Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.[275].276.277.278.279
27.12.2014 23:32 Cumartesi Konu Puanı: 0

cenkhaykir
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: Cihat Kara:cLink:0150886

Yandaki tırnaklarından açıp baktık‚ giriş kısmını montajlamışlar hddye.. O yüzden takamadık

kaynaklamışlar mı ? 15-20 ye hdd kutuları var eger ext. gerekiyorsa öylede çözüm bulabilirsin‚ ben eski laptopun hdd ini öyle kullanıyorum şuan

28.12.2014 02:15 Pazar #2467

Cihat Kara

Mesajı Gönderen: cenkhaykir:cLink:0150887

kaynaklamışlar mı ? 15-20 ye hdd kutuları var eger ext. gerekiyorsa öylede çözüm bulabilirsin‚ ben eski laptopun hdd ini öyle kullanıyorum şuan

Bi arkadaştan kablosunu aldım o şekilde çözdük tüm sorunu.. Şimdi içi boş ilerde external olarak kullanmayı planlıyorum.. Muhtemelen kutu alıcam..

Yardımın ve düşüncen için sağol renktaş..

28.12.2014 04:17 Pazar #2468

cenkhaykir

Mesajı Gönderen: Cihat Kara:cLink:0150888

Bi arkadaştan kablosunu aldım o şekilde çözdük tüm sorunu.. Şimdi içi boş ilerde external olarak kullanmayı planlıyorum.. Muhtemelen kutu alıcam..

Yardımın ve düşüncen için sağol renktaş..

rica ederim kolay gelsin‚ eski tipse (ide) bende var bir tane kutu onu verebilirim istanbuldaysan

10.02.2015 12:27 Salı #2469

1907sweden

Mac mini bilgisayarina Silverlighti bir türlü acamadim. Yardım bekliyorum

18.02.2015 19:27 Çarşamba #2470

fcengiz

Az once dong diye bir uyari sesiyle birlikte ekrana su uyari geldi?
Bu nedir‚ virus mu baska birsey mi acaba?

18.02.2015 19:31 Çarşamba #2471

fcengiz

Simdi de bu geldi.
Bu islerden pek anlamadigim icin hep virus korkusu geliyor aklima

13.04.2015 21:57 Pazartesi #2472

TR-CaPTaiN

Bu yeni televizyonlarda mini uydu diye bir muhabbet varmış. Şimdi şöyle bir durum var; diğer odadaki televizyonda Digitürk kutusu var. Ancak ben kendi odama bu mini uydu denilen zımbırtıyla birlikte bir televizyon almayı düşünüyorum. Ben şimdi bu mini uyduyu çanağa bağladığım zaman her iki televizyonda aynı görüntü mü olur‚ yoksa birbirinden bağımsız mı olur ? Zaten Digitürk´e belli bir para ödemeden 2 yerde birden Digitürk olmuyor. Ama bu önemli değil. Benimkinde sadece Türksat yayınları olsa yeter. Çanakta mini uyduyu bağlayacak 2. yer oluyor mu ? Bir de bunun montajını kendim yapabilir miyim ?

14.04.2015 17:24 Salı #2473

Mavirik

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0151084

Bu yeni televizyonlarda mini uydu diye bir muhabbet varmış. Şimdi şöyle bir durum var; diğer odadaki televizyonda Digitürk kutusu var. Ancak ben kendi odama bu mini uydu denilen zımbırtıyla birlikte bir televizyon almayı düşünüyorum. Ben şimdi bu mini uyduyu çanağa bağladığım zaman her iki televizyonda aynı görüntü mü olur‚ yoksa birbirinden bağımsız mı olur ? Zaten Digitürk´e belli bir para ödemeden 2 yerde birden Digitürk olmuyor. Ama bu önemli değil. Benimkinde sadece Türksat yayınları olsa yeter. Çanakta mini uyduyu bağlayacak 2. yer oluyor mu ? Bir de bunun montajını kendim yapabilir miyim ?

Tv nin arkasına takılan mini uydu alıcımı ? yoksa tv ye gömülü uydu alıcısı mı ? Her 2 sindede çanaktan ayrı bir kablo gelmesi gerekir ‚ yada uydu santrali olmalı .

14.04.2015 17:30 Salı #2474

cenkhaykir

Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:0151084

2Lİ lnb ile her 2 tv ye ayrı kablo çıkışı olacak‚ birbirinden bagımsız istediğin kanalı izleyebilirsin. Ancak şöyle bir durum var digiturk çanağı eutelsat a dönük oluyordu eskiden o zaman diğer recieverda birşey izleyemezsin. Ama türksata dönükse oradaki kanalları izlemende sıkıntı olmaz

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.[275].276.277.278.279