Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....258.259.260.261.262.263.[264].265.266.267.268.269.270....279
24.05.2012 19:40 Perşembe Konu Puanı: 0

Kahraman1907
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

3D Half-SBS DuaL Bluray DTS 1080p x264 bu formattaki bir filmi harddiske indirsem 3d tvde izleyebilirmiyim harddisk üzerinden?

26.05.2012 16:16 Cumartesi #2368

Yunus_Connex

Mesajı Gönderen: eRDiL:cLink:0144600

philips dvd playerda (modeli 3520) usb bellek ile film seyrederken filmin son 10-15 dksına doğru film kapanıyor

büyük boyutlu filmlerde bu olabilir derler ama genelde 2gb üstünü örnek gösterirler benim dediğim 1gb biraz üstü

ayrıca eskiden böyle bir şey olmuyordu yazılım güncelleme filan da yaptım ama bir değişiklik olmadı var mı bir bilgisi‚ fikri olan?

Aynı sorun bende de var.. filmlerin sonunu bilgisayarda izliyorum...

26.05.2012 22:54 Cumartesi #2369

eRDiL

Mesajı Gönderen: Yunus_Connex:cLink:0144994

Aynı sorun bende de var.. filmlerin sonunu bilgisayarda izliyorum...

hala bir çözüm bulamadım her filmde yapmıyor divx formatının bir ayrıntısından dolayı mı bilemiyorum

30.05.2012 18:59 Çarşamba #2370

brsgrbz

Bende format attıktan sonra ses sorunu yasıyorum Aygıt yöneticisinde 4 tane soru isareti var.
Buyuk depolama birimi denetleyicisi--Bu kart okuyucuyla alakalıymıs simdilk isim yok
High Definition Audio Veri Yolundaki Modem aygıtı
video denetleyicisi
video denetleyicisi VGA...

Sag alt tarafta ses şkonu bile gozukmuyor.Cd ve recovery olmadgından dolayı normal format attım suruculerini de bulabildigim kadar sitelerinden indirdim.Ses sorununu cozemeyince 2 3 tane realtek indirdim ama yine de soruna cozum bulamadım.Diğer forumları da karıstırdım baya bir sikayet var bu konuyla ilgili ama tam bi yanıt yok.Bilgisi olan veya daha once bu sorunu çozen arkadas varsa yardımcı olursa sevinirim...

12.06.2012 00:10 Salı #2371

gfBariscan

samsung 46es6140 marka televizyon aldım fakat 3d filmlerde altyazıyı açamıyorum bilgi sahibi bir renktaş var mı ?

13.06.2012 15:32 Çarşamba #2372

Erdi Erol

Mesajı Gönderen: brsgrbz:cLink:0145088

Bende format attıktan sonra ses sorunu yasıyorum Aygıt yöneticisinde 4 tane soru isareti var.
Buyuk depolama birimi denetleyicisi--Bu kart okuyucuyla alakalıymıs simdilk isim yok
High Definition Audio Veri Yolundaki Modem aygıtı
video denetleyicisi
video denetleyicisi VGA...

Sag alt tarafta ses şkonu bile gozukmuyor.Cd ve recovery olmadgından dolayı normal format attım suruculerini de bulabildigim kadar sitelerinden indirdim.Ses sorununu cozemeyince 2 3 tane realtek indirdim ama yine de soruna cozum bulamadım.Diğer forumları da karıstırdım baya bir sikayet var bu konuyla ilgili ama tam bi yanıt yok.Bilgisi olan veya daha once bu sorunu çozen arkadas varsa yardımcı olursa sevinirim...

Yüksek ihtimal ses aygıtının modelini bilmediğin için driverları bulamadın.

Driver Scanner : https://rapidshare.com/!download|160p2|156774242|Asheghetam_Atakan.rar|5486|0|0

Bu program işini görür‚kendi otomatik donanımları tanımlayıp eksik driverları belirtiyo ve indirme seçeneği sunuyo.

Olmazsa yine yardımcı olmaya çalışırım.

15.07.2012 13:32 Pazar #2373

sdk1907

Spesifik olduğundan konusunu açmıştım..
Bide buraya yazayım sorunumu..

Ben laptop´umu güvenli bir şekilde şifrelemek istiyorum.
Şöyleki; kullanıcı hesaplarından şifrelemek basit bir yolla kırılıyor.
Windows Syskey.exe ile yani SAM KİLİT ARACI ile şifrelemekte kırılıyor.
Şahsen denedim çünkü :)) (xp‚ win7‚ vista hepsi kırılıyor)
Evet biliyorum kırılamaz şifre yoktur.
Ve laptop´ta NASA sırlarıda yoktur :))
Ama şifrelemek istiyorum işte..
Ben dahil şifreyi bilmeyen giremesin istiyorum..
Kimseye yar olmasın istiyorum :ddd

Pc açılışına üstte yazdıklarımdan
başka bir yolla şifre koyma imkanı varmı?
Açılışta bir şekilde sistemi kitlemek istiyorum.
Bazı programlardan bahsediliyor (usb ve cdrom şifreleme gibi)
Ama sağlam yorumlar bulamadım bu yüzdende onları denemedim.
Konu ile ilgili yazılım veya yöntem önerilerinizi bekliyorum..
Teşekkürler..

(Sistemim xp ve win7 64 bit)

16.07.2012 19:19 Pazartesi #2374

fbcsahin1907

Blackberry 100 MB internet paketi alacağım.

adam yazdı şunu yaz 2222 ye yolla dedi hepsi açılır dedi.

sorun bende twitter ve facebook un application ları yok ve bb store mudur nedir o da yok ben bu paketi alsam bu appl. nereden indiricm ? ve whats up ı ?

bir tek bbm var hazır olarak

22.07.2012 15:50 Pazar #2375

fc1907

Mesajı Gönderen: the wade:cLink:0050176

Simdiden kolay gelsin..

Mesaj the wade tarafından düzenlenmiştir...

Bilgisayarımda 3 sabit disk var‚ içlerindeki fotoğrafları yedeklemek istedikçe çorba haline geldi‚ 1000 fotoğraf varsa taratınca 10.000 tane buluyor. format atamıyorum başka bir kaynağa sağlıklı taşıyamıyorum‚
picasa ile falan çözemedim. Var mı böyle kullanışlı‚ aynı dosyaları silip başka bir kaynağa klasörlememe yarayacak bir program‚ ya da nasıl yapabilirim?

Paylaş 
Sayfa: 1....258.259.260.261.262.263.[264].265.266.267.268.269.270....279