverini internetten indirip kurdum.. Bilgisayarı actıgımda seste herhangi bir sorun yok.. Muzik dinliyorum‚ oyun oynuyorum..

Ama mesela bilgisayar basından kalkıp‚ downloadları acık bırakıp gidiyorum.. Dondugumde bilgisayarda herahngi bir sorun yok‚ mp3´ler vs calıyor ama ses cıkmıyor.. Ancak bilgisayarı abstan basltınca ses geri geliyor..

Cozemedim bu sorunun kaynagını..

19.04.2008 02:16 Cumartesi #120

DJ Selcuk

Mesajı Gönderen: DJ Selcuk:cLink:0052149

içinde youtube linki olan web sayfaları açtığımda hata mesajı alıyorum.bilgisayarımda hem ie 7 hemde opera var.her ikisindede veriyo aynı hatayı.hata raporu gönder veya gönderme butanuna tıklayınca bütün sayfalarım kapanıyor.bunu nasıl çözerim?

bunun cevabını bilen yokmu?

19.04.2008 21:17 Cumartesi #121

the wade

Bu arada Vista´yı yukledikten (yukledigime pisman olamamk icin zorluyorum kendimi)sonra garip bir sorun cıktı..

Ses kartım c-media‚ vista beta driverini internetten indirip kurdum.. Bilgisayarı actıgımda seste herhangi bir sorun yok.. Muzik dinliyorum‚ oyun oynuyorum..

Ama mesela bilgisayar basından kalkıp‚ downloadları acık bırakıp gidiyorum.. Dondugumde bilgisayarda herahngi bir sorun yok‚ mp3´ler vs calıyor ama ses cıkmıyor.. Ancak bilgisayarı abstan basltınca ses geri geliyor..

21.04.2008 03:16 Pazartesi #122

Deniz Özkan

vistacılar size bir soru..
arkadaşımda vista var. kendime cd yazdım. bir klasör oluşturdum içine çekmek istediklerimi koymuştum.
eve geldim ana klasör var ama klasörün içi boş.
kafam durdu neden olabilir?

21.04.2008 08:59 Pazartesi #123

enuff

Mesajı Gönderen: the wade:cLink:0052328

ben de creative audigy live aldım‚ kurdum‚ software´ini de kurdum ama makinayı açıp kapatınca ayarlar bozuluyor‚ sesler kötü çıkıyor... kartın yazılımını açıp seçili olan seçenekleri deselect-select edince düzeliyor anlamsız bir şekilde... cmss‚ 3d surround ayarları arasında geçiş yapıp eski haline dönmem gerekiyor vs... çok gıcık...

21.04.2008 21:02 Pazartesi #124

Tansel Terzioglu

PhotoDeluxe HE 3.1 programini ariyorum. Daha dogrusu bu program bende var‚ ama XP´ye gectikten sonra açılmıyor‚ bu mesaj cikiyor:

The program you are trying to run has a plug-in to correct known issues with this version of Windows. You should install the EPS Parser plug-in for Adobe PhotoDeluxe Home Edition 3.x and PhotoDeluxe Business Edition 1.x to ensure proper operation on this version of Windows.

Contact the program vendor regarding upgrades that are compatible with this version of Windows.

Bu programin XP versiyonu var midir‚ varsa ilaciyla beraber rica edebilir miyim?
veya bu sorunu cözmekte yardimci olabilirmisiniz?

22.04.2008 15:59 Salı #125

Seçkin Özbekoğlu

pc oyunları olan güvenilir bir site var mı?
özellikle tom clancy´s rainbow six: vegas 2´yu merak ettim :P

Paylaş 
Sayfa: 1....8.9.10.11.12.13.[14].15.16.17.18.19.20....279