Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....256.257.258.259.260.261.[262].263.264.265.266.267.268....279
22.01.2012 18:58 Pazar Konu Puanı: 0

alger
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: snm1907:cLink:0143611

sonuç yok yine

özelden hangi site oldugun uyazarmısın dostum hatta teamviewer kur o an online isem baglanıp bakayım bir

25.01.2012 01:17 Çarşamba #2350

eRDiL

Mesajı Gönderen: eRDiL:cLink:0143889

internet paketim hız olarak 8 mbps ye kadar olmasına rağmen hızım 2 mbpsyi aşmıyor

askere gitmeden önce ttnetten turk nete geçmiştim bir sorun yoktu 7 mbps civarı hız alıyordum bu süre içerisinde tek değişiklik airties modem almamız oldu ama onun etkileyeceğini zannetmiyorum

ben yokken bir kaç kere fatura ödenmemiş bu konuda bir yaptırımları var mıdır bilmiyorum

müşteri hizmetlerini arayacağım ama klasik olarak bölgeseldir hattınızla ilgilidir gibi cevaplar duyarım diye düşünüyorum

müşteri hizmetlerini aradım bir güncelleme yaptık filan dedi eskiye döndü hızım

01.02.2012 10:00 Çarşamba #2351

stetik

Format atmak için BOOT ayarlarına giremiyorum CMOS SETUP gelioyr ama bir türlü boot ayarlarına giremiyorum del tuşuyla bios ayarlarına girebiliorum ama ordan da cd´den başlatamıyorum yardımcı olurmusunuz renktaşlar...

01.02.2012 10:02 Çarşamba #2352

stetik

Format atmak için BOOT ayarlarına giremiyorum CMOS SETUP gelioyr ama bir türlü boot ayarlarına giremiyorum del tuşuyla bios ayarlarına girebiliorum ama ordan da cd´den başlatamıyorum yardımcı olurmusunuz renktaşlar...

15.02.2012 05:56 Çarşamba #2353

turquazz

Chrome´da sayfa buyultup kucultmesi nasil oluyor?
Internet explorer´da sag alt kosede % kac yapacagimizi secebiliyoruz anca Chrome´da oyle birsey yok. Az once mausu kullanirken birsey oldu %150 gibi harfler kocaman oldular. Bunu normale nasil cevirebilirim?

26.02.2012 03:31 Pazar #2354

eRDiL

Mesajı Gönderen: turquazz:cLink:0144132

Chrome´da sayfa buyultup kucultmesi nasil oluyor?
Internet explorer´da sag alt kosede % kac yapacagimizi secebiliyoruz anca Chrome´da oyle birsey yok. Az once mausu kullanirken birsey oldu %150 gibi harfler kocaman oldular. Bunu normale nasil cevirebilirim?

Ctrl tuşuna basılı tutarken + veya - basma işlemini denediniz mi?

03.03.2012 02:07 Cumartesi #2355

Tornado Appiah

Windows 7 yükseltme cdsi ile format atmak mümkün mü acaba ?

Mesaj Tornado Appiah tarafından düzenlenmiştir...

03.03.2012 15:59 Cumartesi #2356

Mavirik

Mesajı Gönderen: Tornado Appiah:cLink:0144255

Windows 7 yükseltme cdsi ile format atmak mümkün mü acaba ?

Mesaj Tornado Appiah tarafından düzenlenmiştir...

Yükseltme cd sinden kastınız ‚ win7 setup disk ise atılır . Kurulumdan önce disk management menüsü gelir .

03.03.2012 16:32 Cumartesi #2357

Tornado Appiah

Mesajı Gönderen: Mavirik:cLink:0144257

Yükseltme cd sinden kastınız ‚ win7 setup disk ise atılır . Kurulumdan önce disk management menüsü gelir .

Teşekkürler.Laptop ilk aldığımda vista yüklüydü‚daha sonra Windows 7´ye yükseltmek için cd yollamışlardı.Onla format mümkünmü acaba diye soracaktım..

Paylaş 
Sayfa: 1....256.257.258.259.260.261.[262].263.264.265.266.267.268....279