Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.[276].277.278.279
15.04.2015 00:12 Çarşamba Konu Puanı: 0

TR-CaPTaiN
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Mesajı Gönderen: Mavirik:cLink:0151085

Tv nin arkasına takılan mini uydu alıcımı ? yoksa tv ye gömülü uydu alıcısı mı ? Her 2 sindede çanaktan ayrı bir kablo gelmesi gerekir ‚ yada uydu santrali olmalı .

Her ikisi de olabilir hocam henüz televizyon almadım. Teşekkürler.

Mesajı Gönderen: cenkhaykir:cLink:0151086

2Lİ lnb ile her 2 tv ye ayrı kablo çıkışı olacak‚ birbirinden bagımsız istediğin kanalı izleyebilirsin. Ancak şöyle bir durum var digiturk çanağı eutelsat a dönük oluyordu eskiden o zaman diğer recieverda birşey izleyemezsin. Ama türksata dönükse oradaki kanalları izlemende sıkıntı olmaz

Teşekkürler hocam‚ bu televizyon sistemlerinden pek anlamıyorum. :}

21.05.2015 22:37 Perşembe #2476

PyShCoPaT

Android için antu uygulaması varmı?

23.05.2015 23:53 Cumartesi #2477

kerreum

windows 8 eski sony walkman nw-95 veya ipodshuffle gibi eski aletlerin usb bağlantılarını görmüyor‚bu işi çözen varmı aranızda...

24.05.2015 00:47 Pazar #2478

emrefb6774

Mesajı Gönderen: PyShCoPaT:cLink:0151119

Android için antu uygulaması varmı?

maalesef şimdilik yok‚

ama şu uygulama işine yarayabilir.
http://forum.antu.com/cep/

04.06.2015 20:16 Perşembe #2479

tota99

Blogger şablonu düzenleme konusunda iyi olan biri yardımcı olabilir mi?

04.07.2015 13:42 Cumartesi #2480

Ferson1907

Galaxy s4 e lollipop 5.0.1 sürümü yükledikten sonra yavasladi Telefon‚telefonumda sadece 1 oyun var oynadigim oda oynanmaz hale geldi lagtan dolayi.Yapilabilecek herseyi yaptim(rootsuz) ama belki duymadigim‚bilmedigim yapilabilecek seyler vardir‚oyunda donma olmasin yeter benim icin(game Booster ve clean master ise yaramiyor)

14.08.2015 20:01 Cuma #2481

c.ronnie

Bilgisayarım açıldıktan yaklaşık 1 dakika sonra internete bağlanıyor. Yani internet harici istediğim her türlü işlemi yapabiliyorum ama internet ve internet bağlantılı programları açamıyorum. Firefox´u açıyorum mesela‚ internete bağlanana kadar açılmıyor program. Aynı evde birden fazla bilgisayar var ve bu sorun sadece bende. Ne yapmalıyım sizce?

Not: Trafoyu kediler denedi‚ o işe yaramadı.

05.09.2015 02:50 Cumartesi #2482

sambacı

Twitter´a giremiyorum. ´Bu sayfa görüntülenemiyor´ uyarısı alıyorum. Instagram‚ Facebook gibi sitelerde ise sorun yaşamıyorum. Uydunet kullanıyorum‚ acaba onunla mı ilgilidir? Çok ilginç gerçekten. Çözen çıkacak mı bakalım?

27.09.2015 00:20 Pazar #2483

viva_fener

önceden antu forum uygulaması vardı app storede. telefonu sıfırladım tekrar indirmek istedim ama bulamadım. bu işe neden el atılmıyor her zaman pcden antuya girme şansımız olmuyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.[276].277.278.279