Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Multimedya Forumu - Antu Teknoloji Forumu - Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.276.[277].278.279
07.10.2015 15:22 Çarşamba Konu Puanı: 0

Bahr-i Siyah
Sorun - Cozum Baslıgı -2 (Tum Sorularınız‚ Sorunlarınız‚ Istekleriniz Buraya..!!)

Digitürk receiverleri ile BISS key girilebiliyor mu? Bu konuyu bilen var mi?

14.11.2015 20:53 Cumartesi #2485

Erdem Karvan

Digitürk Play´i hangi tarayıcıda kalite bakımından en iyi şekilde izleyebilirim?

16.03.2016 23:02 Çarşamba #2486

SasSsuha

renkdaşlar excelde dosyalar arası veri transferini otomatik olarak verileri seçerek yapma imkanı var mı 1000 tane veri var
tek tek uğraşmak istemiyorum

19.03.2016 23:24 Cumartesi #2487

BarisFB

ya arkadaşlar facebooka giremiyorum diğer siteler açıyor ama facebook açmıyor yine devletimiz facebooku yavaşlatıyormu yoksa sorun bendemi

21.03.2016 11:02 Pazartesi #2488

SasSsuha

excel de yaptığım önemli belgelerim bir şekil de silinmiş yada kaybolmuş 2010 office kullanıyordum bunda hiç açmıyor 2007 sürümüyle açtığımda simgeler cıkıyor okunamıyor bunu düzeltme şansımız var mı ilgilenler arkadaşlar bana dönerseniz sevinirim

13.02.2017 01:16 Pazartesi #2489

fcengiz

Eksisozluk´te arka plan bazen beyaz oluyor ama bazen siyah‚ kirmizi gibi sacma sapan oluyor.
Arka plani degistirme secenegi varsa birisi mesajimi alintilayarak beni aydinlatabilir mi?

24.04.2018 01:01 Salı #2490

YUCi77

bayadır yazan olmamış buralara ben de bir iki derdimi yazayım. İlk olarak pc de Google Chrome kullanıyorum ancak çok yavaş açılıyor hangi site olursa olsun fark etmiyor bunun çözümü var mı? İkinci olarak bu lcd tv ile ilgili bir sorun. Tv izlerken önce yayın aşağı yukarı kaymaya başladı sonra birden kapandı ve daha sonra tv arkasından duman çıktı ben de hemen fişini çıkardım. Bunun nedeni ve çözümü nedir?

Bu arada ekşisözlük sorusunu soran fcengiz arkadaşın sorunu üzerinden 1 yıl geçmiş ama yanıtını da vereyim ekşisözlüğü açınca sağ kenarda üç nokta var oraya bas oradan ayarlar sekmesine bas orada TERCİHLER sekmesinde aşağıda TEMALAR var oradan birini seç sabit kalır. Gerçi bu sorunu arkadaş 14 ay önce söylemiş kesin çözüm bulmuştur

05.06.2018 11:38 Salı #2491

the wade

Ali başkan şerefine‚

İstekleri alalım‚ cevap vermeye çalışalım

05.06.2018 11:39 Salı #2492

the wade

Mesajı Gönderen: YUCi77:cLink:0151900

bayadır yazan olmamış buralara ben de bir iki derdimi yazayım. İlk olarak pc de Google Chrome kullanıyorum ancak çok yavaş açılıyor hangi site olursa olsun fark etmiyor bunun çözümü var mı? İkinci olarak bu lcd tv ile ilgili bir sorun. Tv izlerken önce yayın aşağı yukarı kaymaya başladı sonra birden kapandı ve daha sonra tv arkasından duman çıktı ben de hemen fişini çıkardım. Bunun nedeni ve çözümü nedir?

Bu arada ekşisözlük sorusunu soran fcengiz arkadaşın sorunu üzerinden 1 yıl geçmiş ama yanıtını da vereyim ekşisözlüğü açınca sağ kenarda üç nokta var oraya bas oradan ayarlar sekmesine bas orada TERCİHLER sekmesinde aşağıda TEMALAR var oradan birini seç sabit kalır. Gerçi bu sorunu arkadaş 14 ay önce söylemiş kesin çözüm bulmuştur

İlk olarak pc de Google Chrome kullanıyorum ancak çok yavaş açılıyor hangi site olursa olsun fark etmiyor bunun çözümü var mı?

Raminizi arttırın.

kinci olarak bu lcd tv ile ilgili bir sorun. Tv izlerken önce yayın aşağı yukarı kaymaya başladı sonra birden kapandı ve daha sonra tv arkasından duman çıktı ben de hemen fişini çıkardım.

servis görmesi lazım. iyi ihtimal sigorta‚ kötü ihtimal anakart yanmıştır.

Paylaş 
Sayfa: 1....267.268.269.270.271.272.273.274.275.276.[277].278.279