Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....255.256.257.258.259.260.[261].262.263.264.265.266.267....279
24.12.2011 21:50 Cumartesi Konu Puanı: 0

snm1907
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: ugurist:cLink:0143505

Internet cerezlerini silip birde oyle girmeyi deneyin.

o da denendi ama sonuç yok

26.12.2011 13:58 Pazartesi #2341

1Cent

Harici harddisk alma niyetim var...Kullanan var mı acaba Antuda.

26.12.2011 21:36 Pazartesi #2342

cengizzz

arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olursanız çok büyük iyilik yapmış olacaksınız..biraz uzun yazacağım kusura bakmayın.

hemen konuya giriyorum.
çalıştığım şirketin flash diskini kendi bilgisayarıma taktım.
benim bilgisayarda bi problem olmadı ama sonra tekrar şirketteki bilgisayara taktığımda flash diskin içindeki klasörler .exe uzantılı dosyalara dönüşmüş ve virüs programı bunları gizledi.

flash diski benim bilgisayarıma tekrar taktığımda dosyalar açılıyor ama şirketteki bilgisayarlarda açılmıyor.

internetten araştırdım bazı programlarla bu dosyaları görebiliriz ama dosyalar büyük ihtimalle virüslü olduğu için benim asıl istediğim flash diskin içindeki virüsleri klasörleri silmeden temizlemek böyle bişey mümkün mü acaba?

31.12.2011 18:52 Cumartesi #2343

myfb

Mesajı Gönderen: snm1907:cLink:0143529

o da denendi ama sonuç yok

Bilgisayarıma sağ klick yap yönete gel
Hizmetlerde DNS İstemcisi var ona çift klick yap durdur de
tekrar dene

31.12.2011 18:59 Cumartesi #2344

myfb

Mesajı Gönderen: cengizzz:cLink:0143553

arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olursanız çok büyük iyilik yapmış olacaksınız..biraz uzun yazacağım kusura bakmayın.

hemen konuya giriyorum.
çalıştığım şirketin flash diskini kendi bilgisayarıma taktım.
benim bilgisayarda bi problem olmadı ama sonra tekrar şirketteki bilgisayara taktığımda flash diskin içindeki klasörler .exe uzantılı dosyalara dönüşmüş ve virüs programı bunları gizledi.

flash diski benim bilgisayarıma tekrar taktığımda dosyalar açılıyor ama şirketteki bilgisayarlarda açılmıyor.

internetten araştırdım bazı programlarla bu dosyaları görebiliriz ama dosyalar büyük ihtimalle virüslü olduğu için benim asıl istediğim flash diskin içindeki virüsleri klasörleri silmeden temizlemek böyle bişey mümkün mü acaba?

pc virüsü o. Asıl klasörleri gizleyip onların yerine exe dosyaları koyuyor
başlattan çalıştıra gel cmd yaz entere bas
alttaki komutları yaz entere bas g olan yere flash diskinin gördüğü sürücüyü yaz

g:
attrib -h -s -a -r /d /s

bilgisayarını iyi bir virüs programı ile temizle

01.01.2012 14:02 Pazar #2345

snm1907

Mesajı Gönderen: myfb:cLink:0143608

Bilgisayarıma sağ klick yap yönete gel
Hizmetlerde DNS İstemcisi var ona çift klick yap durdur de
tekrar dene

sonuç yok yine

18.01.2012 21:36 Çarşamba #2346

Tunca23

Merhaba‚

BCC´nin "Mi Vida Loca" adında online interaktif İspanyolca öğreten aşağıda linki olan sitesi var. Bu site çok hoşuma gitti. Yakında şantiyeye gitme durumum var iş için ve şantiyede internete ulaşım çok zor olacak. O nedenle online İspanyolca öğrenme imkanı veren sitedeki toplam 22 videoyu bir şekilde laptopıma kaydedip‚ offline kullanabilir miyim onu öğrenmek istiyorum. Yani normalde online kullanma imkanı veren derslere offline erişebilmek istiyorum. Mümkün mü?

Page source´dan video aramaya çalıştım ama sanırım flash´la yapmışlar‚ o nedenle bir yere ulaşamadım. İlginiz için teşekkürler.

Ana sayfa:
http://www.bbc.co.uk/languages/spanish/mividaloca/

Örneğin 1. bölüm:
http://www.bbc.co.uk/languages/spanish/mividaloca/ep01.shtml

19.01.2012 10:38 Perşembe #2347

Tunca23

Mesajı Gönderen: Tunca23:cLink:0143841

Merhaba‚

BCC´nin "Mi Vida Loca" adında online interaktif İspanyolca öğreten aşağıda linki olan sitesi var. Bu site çok hoşuma gitti. Yakında şantiyeye gitme durumum var iş için ve şantiyede internete ulaşım çok zor olacak. O nedenle online İspanyolca öğrenme imkanı veren sitedeki toplam 22 videoyu bir şekilde laptopıma kaydedip‚ offline kullanabilir miyim onu öğrenmek istiyorum. Yani normalde online kullanma imkanı veren derslere offline erişebilmek istiyorum. Mümkün mü?

Page source´dan video aramaya çalıştım ama sanırım flash´la yapmışlar‚ o nedenle bir yere ulaşamadım. İlginiz için teşekkürler.

Ana sayfa:
http://www.bbc.co.uk/languages/spanish/mividaloca/

Örneğin 1. bölüm:
http://www.bbc.co.uk/languages/spanish/mividaloca/ep01.shtml

Her sayfa altındaki videoları kaydetmede problemim yok ama hepsini flash ya da shockwave olarak tek bir dosya altında kaydetmek ve interaktif ders şeklini korumak istiyorum.

Yoksa yukarıda görüldüğü gibi tek tek videoları kaydedebiliyorum ama bu işime yaramıyor.

22.01.2012 17:27 Pazar #2348

eRDiL

internet paketim hız olarak 8 mbps ye kadar olmasına rağmen hızım 2 mbpsyi aşmıyor

askere gitmeden önce ttnetten turk nete geçmiştim bir sorun yoktu 7 mbps civarı hız alıyordum bu süre içerisinde tek değişiklik airties modem almamız oldu ama onun etkileyeceğini zannetmiyorum

ben yokken bir kaç kere fatura ödenmemiş bu konuda bir yaptırımları var mıdır bilmiyorum

müşteri hizmetlerini arayacağım ama klasik olarak bölgeseldir hattınızla ilgilidir gibi cevaplar duyarım diye düşünüyorum

Paylaş 
Sayfa: 1....255.256.257.258.259.260.[261].262.263.264.265.266.267....279