Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....279
22.03.2008 15:54 Cumartesi Konu Puanı: 0

BaxeN
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

boot ettim cd den
simdi baslik acmistim orda bir arkadas yazmis‚ cd nin icinde hdd driverlarini koymak gerekiyormus... yani xp ye donus imkansiz gibi..

ingilizce secimini yaptiktan sonra windows update ettim bircok ozellik ingilizce oldu sadece ekran karti ayarlarim italyanca kaldi... artik yeni bir update bekliyecegim

22.03.2008 16:00 Cumartesi #10

the wade

istersen drver entegre edilmiş windows bakıyım

22.03.2008 16:37 Cumartesi #11

BaxeN

yok saol wade
vistada kalmaya karar verdim

25.03.2008 15:25 Salı #12

AhMeTfB

arkadaşlar funda arar - sen fenerbahçe mp3 ü nerden bulabilirim

25.03.2008 20:14 Salı #13

Mikayil Yusifov

1 aya yakindir Windows Update´leri biktirdi beni.

Update´ler yapildi simdi install edin diyor‚ Ok diyorum‚ manual ve otomatik secimlerini denedim hicbirinde install olmuyor.

O yapilan update´leri silme gibi durum var mi bi daha cikmasinlar karsima ?

25.03.2008 21:10 Salı #14

the wade

Denetim masası > Sistem den updateleri kapatabilirsin..

25.03.2008 21:11 Salı #15

the wade

Bir soru da ben sorayım; onemli..

Bilgisayarımda divx‚ xivd‚ avi seyrederken herhangi bir sorun cıkmıyordu..

Fakat simdi ses var goruntu yok.. Butun codecleri denedim.. k-lite‚ xp codec pack hepsini yukledim..

iki hafta once ekran kartımı degistrdim ati HD2600 xt.. Su anda video oynuyor ses geliyor‚ altyazılar cıkıyori fakat ekran siyah..

25.03.2008 21:31 Salı #16

Mikayil Yusifov

yok hayir yanlis anladiniz‚ ben update´i kapatmak istemiyorum zira bazen yararli update´ler oluyor. Yukaridaki 2 tane´yi nasil silebilirim sormustum

25.03.2008 21:35 Salı #17

Mikayil Yusifov

Mesajı Gönderen: the wade:cLink:0050546

Bir soru da ben sorayım; onemli..

Bilgisayarımda divx‚ xivd‚ avi seyrederken herhangi bir sorun cıkmıyordu..

Fakat simdi ses var goruntu yok.. Butun codecleri denedim.. k-lite‚ xp codec pack hepsini yukledim..

iki hafta once ekran kartımı degistrdim ati HD2600 xt.. Su anda video oynuyor ses geliyor‚ altyazılar cıkıyori fakat ekran siyah..

VLC player bende o sorunu cozdu..

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....279